Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kíváncsi lennék kinek mikor, hány éves korában, milyen tünetekkel kezdödött a változókor, minden a témával kapocsolatos észrevétel érdekel. fórum

Kíváncsi lennék kinek mikor, hány éves korában, milyen tünetekkel kezdödött a változókor, minden a témával kapocsolatos észrevétel érdekel. (beszélgetős fórum)


2009. júl. 26. 15:28
Ötven éves korom után erősebb lett a vérzés, majd kezdett minden második kimaradni. Ezt követően fél évig teljesen kimaradt, majd egy nagyon erős kiadós hónappal teljesen elmúlott 55 éves koromban. Nem volt sem hőhullám, sem fájdalom, nem szedtem semmit, tehát én nagyon szerencsésen túljutottam rajta.(Egyébként 11 éves koromban kezdtem és a ciklusom 30,32 napos volt általában.)
2009. jan. 23. 07:35
Igen,olvastam a hozzászólásokat,az igazság az,hogy nekem semmi más gondom nincs,"CSAK" tavaly egész évben,hol 22 napra,hol 32-re jött meg.Most pedig első alkalommal 2-3 cseppen kivül nincs semmi/ez is 5 nap alatt 2-szer fordult csak elő/,de nincs se hőhullám,se a megszokott görcsök és betojtam,hogy nehogy terhes legyek/bocsi/,ezért kérdeztem rá a dolgokra.:)Egyszerűen nem tudom mit gondoljak!!
2009. jan. 22. 18:02
Két éve pár kimaradozás után teljesen elmaradt, és szerencsés alkat vagyok, mert semmi próblémám nincs vele.
8. aniani63 (válaszként erre: 6. - Marcsy006)
2009. jan. 22. 17:56

Rákerestél?

Én 45 múltam és a nyáron jöttek elő jobban a hőhullámok,ahogy írtad egyik percben fáztam a másikban lefőttem tetőtől talpig.Nem olyan vizesen,csak belülről érezhetően,bár a párom mindig tudta,hogy most "kotlózom". :DD

A fórumban ajánlották az "E"vitamint,most szedem a 2.dobozzal,mert jónak bizonyult.Előtte a Remifemint próbáltam,de már a 3.-nak nem sok hatása volt.

Talán kicsit érzékenyebb,ingerlékenyebb vagyok,mint régen,bár én alapból a "szivemreveszem" tipus vagyok.

7. marcsy006 (válaszként erre: 5. - Aniani63)
2009. jan. 22. 17:51
Köszönöm,most rögtön megkeresem.
6. marcsy006 (válaszként erre: 3. - 01c8755c79)
2009. jan. 22. 17:50
Mindenkinek köszönöm a hozzászólását,várom a továbbiakat is.Én 45 leszek és kiváncsí vagyok mire számíthatok.
2009. jan. 22. 14:38

Pussz!

Van egy hasonló témájú fórum:"nem rég léptem be a klimaxosok táborába" címmel és abban találsz egy pár jó tippet a témával kapcsolatban.

Keress rá,ha érdekel. :)

2009. jan. 22. 14:29

Szia.Igaza van Katinkaboszi-nak.Mindenkinál változó.Én például 35 éves vagyok de fél éve nálam is jelentkezett.Elkezdtem rosszul lenni höhullámok,hol fáztam hol pedig egy pillanat alatt kiver a viz.Fáradékonyabb is vagyok mint elötte.Ezt általában este veszem ézre mert hamarabb kidölök.

Én nem is akartam elhinni hogy ilyen korán is lehet.Majd gyerekem védönője tanácsára elmentem dokihoz.És hát igaz ett amit mondtak hogy bele estem a változo korba.

2009. jan. 22. 14:25
... én 43 éves leszek, asszem nálam még nem kezdődött... vagy csak nem ismertem fel! :D
2009. jan. 22. 14:24

Szia,

tudod ahány nő, annyiféle korban, időben és módon kezdődik.

Van akinek már 36-38 évesen, van akinek csak majdnem 50 körül.

Saját tapasztalat, kissé fáradékonyabb lettem, gyorsabban kipirultam és leizzadtam, mint eddig, fel tudtak mérgelni hamarabb :)

általában a kipirulás és a kimelegedés és izzadtság egy éven belül el szokott mulni, ha nem, sajnos marad :(

Más biztosan teljesen eltérő eseményekről számol be, addig is jó egészséget :)

2009. jan. 22. 14:14
Kíváncsi lennék kinek mikor, hány éves korában, milyen tünetekkel kezdödött a változókor, továbbá minden a témával kaocsolatos észrevétel érde

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook