Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csinált 5 hónaposan a babád? fórum

Mit csinált 5 hónaposan a babád? (beszélgetős fórum)


8. Pici04 (válaszként erre: 7. - Dorottya84)
2009. jan. 23. 09:21
Ez jo modszer:ingerek kellenek a Babaknak!:D
7. Dorottya84 (válaszként erre: 6. - Pici04)
2009. jan. 23. 07:58
Pontosan! Van hogy valaki előbb valaki később ügyeskedik! Én sokat hemperegtem vele,de mikor láttam hogy nincs hozzá kedve nem erőltettem,de az is jó ha mellé játékokat színes dolgokat teszel ami miatt "érdemes" visszafordúlnia!
6. Pici04 (válaszként erre: 1. - Csikobelló)
2009. jan. 22. 23:37

Amugy ne ess ketsegbe,nem verseny,hogy kinek mit csinal a babaja.

Mindenkinek a sajatja a legokosabb,legszebb es legügyesebb.:D

2009. jan. 22. 23:30

Dorka már születése óta fordul jobb és bal oldalra,éppen most néztem a naplómat,három hónapos korában fordult hátról hasra,pár héttel később hasról hátra is!

Mostmár úgy gurul mindenfelé,mint egy kis kommandós!

Kúszik is,de még csak hátrafelé!Komoly!

Szépen nyúlkál a tárgyakért,amit akar el vesz az asztalról ha el éri!Egyik kezéből át veszi a dolgokat a másikba!

Cumit szépen tarja,ül is,kb 15 másodpercig!

Gagyarászik,beszélget,és a kiságy rácsába kapaszkodva próbálja fel húzni magát,több kevesebb sikerrel!

Most 13-án volt 5 hónapos!

2009. jan. 22. 23:19
A kislányom már 4 hónaposan forgott,most holnap lesz 5 hónapos,de nem lehet lelőni,csak hempereg jobbra balra de a hasra fordulás neki is jobban megy !Minden érdekli mindenért kúszik ,egyik kezéből a másikba átteszi a tárgyakat(de már ezt is 4 hósan tudta).Sikonyál,beszélget,tud már űlni kb.10-15 másodpercig támasztás nélkűl,tartja a cumisüvegét.......kissé koravén :D
2009. jan. 22. 23:16

Szia!

Gyakorolhatod Vele pokrocba teve a hempergest.Elöbb-utobb rajön magatol is.:)Kitartas.

2009. jan. 22. 23:15
az én fiam is 5 hónaposan fordúlt meg majd belejön:))jó egészséget nektek:-))
2009. jan. 22. 23:12
A lányom most 5 hónapos állandóan hasra fordul csak szegénykém még nem tanúlta meg hogyan forogjon vissza meg a fejecskéjét se teszi le egy percre sem.Elfárad és elkezd bömbölni.Remélem előbb utóbb rájön mit tegyen mert sajnálom szegénykém.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook