Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes versek, idézetek fórum

Szerelmes versek, idézetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯
2007. júl. 10. 19:47

He te vagy a nap, melynek fénye arcomat borítja

Akkor énvagyok a hold, mely az eget beragyogja

Általad van csak erőm nekem is fényesnek lenni

De mikor te alszol, nekem kell a világra nevetni

Ne tagadd meg mit a boldogság az arcunkra fest

Ébredjek mikor álmos könnyeidből csöppen az est

Bolyongunk körül, ölelésünkkel vége a világnak

De ugyan kit érdekel, Csak csókolj mert imádlak!

..................................

2007. júl. 10. 19:47

Lásd a világot egy homokszemben

A menyországot cseppnyi virágban

Tartsd kezedben a mindenséget

Az örökkévalóságot egyetlen órában


Lásd a szerelmet a bimbózó rózsában

Az örök tözességet lángoló fáklyában

Világítsa be utad a mindenség fénye

leld meg magad az idő végtelenségében


Lásd a poklot az emésztő tűzben

A túlvilág urát lelked tükrében

Fogadd magadba őt is hűen

Csak életed lángja meg ne égessen


Lásd meg magad egy csillag fényében

A fagyott víz tükrében, a tűz képében

Fogadd magadba a végtelenség kék egét

A mindenség napjának éltető erejét


Lásd a mindenséget lelked tükrében

E két világot szíved melegében

Érintsd meg a halhatatlanságot

Az örökkévalóságban elhervadt virágot


Lásd a fényes holdvilágot szívedben

E két világ mély nyomát lelkedben

Ég és föld lett benned eggyé

Az álmok múlandósága a hervadó remény

2007. júl. 10. 19:46

Valakit szeretni annyit jelent, mint olyan csodában gyönyörködni ami rajtunk kívül mindenki más számára láthatatlan.


Este van,az égen kigyulladnak a csillagok. Úgy fáj hogy te ott én meg itt vagyok!Lefekszem az ágyamba,behunyom a szemem és a párnámon téged keres a kezem!


Ha csókra vágysz,nyomd meg az 1-es gombot. Ha simogatásra,akkor a 2-est.Ha szeretkezni szeretnél,válaszd a 3-ast.Ha az egész programot,akkor hívj ENGEM!


Én úgy szeretlek mint az életem már nem hazudnék hisz te vagy a mindenem!


Ha majd egyszer szerető szívre vágyol,s ha nem találsz se közel se távol, gyere oda, ahova engem temettek,ott a fűszál is azt súgja:SZERETLEK!


Titkold el szíved szenvedését, ne halld a sors gúnyos nevetését. Sírni lehet, de nem érdemes. Szíved bárhogy fáj, nevess! Csak gondolj rám és SZERESS!

2007. júl. 10. 19:46

Tiltsa bár az ész szava,

Tiltsa végzetem,

Érted lángol, érted ég,

Minden érzetem!


"Hogyha könnycsepp lennél,sohasem sírnék,nehogy elveszítselek!!"


"Te vagy az egyetlen jó dolog az életemben ami történt velem valaha, ne légy hozzám kegyetlen soha de soha!"


"Álmomban rólad álmodtam, szerelmeset, szépet. Álmomból ébredve álomba szálltam, így maradva mindig véled."


Szeretnék nevetni, szívből ölelni, kicsi csókokat lehelni, minden reggel melletted ébredni, s édes csókkal álmodból felkelteni.


Üres az ágy,és nem jön az álom,nem szól a zene,hiába várom. Üvölt a csend és hallgat az élet, rámtör egy érzés: SZERETLEK TÉGED!


Szeretném ha a holdfényes éjszakában csak rólam álmodnál. Mert én álmomban is Téged látlak! Jó éjt! Álmodj szépeket!


Megpróbáltalak levegőnek nézni, de rájöttem, hogy levegő nélkül nem tudok élni!!!


Hmm. Akartam valami szépet írni Neked,de rá jöttem,hogy nincs értelme,hisz csak tükörbe kell nézned!


SZERETLEK,mint anyját a gyermek,mint mélyüket a hallgatag vermek. SZERETLEK,mint fényt a termek,mint lángot a lélek vagy test a nyugalmat. SZERETLEK...


Ha csókom esőcsepp, tengert küldök, ha ölelésem falevél egész erdőt küldök, ha szerelmem örök az örökkévalót küldöm Neked


Miden lány egy angyal, minden fiú egy ördög, mégis arra vár az angyal, hogy vigye el az ördög.


Kedvesem, itt küldöm neked az évezred legnagyobb csókját. Ha nem kell, küldd vissza


Legszívesebben a kedvenc ízű gumicukrod lennek. Édes, puha, kis mackó


Puszi a Pocidra, és 1 arasszal lejjebb......


Szeretlek, mert ilyen vagy, szeretlek mert enyém vagy, szeretlek, mert társam vagy, szeretlek, mert szeretlek!!


Nekem te vagy az életben a minden, hiszen tehozzád tartozni jó, nálad szebb számomra nincsen, hogy mit jelentesz, nincs arra szó. Az élet célját te adtad nekem, többet érsz mindennél, csak azt kérem tőled én, maradj mindig csak az enyém.


Az élet egy angolkeringő, melyet eltáncolsz a sírig, életed, csak attól függ, kivel táncolod végig.


Tekinteted végigszánt vállamon,érintésed karcolja bőrömet,gondolatod eleven fájdalom,szerelmed pusztító őrület...


Ismerem azokat a szavakat, amelyeket még ki sem ejtettél, már tudom, hová mész, mikor el sem indulsz, tudok a féltett titkaidról, amiket mélyen elrejtesz.,mindent tudok rólad kedvesem, nem vagyok kém, csak szeretlek.


Szeretem az életem, mert az életem Te vagy! Téged pedig azért szeretlek, mert az életemben vagy!


Ha átölel a csend, csak RÁD gondolok, lemondani RÓLAD még most sem tudok. Lemondani arról, kit a szív igazán szeret, ily nagy áldozatot ember nem tehet!


Várom a napot mikor megtörik az átok! Várom a napot mikor nem leszel már álom! Várom a napot, hogy megöleljelek, s a füledbe súgjam mennyire SZERETLEK


Bársonyos reggel köszöntsön téged, de gyönyörű álmod még ne érjen véget! A nap simogasson mintha ott lennék nálad, mintha én simogatnám gyengéden a vállad!


Este, ha lefekszel nyisd ki az ablakot és keresd meg az égen a legszebb csillagot! Ha megtaláltad gondolj rám, mert akire gondolsz ő is gondol RÁD


Sötét éjjel édes álom hamar tovaszáll. Felébredek, s a szívem csak kalapál! Kispárnámat szorongatom, könnyes már a szemem, mert szeretném, ha mindig itt lennél velem!


Földön sok ember él, milliárd is megvan, de az egész világon belőled csak 1 van! Szeress engem, mert én nagyon szeretlek, hisz olyan jó elmondani, hogy TE vagy nekem!


Szeress,mert rövid az élet! Szeress,mert szeretlek téged! Szeress,hogy velem boldog legyél! Szeress,nehogy tönkretegyél! Szeress,hogy viszont szeresselek! Szeress,hogy megtudjam szerethetlek


Szeretlek édes, szeretlek téged, szeretni foglak amíg csak élek. Kezem reszket, szívem nehéz, szeretlek téged ennyi az egész...


Te vagy a Tűz, gyengéden táncolsz testemen, ha nem vagy mellettem fázom! Te vagy nekem a Nap,ha nem ragyogsz sötét az életem


Ha valakit nagyon szerettél, elfelejteni nem fogod! Helyébe más jön, de ott már szeretni úgy soha nem tudod!


alahol mélyen a szerelem erdejében elveszett a szívem! De bízom benne, hogy TE megtalálod és képes leszel a tiédhez láncolni azt egy örök életre!


Ez az sms jókedvet és boldogságot közvetít. Már az olvasás pillanatában rád tör egy kellemes boldog érzés,de csak annál jelentkezik akire az írásnál gondoltam.


Nagyon fontos üzenetem van számodra .Amikor írom rád gondolok,amikor elküldöm rád gondolok,amikor megkapod rád gondolok .És most is rád gondolok.


öh izé.. ilyen szép szemeket mint a kék ég, ilyen szép szájat mint a pirosló rózsa ilyen szép arcot mint egy kisbabáé... Ennyit rólam te hogy vagy?


Kértem Istent, hogy adjon virágot, kertet adott. Kértem, hogy adjon vizet, folyót adott. Kértem, hogy adja a világon a LEGTÖKÉLETESEBB, LEGÉDESEBB PASIT, és a Te számodat adta.


A szüleid biztos vándor űrhajósok voltak,akik elloptak az égről két csillagot, és neked adták,hogy azok ragyogjanak mikor rám nézel.


A csók a szerelem beszéde! kérlek gyere ide, és beszélgess velem.


"Ha követ egy fehér szakállas pasi piros szerkóban és bele akar gyömöszölni egy zsákba,ne ijedj meg!Én írtam a Mikulásnak,hogy TÉGED akarlak Karácsonyra...!"


Soha könny ne érje csillogó szemedet, bánat sose takarja szívedet, legyen életed boldog, vidám és a nagy boldogságban néha gondolj rám.


Te vagy az első, kinek hinni tudok. Te vagy az első, kinek nem hazudok. Te vagy az első,kit szívből szeretek. Te vagy az első, kit soha nem feledek!


Szeretnek a szemedbe nézni és gyönyörű sejtelmes szemeidben elveszni, és onnan az utat keresve az egész testedet átjárva a szívedben megtalálni.


Amit a porba írunk,elfújja a szél,amit a szívbe vésünk,az örökké él. Én a szívembe véstem egy szót és egy nevet:a szó szeretlek, a név a Te neved'


Jó éjt, neked kedves. Huzd be szirmaidat, és szépeket álmodjál!Öleld át azt ki fontos neked. És legyen igazán szép életed !


Minden este, ha elfogy az álom, minden álmomban utánad vágyom! álmodom felőled tündérszép meséket és az a vége, hogy Szeretlek Téged!

2007. júl. 10. 19:46

Bárcsak minden álmom így teljesülne. Lehettem a macid egy éjszakára, bár ölelés és álom nélkül tértünk át a mába."


"Szeretnék a macid helyében lenni, téged szorosan átölelni s így várni az álmot, hogy elrepítsen minket a mából."


"Néha elég,hogy csak láthatlak, néha többet szeretnék,szemedbe nézni mélyen s hosszan..elveszni benne, nem gondolni semmire..1pillanat,mely jó lenne ha örökké tartana, 1 csók mely feletteti a mindennapokat"


Jó reggelt szerelmem!Újabb gyönyörű nap számomra,mert szerethetlek!!


Szeretlek,mert ilyen vagy, Szeretlek,mert enyém vagy. Szeretlek,mert társam vagy, Szeretlek,mert szeretlek!!:))


Volt egy érzés. Igaz volt, éreztem. Szerelmes érzés. Lesz e új énnekem? Átható érzés.

Teveled éreztem...


Minden nap megszűnik valami,amiért az ember szomorkodik,de minden nap születik valami,amiért érdemes élni és küzdeni. És ez te vagy!


De nagyon várlak már

Remélem nemsokára látlak már

Álmomban mindig a neved suttogom

Gondolatom mindig hozzád zavarom

Álmomban csak azon gondolkozom

Mikor leszünk mi ketten boldogok


Én lennék a legboldogabb

De édesem csak Te veled

Ez az én kívánságom

Sürgetem,hogy valóra váljon

Ez lenne a boldog élet

Majd kedvesem,de csak veled


Imádom azt az Istent,

Mert nekem teremtett

Álmomban suttogom a neved

Drágám én nagyon szeretlek

Lehet,hogy tudod

Azt,amit én érzek

Kezdőbetűim írják a szépet


Kis kertem közepébe állva

El-elgondolkoztam

De boldog az,kinek van párja

Vagy talán csak úgy gondoltam?

Ez lenne a boldog élet?

Sajnos kezdett fájni

Elmerengve álmodozva járni

De jó is volna Te veled Édesem!


Szívem titkát írtam

Ebben a versben

Rád gondolok mindig

Ezt tartsd emlékedben

S szívem miért esd

Soraim kezdetén keresd


Holdvilágos estén nyisd ki az ablakot

Keresd az égen a szerelem csillagot

Én már választottam,egyedül csak Te vagy

Akihez a szívem örökre hű marad


Két hajó úszik az élet tengerén

Két szó lebegjen előtted:szeretet és remény

Szeresd,de csak azt ki téged szeret

Reméld,hogy egyszer szebb lesz az életed


Ha majd egyszer eszedbe jutott

Gondolj az életre ami el múlott

Amit visszasírni nem lehet soha

Mint tengeren a hajó elúszik tova

2007. júl. 10. 19:46

Kinézek az ablakon, látom a napot ragyogni, érzem a könnycseppet az arcomon lefolyni. Ha most itt lennél, s kérdeznéd mi bajom, annyit mondanék: hiányzol, de nagyon!


Ha nem látlak, szívemet felemészti a bánat, ezért szeretnék mindig veled lenni, s egy életen át szeretni!


Szeretnék veled lenni egy éjszakán, elmondani, hogy szeretlek igazán.Szeretnék a karjaidba lenni, s a csókjaidat érezni, s azt a pillanatot soha nem feledni..


Ha az égen lemegy a nap, te akkor is az eszembe vagy! Te vagy reménységem csillaga és csillag nélkül sötét az éjszaka!



Minden nap megszünik valami, amiért az ember szomorkodik, de minden nap születik valami, amiért érdemes élni és küzdeni!


Nevet a szél, süvít és zokog, szeretni mást én sosem fogok, míg égen csillag ragyog én addig tied vagyok!


Elvitted tolem a napot, a holdat & minden csillagot. Többé szivárványt sem láthatok, nem mámorítanak illatok. Nélkülük még elvagyok, de nélküled én meghalok.


Félve lázasan a nevedet suttogom,számon még csókod emléke kisért,a képen az arcodat simogatom te vagy az eggyetlen ki a szívembe fért


Ha szeretsz.... nyomd meg a gombot!! ... Tudtam én... de édes vagy!! Na elég már, még mindig nyomod...?? Tehát SZERETSZ! Én is TÉGED!!!


Ha rózsákkal álmodnál, tudd azok türelmem virágai. Ha csókról álmodnál érezd, azt én küldöm. Ha netán velem álmodnák, tudd Te is álmaimban jártál


Jó reggelt szerelmem, újabb gyönyörü nap számomra mert szerethetlek:) Puszi Édesem!


Kiemelsz a veszendoség tengerébol és felmutatsz. Kiemellek a veszendoség tengerébol és felmutatlak. Egymás kezében ragyogunk


Szeretném, ha tudnád, hogy szeretlek téged, szeretném ha tudnád csak miattad élek! Szeretnék a szemedbe mélyen belenézni és elmondani, hogy nem tudok nélküled élni!


Hiába tagadnám régóta szeretlek. Könnyeim titokban teérted peregnek. Kértem a jó Istent, tanítson meg feledni. Az volt a válasza: Téged kell szeretni.


Az élet egy angolkeringő, melyet eltáncolsz a sírig, életed csak attól függ, kivel táncolod végig!


Elég volt egy perc, hogy megszeresselek, de nem elég egy élet, hogy elfelejtselek.


Este ha lefekszel, tárd ki az ablakod, keresd az égen a szerencsecsillagod! Hogyha megtaláltad, mondj egy imát! Kire te gondoltál, az is gondol reád!


Kicsi szívem, kicsi álma, te vagy már a szívem párja! Szívem a szerelem lángjától ég, határ a csillagos ég!


Félek toled, bár nem tudom miért, égék toled, szerelmes szívem tiéd! Imádlak, bár nincs hozzá jogom, várlak bár nincs rá okom!


Álmodj néha rólam, és én ott leszek Veled, ha megérint a hajnal korábban ébredek, szólj néha hozzám, ha hiányzom neked, keress álmaidban és én ott leszek veled!


Kezem kezed nélkül, mint a virágillat nélkül. Ajkam ajkad nélkül, mint a reggel harmat nélkül. Üres vagyok nélküled, mint víz nélkül a tengerek!


Olyan hülye vagy! Miért csináltad ezt velem? Mégis hogyan gondoltad? Hogyan csináltad hogy beléd szerettem? NAGYON SZERETLEK ÉS HIÁNYZOL!CSÓK:...!


Ha kinézek az ablakon látom a Hold fényeit, te látod szemem könnyeit, s ha itt lennél és kérdeznéd mi a bajom, azt felelnem: HIÁNYZOL NEKEM!


Ma ilyen vagyok, holnap más leszek, örökké változom, és örökké szeretlek!


Te azért születtél, hogy szeressenek, Én azért születtem, hogy szeresselek! Csak annyit ér az életem amennyi boldogságot Te adsz nekem! SZERETLEK!!!


Nevet a szél, süvít és zokog, szeretni mást én sohasem fogok, míg égen csillag ragyog én addig tied vagyok!


Szeretnék Szeretni, Szerelmet Szerezni, Szerelmes Szívemet Szívedhez Szegezni. Szólj hát Szaporán, Szívemnek Szerelme, Szerelmes Szívemmel Szeretnem Szabad-e?


Gondolatom körötted kering minden nap, vajon még meddig nem láthatlak?! Ha most ott lennék veled, elringatnálak, s ha már alszol füledbe súgnám: Kívánlak!


Jó lenne hallani hangod, érezni ahogy forró kezed végigsimul izzó testemen! Hallani szíved dobogását egy kettesben eltöltött éjszaka útján!!


Te vagy a kezdet, te vagy a vég, Nélküled felhos az ég, csak veled látom szépnek a napot csak Téged várlak, UGYE TUDOD?


Én jó vagyok, ha van miért, én hu vagyok ha van kiért, és szeretek ha kellemes, én szenvedek ha érdemes!


Nem mondom, hogy szeress, csak gondolj rám, ha szíved nem érzi, úgyis hiába mondanám: SZERETLEK!


Még nem árulhatom el a nevem. Meg kell várnom míg észbontóan beleszeretsz a telefonszámomba!


Féltelek!!! Ha tehetném vigyáznám minden léptedet. Vigyáznék rád, mint egy angyal. Hisz Te vagy ki már akkor hiányzik, mikor ébred a hajnal!!!


Mindnyájan angyalok vagyunk, de csak egy szárnyunk van. Csak akkor tudunk repülni, szorosan átöleljük egymást!


Ha a puszik esocseppek, egy tengert küldök. Ha az ölelés falevél, egy erdot küldök. Ha a szeretet örök, az örökkévalóságot küldöm NEKED!


Ha most megkerdeznék mit jelentesz nekem,én felemelt fovel azt mondanám:Semmit,semmit...csak az EGESZ ELETEMET!


A párnámra könny hull,mert nem lehetek veled,Szívemben fény ragyog,mert NAGYON SZERETLEK!!!


Jön majd éjszakára nappal,tavasz követ minden telet,igérem ,hogy mindig a legjobb barátnod leszek!


Csendes éjszakán ha elér az álom minden emlékeddel te utánad vágyom,álmodok felöled csendes kis meséket és mindig az a vége hogy IMÁDLAK TÉGED!!!


Mikor kigyúlnak a fények, pajkos tündérek zenélnek! Huncut mosollyal Rád kacsint, kicsi kendobol csillámot hint! Így adja át az üzenetet: szép álmokat NEKED!


Egy gyengéd ölelés egy édes csók én így kívánok neked boldog .....napot!!!


Az égre nézek, és a hullócsillagok záporában könnycseppek gödülnek végig az arcomon...a kíváság temérdek: Téged szeretnélek, mert SZERETLEK, és félek, elveszítenélek...


Nem ígérek kincset, csillagot, csak egy hü szívet adhatok!Érzem másé nem lehetsz, én is csak a tied, ha igazán szeretsz!


Valaki a távolból rólad álmodik, rólad szövi legszebb álmait, valaki örül ha veled lehet, valaki szemében miattad könnycsepp ragyog!

És ez a valaki hidd el én vagyok!


The sun is shining, the sky is blue, the dogs are fucking, I love you!


Szeretnék Szeretni,szabad-e szívemet szívedhez szegezni? Szólj hát szaporán szerelmes szavakkal, Szívemnek szirmai százfelé szakadnak!!


Kinézek az ablakon, látom a napot ragyogni, érzem a könnycseppet az arcomon lefolyni. Ha most itt lennél, s kérdeznéd mi bajom, annyit mondanék: hiányzol, de nagyon!


Ha nem látlak, szívemet felemészti a bánat, ezért szeretnék mindig veled lenni, s egy életen át szeretni!


Szeretnék veled lenni egy éjszakán, elmondani, hogy szeretlek igazán.Szeretnék a karjaidba lenni, s a csókjaidat érezni, s azt a pillanatot soha nem feledni..


Leszáll az est, jön egy manó, apró, álmot hozó. Kicsiny zsákja vállát nyomja, aludni fogsz, o már tudja. Bebújik melléd az ágyba, és füledbe súgja: JÓ ÉJT, TE DRÁGA!


Ha az égen lemegy a nap, te akkor is az eszembe vagy! Te vagy reménységem csillaga és csillag nélkül sötét az éjszaka!


Ha könnycsepp lennél a szememben, sohasem sírnék, nehogy elveszítselek...


Minden nap megszünik valami, amiért az ember szomorkodik, de minden nap születik valami, amiért érdemes élni és küzdeni!


Nevet a szél, süvít és zokog, szeretni mást én sosem fogok, míg égen csillag ragyog én addig tied vagyok!


Elvitted tolem a napot, a holdat & minden csillagot. Többé szivárványt sem láthatok, nem mámorítanak illatok. Nélkülük még elvagyok, de nélküled én meghalok.


Félve lázasan a nevedet suttogom,számon még csókod emléke kisért,a képen az arcodat simogatom te vagy az eggyetlen ki a szívembe fért


Ha szeretsz.... nyomd meg a gombot!! ... Tudtam én... de édes vagy!! Na elég már, még mindig nyomod...?? Tehát SZERETSZ! Én is TÉGED!!!


Mosolyog a felhö, mosolyog az ég is! Ha lefeküdnénk... mosolyognék én is!


Ha rózsákkal álmodnál, tudd azok türelmem virágai. Ha csókról álmodnál érezd, azt én küldöm. Ha netán velem álmodnák, tudd Te is álmaimban jártál


Szeretlek, mert ilyen vagy, szeretlek mert enyém vagy, szeretlek, mert társam vagy, szeretlek, mert szeretlek!!


Jó reggelt szerelmem, újabb gyönyörü nap számomra mert szerethetlek:) Puszi Édesem!


Szeretnék könnycsepként megyszületni a szemedben, végiggördülni az arcodon és meghalni a szád szélén...


Kiemelsz a veszendoség tengerébol és felmutatsz. Kiemellek a veszendoség tengerébol és felmutatlak. Egymás kezében ragyogunk


Oly szenvedélyesen szeretlek, hogy szerelmem nagy részét elrejtem nehogy rád nehezedjen a súlya!

2007. júl. 10. 19:45

Holdvilágos éjszakán tárd ki az ablakod,kreses az égen egy szerencse csillagot!S,ha megtaláltad mondj el egy imát,mert akire akkor gondoltál az csak téged imád.


"Szeress, mert rövid az élet, Szeress, mert múlnak az évek, Szeress, mert annyira kívánlak, Szeress, mert csak téged IMÁDLAK!"


"Van, aki könnyen megkapja, akit szeret, van, aki sír szenved, míg az ővé lehet. Van aki könnyek nélkül tud feledni. Van, aki meghal, mert igazán tud SZERETNI!"


"Te a világnak, csak valaki vagy, De valakinek mindennél fontosabb vagy!"


"Bűn az élet, Meghalni félek. Csak egy dolog éltet, SZERETLEK téged!"


A Hold sejtelmesen világítja meg meztelen tested. Vágyakozó szemeid tűzben égnek. Beleborzongsz édes érintésembe, finoman megcsókollak, azután....


Nem tudom elmondani, Amit irántad érzek. Néha hiányzol, De még nem szeretlek. De azért remélem Mellettem maradsz. Mert a szívem felé Jó úton haladsz!


Várom, hogy felhívj és halljam a hangodat. S szívesen érzem ajkamon ajkadat.

Mégis,hogyha nem hívsz, Nem öl meg a bánat. Nem vágyom rád annyira, Hogy sírjak utánnad!


Szeretnék veled mindíg együtt lenni, zöld erdő mélyén veled sétálgatni. Fogni a kezed és csókolni a szád. És így lenni veled egy életen át!


Örömmel vettem telefonom a kezembe. Az örömtől könny szökött a szemembe, mert mikor e szót írom:SZERETLEK ,tudom míg élek soha nem feledlek.


Szeretnék nevetni,szívböl ölelni,pici szádra csókokat lehelni.Minden reggel melletted ébredni,s édes csókkal álmodból kelteni.


Ha a szívem dobbanását csokorba tudnám szedni,átnyújthatnám a világ legszebb szerelmes vallomását.


Mint az ürben az égitest kering lelkemben a hiányod!


Oly szenvedélyesen szeretlek,hogy szerelmem nagy részét elrejtem, nehogyrád nehezedjen súly!


Édes álom szállt szememre s nem akartam hinni benne. Te vagy álmom őrangyala, édes kedves hívj fel még ma.


Amíg szeretsz,addig élek.

Szeress örökké,mert meghalni félek.

Féltelek,ezt meg kell értened,

mert félteni csak azt lehet,akit az ember igazán szeret...


Bársonyos reggel köszöntsön Téged,

gyönyörű álmod még ne érjen véget!

A nap simogasson,mintha ott lennék Nálad,

mintha én simogatnám gyengéden a vállad.


Ha kinézel az ablakon,

s felnézel az égre,

Rád ragyog majd sokezer csillag fénye.

Köztük én is ott leszek,s nézek le Rád,

onnan kívánok Neked Jó éjszakát!


Eljön a pillanat,

hogy Veled lehessek,

mert csak Téged SZERETLEK!

Nem kell senki más e világon,

mert csak a Te szerelmedet kívánom.


Mikor ezt az sms-t kezedbe veszed,

küldője szívesen megfogta volna a segged.

Mosolyodból ítélve tetszik az ötlet,

kipróbálhatnánk egy kicsit többet.


Önnek egy jó éjszakát üzenete érkezett.

Az üzenet elovasása után kérjük hajtsa fejét a párnájára,

és álmodjon szépeket, hogy a mai álom holnap valóra váljon!


Gyönyörű álmot láttam az éjjel.

Egy csillag szeretkezett a holdfennyel.

S rájöttem ez tény:Te voltál a csillag Én pedig a fény !!!


Ha éjjel 2 angyal a párnádra száll, mindeketto jót akar, mégis mást ajánl!Az egyik azt mondja:MINDIG JÓ LEGYÉL,a másik füledbe súgja:TÉGY AMIT SZERETNÉL! Jó éjt!


Képzeld,könyvet írok szerelmünk történetérol!Már megvettem egy csodaszép füzetet,és beszámoztam az oldalait.Remélem együtt írom majd Veled!


Az élet egy játék,amelyben folyamatosan fejlodnünk kell, a szerelem maga pedig a játék megfejtése.Én tudom,hogy mi ketten nyerni fogunk!


Fájni kell a szívnek,ha igazán szeret,mert fájdalom nélkül szeretni nem lehet.Felhevült szívvel lopjuk a szerelmet,mert titkolni kell: SZERETLEK!!


Szeretném, ha tudnád, hogy szeretlek téged, szeretném ha tudnád csak miattad élek! Szeretnék a szemedbe mélyen belenézni és elmondani, hogy nem tudok nélküled élni


Hiába tagadnám régóta szeretlek. Könnyeim titokban teérted peregnek. Kértem a jó Istent, tanítson meg feledni. Az volt a válasza: Téged kell szeretni.


Elég volt egy perc, hogy megszeresselek, de nem elég egy élet, hogy elfelejtselek.


Kicsi szívem, kicsi álma, te vagy már a szívem párja! Szívem a szerelem lángjától ég, határ a csillagos ég!


Félek toled, bár nem tudom miért, égék toled, szerelmes szívem tiéd! Imádlak, bár nincs hozzá jogom, várlak bár nincs rá okom!


Álmodj néha rólam, és én ott leszek Veled, ha megérint a hajnal korábban ébredek, szólj néha hozzám, ha hiányzom neked, keress álmaidban és én ott leszek veled!


Kezem kezed nélkül, mint a virágillat nélkül. Ajkam ajkad nélkül, mint a reggel harmat nélkül. Üres vagyok nélküled, mint víz nélkül a tengerek!


Olyan hülye vagy! Miért csináltad ezt velem? Mégis hogyan gondoltad? Hogyan csináltad hogy beléd szerettem? NAGYON SZERETLEK ÉS HIÁNYZOL!CSÓK:...!


Ha kinézek az ablakon látom a Hold fényeit, te látod szemem könnyeit, s ha itt lennél és kérdeznéd mi a bajom, azt felelnem: HIÁNYZOL NEKEM!


Ma ilyen vagyok, holnap más leszek, örökké változom, és örökké szeretlek!


Te azért születtél, hogy szeressenek, Én azért születtem, hogy szeresselek! Csak annyit ér az életem amennyi boldogságot Te adsz nekem! SZERETLEK!!!

661. lovecsaj (válaszként erre: 659. - Babybabóca)
2007. júl. 10. 19:44
amint tudok irok:)
2007. júl. 10. 15:39

Mint

áldás vagy varázs

úgy

borul

rám a tested

egymásban

lassan elvegyülünk

ölbe

tett kézzel ül most itt a Csönd

nézi

ahogy szeretkezünk

659. babybabóca (válaszként erre: 500. - Lovecsaj)
2007. júl. 10. 15:28

neked is nagyon szép verseid vannak..nem akarsz nekem küldeni??és én is tudnék neked egy párat (4 füzetem van teleírva plusz még vagy 100 oldal fénymásolt lap)e-mail címem:petrus17@freemail.hu

előre is nagyon szépen köszike

658. Orsyka93 (válaszként erre: 643. - Lovecsaj)
2007. júl. 10. 13:25
Ez nagyon , de nagyon szép
2007. júl. 10. 11:29

He te vagy a nap, melynek fénye arcomat borítja

Akkor énvagyok a hold, mely az eget beragyogja

Általad van csak erőm nekem is fényesnek lenni

De mikor te alszol, nekem kell a világra nevetni

Ne tagadd meg mit a boldogság az arcunkra fest

Ébredjek mikor álmos könnyeidből csöppen az est

Bolyongunk körül, ölelésünkkel vége a világnak

De ugyan kit érdekel, Csak csókolj mert imádlak!

..................................

2007. júl. 10. 11:27

Számtalanszor néztem fel az égre,

Számtalanszor kértem, hogy ne legyen vége.

Számtalan csókod íze az ajkamon lebeg,

Halkan suttogom, még mindig szeretlek...

2007. júl. 10. 11:26

Elmentél tőlem kedvesem,

S én hagytam menj csak el.

Hiába, aki menni akar,

Azt hagyni kell.

Mosolygott hozzá az arcom,

De mögé már senki sem néz,

Játszani a közömbös embert,

Csak most látom milyen nehéz.

Elmegyünk egymás mellett,

A két szemed rám nevet,

Kacagva köszöntelek én is,

De az arcom kissé megremeg

Mosolyogva megyek az utca

Sarkáig, s ahogy befordulok

Fáradtan szememhez nyúlok,

S egy könnycseppet szétmorzsolok.

Ha valaki most megkérdezné tőlem,

Mondjam meg mit jelentesz Nekem,

egy pilanatig zavarba Jönnék,

s nem tudnék szólni hirtelen.

Csak nagy sokára mondanám azt:

„Semmiség, csak egy elmúlt szerelem.”

S csak egy sóhaj lenne minden.

S nem venné észre senki sem,

Hogy titokban könnyes lesz a két szemem.

De már látnak szemeim

Messze túl a könnyeken,

Még most is te vagy a mindenem.

S ha valaki most megkérdezné tőlem,

Mondjam meg mit jelentesz nekem,

Talán büszkeségből azt felelném:

„Semmit, csak az egész életem!”

2007. júl. 10. 11:26

Hitetlenül ültem ott, mégis valamit remélve,

szívemben sebekkel egyre csak gyötörve.

Nem is tudtam már akkor, hogy mire várok még,

ennyi idő után bolond ki remél...

Csak egy szempár kellett volna, vagy egy ártatlan kis szó,

mi nem is lenne kedves, csak éppen vígasztaló.

... Minek is mondom, hisz elmúlt már rég,

egy üres foltot őriz a szívem fájón, buzgón még.

Felednem kéne, mert várhat rám más,

felednem kéne, hisz Ő sem tett mást...

Lelkemnek édes búja, fejemnek fájdítója,

könnyeim bő patakja, fájdalomnak kis csónakja,

menj tovább, ússz messzire...

vidd magaddal ezt a kínt is, vidd el innen, ne sajnáld,

egy szerelem volt, mit feledni kell, mert nem jön vissza már...

Egy szerelem, mit én éreztem, s most gyötör a hiánya,

mert elvesztettem, s fáj, hogy elvesztem én is,

elsodort e vad, vakító érzelem világa...

2007. júl. 10. 11:24

Neked!

Szívemben egy érzés, szép mesét mesél.

Halk muzsika mellett,szerelmet ígér!

Szádból szól a szép dal, S nekem szól zenéd.

Ha szívedbe zárnál,oly boldog lehetnék!

2007. júl. 10. 11:23

Szeretlek jobban, mint ahogy hittem magamat


( tilos szeretnem )


Álmaink bájos rajzát egy égi kéz kifesti,


Ábrándos álmunk óvatosan vezetgeti.


Ám egy fázós, tétova, bársonybőrű hajnalon,


Elkapott a fájdalom, szorítás a torkomon!


Csillagbetűkbe írva láttam neved az égi félhomályon.


Voltam kopott kőtábla olvashatatlan írással,


Hatalmas cédrus, csonkítva, letört ággal!


Lekopasztott, magányos fák alatt bolyong a gondolat.


Csak lennék fiatal és szebb mint valaha, vágyom a múltat!


Vágyom, hogy lepisszegjem a megfontolt ész szavát,


Szívem ékes kincsével, neveddel kongatni fel az alvó éjszakát!


Pattogó parázson sült vágyaim morzsáiból élek,


Ám köszönöm, hogy árnyul elfogadtál életednek.


Köszönöm az órát, melyben a szívem szerelmesen dobogni merhetett,


S amelyben e világtalan világ fényességet nyertetett!

2007. júl. 10. 11:23

Gyilkosom



Halk koppanás az ablaktáblán,


Kinyitom résnyire, hogy a szellő


Melyen Te közlekedsz, beférjen.


Lágy érintéssel csapod nekem a szelet.


Testem borzong édes hullámzásban,


Folytatódó eksztázisban lassan megölöd.

2007. júl. 10. 11:22

Ha elhagynál engemet, - jobban

mi fájna?

hiányod, vagy a szív megdobbant

magánya?

A csalódás kínjától félek,

vagy féltlek?

649. lovecsaj (válaszként erre: 648. - Lovecsaj)
2007. júl. 10. 11:22

Azt mondtad, eljössz s nem vagy itt, nincs semmi jel se

fent, se lent, tornyod körül csak a fakó késői holdsugár dereng.

Sirok teérted hangosan, de mégsem ébredsz a szobán,

kusza leveled olvasom, de a tintája halovány.

648. lovecsaj (válaszként erre: 647. - Minimano1979)
2007. júl. 10. 09:41
köccy
647. minimano1979 (válaszként erre: 637. - Lovecsaj)
2007. júl. 9. 22:14
ez is nagyon szep!
646. minimano1979 (válaszként erre: 632. - Lovecsaj)
2007. júl. 9. 22:12
ez gyonyoru!!!
2007. júl. 9. 22:12

Selyemrózsa

ha mosolygok

mindent megbocsátasz nekem-

mit kéne megbocsátani – tűnődöm


ha nem vagy itt akkor is itt vagy

akkor belülről simogatsz

selyemrózsa a bőröm alatt


és úgy tudod

két kezedbe fogni az arcom

mintha semmi másod nem lenne a világon

2007. júl. 9. 22:12

Veled

Hozzám nőttél észrevétlenül,

Beépültél húsomba, vérembe,

Itt élsz velem legbelül,

Tested lenyomata beégett testembe.


Szemeid néznek vissza tükrömből,

Mosolyod lebeg az éjszakában,

Ajkad mesél vágyról, szerelemről,

Ismertelek már egy más világban.


A szeretetnek vagy örök szelencéje,

Flastrom az összes sebemre,

Az odaadás forró, édes kemencéje,

Nyugtató csók a lelkemre.


Nem tudunk semmit a jövőről,

Csak tobzódunk önfeledten a mában,

Pillanatokat lopunk az időből,

S a végtelent leljük egymás karjában.

2007. júl. 9. 22:11

Halálos szerelem

Miért fáj a szívem annyira,

Amikor ránézek az arcodra?!

Miért oly elviselhetetlen...

Elfeledni téged lehetetlen!


Belehalok ebbe az érzésbe...

Arcomat beletemetem kezembe,

Azt csak a sós cseppek érik,

És állandóan a te válladat kérik.


De egy nap könnyeim elapadnak,

Szemeim többet nem bírnak

Érzem már a sötét véget,

S felemelem éles pengémet


Készülök hát a pokolba,

Távozok egy jobb világba,

Tőröm már a csuklómban,

Ekkor megpillantalak az ajtóban...


Mozdulni már nem tudok,

Csak zöld szemeidbe bámulok...

Észre veszed, hogy mit tettem,

S rögtön ott teremsz mellettem


Miért? - csak ezt kérdezed.

Mert szeretlek - válaszolok neked.

Te karjaidba veszel lassan,

Szeretlek – suttogod fülembe halkan.


Megérzem arcomon könnyeid,

Szorosan ölelnek karjaid.

Érzem szívem utoljára dobban,

Ajkaink összeforrnak egy utolsó csókban


Szemeim végleg lehunyom,

Elhagyom az én kis világom...

De már úgy távozik a lelkem,

Hogy tudom, szeretsz engem.

2007. júl. 9. 22:11

Oh, jössz-e már?

Rád gondolok, ha nap fényét füröszti

a tengerár;

rád gondolok, forrás vizét ha festi

a holdsugár.


Téged látlak, ha szél porozza távol

az utakat;

s éjjel, ha ing a kis palló a vándor

lába alatt.


Téged hallak, ha tompán zúg a hullám

és partra döng;

a ligetben, ha néma csend borul rám,

téged köszönt.


Lelkünk egymástól bármily messze válva

összetalál.

A nap lemegy, csillag gyúl nemsokára.

Oh, jössz-e már?!

2007. júl. 9. 22:11

Reménytelen szerelem

"Nincs bennem feléd sem harag, sem gyűlölet

köszönök mindent, nagyon jó volt veled.

Melletted újra mosolyogni láttam mindent,

kedves voltál és figyelmes énvelem.



Feledni nem tudom a sok boldog percet,

csak egyet kérek tőled, te is ezt tedd.

Ne felejts el engem soha, erre kérlek,

csak legyek egy szép emlék, maradjak ennek.



Kívánom neked hogy nagyon boldog légy,

az élet akárkit is sodor majd melléd.

Légy mindíg vidám, erős és bátor,

vigyázz, kívánságom életbe lép mától!



Nagyon szeressed szíved választottját

imádd, csodáld minden mozdulatát.

Szeresd úgy ahogy én szerettem volna,

lásd, e versike olyan, mintha szívem szólna... "

(?)

2007. júl. 9. 22:10

Hivatlan jött, váratlan, csendben

Tétován keresett otthont szívedben

Nem tudod, mit tett, mit hozott neked

Eszeddel kutatva soha nem leled.

Esendő szemek, mik tágra nyílnak

Égő ajkak, mik csókra hívnak

Bőrödön félőn kutató kezek

Tested, mi ébredő vágytól remeg

Hozta a kérdést - menni vagy maradni

Hogy lehet egyszerre sírni és kacagni?

Különös fényeket gyújtott a szemedben

S végül otthonra lelt a szívedben

A szerelem."

2007. júl. 9. 22:10

Szeretlek téged

Szeretlek téged, de te nem tudod,

álmomban is csak reád gondolok.

Szívem teérted epedez,

nem tudom, érted-e ezt!

Ha csak reád pillantok,

szívem érted dobog.

Ha a közeledben vagyok,

mindent összezavarok.

Tiszta szívvel szeretlek,

remélem, megérted ezt.

❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook