Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes versek, idézetek fórum

Szerelmes versek, idézetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
2009. ápr. 24. 16:30

Te vagy az éjjel és az örvény,

a kárhozat és a menyország,

mostan lesújtasz porba lökvén,

majd felemelsz újra Tehozzád!


Kosztolányi Dezső

1927. lilike324
2009. ápr. 24. 16:29

Szomorú a szívem, mert tudom, most nem lehetsz az enyém, összekavart életünk elindult egy rossz irány felé.

Mikor nem vagy velem, könny csordul le arcomon, meg kell próbálnom, de felejteni nehéz - tudom.

Mikor veled lehetek, szikrázik szívem, mert szeretlek, de e szeretet nem szerelem, ezért nem engedhetem, hogy szenvedj.

El kell, hogy felejtselek s te is engem, mert ha ezt most folytatnánk, az nem lenne jó egyikkőnknek sem.

Nem akarom, hogy fájjon, de ez nem lehet másképp, engedj el lágyan, s ígymegmaradsz nekem, mint egy álomkép.

Veled leszek álmomban, s erre az lesz a fájó bizonyíték, hogy reggel majd a párnámon ott csillog egy könnycsepp, mely az enyém.

1926. lilike324
2009. ápr. 24. 16:28

Amióta nem vagy velem, nem tudom milyen a szerelem,

és minden áldott nap csak a helyes utakat keresem.

Várok egy újabb esélyre, egy véget nem érő táncra,

egy életen áttartó önfeledt románcra.

De semmi nem jön, Te sem vagy már, és hiába várlak,

nem kell senki, még ha a helyeden több százan is állnak.

Hogy mit vesztettem el, igazán most fogom csak fel,

egy mondat kellett volna: Soha nem engedlek el.

1925. lilike324
2009. ápr. 24. 16:27

"Tudom, hogy nagyon tud fájni, mikor szíven szúr egy váratlan szó, s kiderül, ő már mást szeret,

és csak meghalni volna jó..."

1924. lilike324
2009. ápr. 24. 16:26
"Egyszer majd elmúlik, s begyógyul a seb, de a csókot mi szánkon égett, feledni nem lehet"
1923. lilike324
2009. ápr. 24. 16:26

Fáj az emlék, mégis öröm, álmaimban minden percem veled töltöm. Nem tudlak és nem is foglak elfeledni, kár, hogy így kellett megtanulnom, szeretni.

:(

1922. lilike324
2009. ápr. 24. 16:25
"A világ összes elhatározása és akaratereje sem elég ahhoz, hogy megakadályozza, hogy a szerelem felrúgjon minden játékszabályt, egyik pillanatról a másikra." /Paulo Coelho/
1921. lilike324
2009. ápr. 24. 16:23

„Garantáltan lesznek nehéz időszakok,


és garantáltan lesz olyan, hogy egyikőnk vagy mindketten ki akarunk szállni.


De garantálom, hogy ha nem kérem, hogy légy az enyém,


azt életem végéig bánni fogom, mert a szívem mélyén érzem, hogy te vagy az igazi!”

1920. lilike324
2009. ápr. 24. 16:23
”Akármikor, mikor szomorú leszek azért, mert hiányzol, emlékeztetem magam arra, hogy mekkora szerencsém van azért, hogy vagy nekem.”
1919. lilike324
2009. ápr. 24. 16:22

Volt idő, mikor máshogy láttam mindent,


volt idő, mikor te voltál a minden.

Volt idő, mikor szerettelek,

volt idő, mikor gyűlöltelek.

Elmúltak az évek, megint más lett minden,

elmúltak az évek, megint te lettél a minden.

Elmúltak az évek, de újra szeretlek,

így lesz ez már mindig, míg élsz és amíg élek.

1918. lilike324
2009. ápr. 24. 16:22

Szeretném leírni azt amit érzek,

Mert szavakkal nem bírom elmondani neked.

Ha ágyamba lefekszem, csak rád gondolok,

Szerelmes szívvel csak rólad álmodok.

De kimondom mégis, mit nem merek neked,

Szeretlek s mindörökké szeretni foglak téged.

1917. lilike324
2009. ápr. 24. 16:21

„Megtanultam, hogy várni a legnehezebb, és szeretnék hozzászokni, tudni, hogy velem vagy akkor is, ha nem vagy mellettem.”

Paulo Coelho

1916. lilike324
2009. ápr. 24. 16:21
A valóságban egy szerelemnek lehetségesnek kell lennie. Lehet, hogy nem talál azonnal viszonzásra, de csak akkor képes életben maradni, ha legalább van rá remény - bármilyen távoli is -, hogy meghódíthatjuk a szeretett lényt.
1915. lilike324
2009. ápr. 24. 16:20

Nem akartam beléd szeretni, és

nem hiszem, hogy te is akartad volna. De amikor találkoztunk, mindketten éreztük, hogy nem tudunk tenni semmit az ellen, ami velünk történik. Egymásba szerettünk, minden különbözőségünk ellenére, és ezzel valami ritka és gyönyörű jött létre. Az én számomra az ilyen szerelem egyszer adatik meg az életben, ezért vésődött minden pillanata egyformán az emlékezetembe, s ezért nem feledem soha egyetlen másodpercét sem...

(Nicholas Sparks)

1914. lilike324
2009. ápr. 24. 16:19

Bárhol hajtom le a fejem, mindenhol ott vagy velem,

bármit hoz a sors nekem segítesz, hogy véghez vigyem.

Mielőtt elalszom gondolok rád, neved suttogom, mint egy imát.

Nem kéred, hogy más legyek, vesztesen is kellek neked, ha összetörök felemelsz, ha kiborulok megölelsz.

Ha dühös vagyok nem haragszol, ha fáradt velem alszol. Mindig csak adsz és sosem kérsz, az enyém vagy és velem élsz.

1913. lilike324
2009. ápr. 24. 16:18

Kínoz a tudat, hogy nem vagy most mellettem,


megörjít egy gondolat, hogy nem fogod a két kezem.


Hosszú az est, ki tudja tán lesz-e reggel,


mikor ismét láthatlak, s szívünk újra egybekel.


Nem is várok mást, csak nap mint nap téged,


hidd el kis szívem, hidd csak el,


mert egy valami éget, amit csak Te láthatsz,


Te érezhetsz.


Amit csak veled osztok meg, emiatt igazán szerethetsz!


S ha van még valami, amit hiányolsz , az is teljes,


mert én esküt adtam szavaimmal, így hiteles!


Jöhet már bármilyen gond, viszály és probléma,


a mi szívünk-lelkünk ezt mind megoldja!


Nincs többé csalódás és nyomasztó fájdalom,


nincs többé magány, és elüldözött álom!


S, hogy nem hiába minden, a válasz egyetlen:


Itt vagyok én, és Te örökké tartó szerelemben!

1912. lilike324
2009. ápr. 24. 16:18

Hányszor mondták, értsem már meg végre: többé soha nem leszek veled! Istenem!Mikor kimondtad azt a szót,hogy vége, mintha minden álmom,s vele az éltem is véget érne. S már a halállal sem küzdök,most már csak bátorságot gyűjtök...

Csak a Halál csókját érezném már végre...ennyi csak,mit remélek..."

1911. lilike324
2009. ápr. 24. 16:17
Ha meghalnék vagy messzire mennék innen, felírnám a nevedet minden csillagra, h mindenki lássa, a világot jelented számomra.
1910. lilike324
2009. ápr. 24. 16:16
Ha valakit egyszer igazán, szívből szerettél, elfeledni őt soha nem fogod, még ha ez ellen bármit is tennél!"
1909. lilike324
2009. ápr. 24. 16:16
"Majd ha sok év múlva sírva visszagondolsz arra a pillanatra hogy milyen jó lett volna ha elmondtad volna mit is érzel iránta..."
1908. lilike324
2009. ápr. 24. 16:15
Ha fájnia kell, akkor most fájjon. Mert előttem áll az élet és a lehető legteljesebben ki akarom használni. Ha választania kell, hát válasszon hamar. Én várni fogom. A várakozás fáj. A felejtés is fáj. De minden szenvedés közül a legrosszabb, ha nem tudjuk, hogyan döntsünk.
1907. lilike324
2009. ápr. 24. 16:15
Mindig van másnap, és az élet lehetőséget ad nekünk arra, hogy jóvátegyük a dolgokat, de ha tévedek, és csak a mai nap van nekünk, szeretném elmondani neked, mennyire szeretlek, és hogy sosem felejtelek el.
1906. lilike324
2009. ápr. 24. 16:13
Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha ha nagyon keressük megtaláljuk azt aki képes mindhármat nyújtani, igen mindannyian keresünk valakit és ha nem találjuk csak remélhetjük hogy ő talál meg minket.
1905. lilike324
2009. ápr. 24. 16:12
Mikor megismertelek, még nem tudtam, nem gondoltam, hogy valaha szeretni foglak. Ma már képtelen vagyok elképzelni, hogy nem szeretlek.
1904. lilike324
2009. ápr. 24. 16:11
"Pedig a szerelem mindig más. Mindegy, hogy hányszor szeretünk életünkben, egyszer, kétszer vagy tízszer: az új szerelem mindig ismeretlen. A szerelem vagy a pokol fenekére taszít, vagy a mennyországba röpít, de egy biztos: valahova eljuttat. És nem utasíthatjuk vissza, mert létünk alapfeltétele. Ha nem merjük elfogadni, éhen halunk egy karnyújtásnyira a fától, amely hiába kínálja gyümölcseit. Mindenütt a szerelmet kell keresnünk, és vállalnunk kell, hogy esetleg órákig, napokig vagy akár hetekig szomorúak és csalódottak leszünk miatta. Mert abban a pillanatban, amikor elindulunk keresni a szerelmet, ő is elindul, hogy megtaláljon minket. És megvált."Paulo coelho
1903. Szerena20
2009. ápr. 23. 21:50

Rám tör a hajnal, nem lesz már ugyanaz a nap sosem, mikor hangod ébresztett fel.

Csak álmom mélyén őrzöm a lángot még, már mindent elfújt a szél.

Ha hátat fordítasz, mert szerinted úgy igaz, emlékül mit mondhatnék?...

1902. Szerena20
2009. ápr. 23. 21:48

Veled mindenkinél büszkébb vagyok .

Csak egyben koldus : mindent elvehetsz ,

s ezzel a legkoldusabbá tehetsz.

1901. Szerena20
2009. ápr. 23. 21:47
Semmi sem rendezettebb, mint az, amit a szeretet rendez el, és semmi sem szabadabb, mint amit a szeretet köt össze.
1900. Szerena20
2009. ápr. 23. 21:46
A legnehezebb dolog szeretni valakit, hagyni, hogy hibázzon és ennek ellenére tovább szeretni őt!
1899. Szerena20
2009. ápr. 23. 21:44

Szerelmünket nem mindig viszonozza az, aki a lángot fegyújtotta

bennünk. A szeretet azonban, ha önzetlen és igaz, mindig visszatükrözi

a teremtő Logoszt, ahogy a hegyek ismétlik a kiáltó hangot.

❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook