Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit gondolhatnak a kisgyerekek a különböző emberekről? Vékonyabb, dagibb, mellesebb... fórum

Mit gondolhatnak a kisgyerekek a különböző emberekről? Vékonyabb, dagibb, mellesebb... (tudásbázis kérdés)


5. 2a8d549dd2 (válaszként erre: 4. - E792523100)
2009. jan. 22. 18:03

Vagy arra,hogy ítéljék el azokat akik nem olyanok mint a "normál" ember?!:-((((


Pedig tehetnénk másként is....

4. e792523100 (válaszként erre: 3. - 2a8d549dd2)
2009. jan. 22. 17:56

Ez igaz. De ha lát egy testes embert,akkor azt mondja dagi,kövér,stb.


De akinek mondja ezt ,annak ez bántó lehet,holott a gyerekek eredendően csak őszinték.


Egy bizonyos korig.


De mi tanítjuk meg őket hazudni az illem kedvéért...

2009. jan. 22. 17:25

Szerintem azt gondolják amit otthon,oviban,suliban hallanak,kiszűrnek esetleg félre értenek.

Véleményem szerint egy tiszta,őszinte gyermek nem tud magától negatív vagy éppen pozitív véleményt alkotni csak ha mondjuk kérdez és válaszolnak rá,azt,hogy milyen választ kap erősen a szülő,nevelő feladatának tartom,ha érte valami kellemetlenség ebből kifolyólag meg az értelmi szintjén kell elmagyarázni ki miért ilyen vagy olyan......na,jól összekuszáltam de remélem le lehet szűrni a gondolatomat!:-))))

2009. jan. 22. 17:24
Lányom kiskorában az "erős" szót használta a kövérre/teltre. Biztos vagyok benne, hogy kimondta, amit gondolt. Vagy Te másra vonatkoztattad a kérdést?
2009. jan. 22. 17:14
Mit gondolhatnak a kisgyerekek a különböző emberekről? Vékonyabb, dagibb, mellesebb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook