Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kézilabdázni hobbi szinten, erre keresek Lányokat Budapesten! fórum

Kézilabdázni hobbi szinten, erre keresek Lányokat Budapesten! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
425. Vmfot
2018. szept. 11. 22:03

Kézilabda egyesület keres gyermek, ifi lány /fiú és játékos múlttal rendelkező felnőtt férfi/női játékosokat Mogyoród és vonzáskörzetében.(a csapatok már megvannak) további infókat és a jelentkezést emailben ide lehet leadni : kesalav@citromail.hu

Várunk mindenkit szeretettel! :)

424. Szabi7
2018. febr. 28. 21:25

Sziasztok! 33 éves férfi ex kézilabdázó vagyok. Egy sérülésem felépülése után csapatot keresek Pesten vagy Pest megyében. NB2-ben és Bp bajnokságban is játszottam több mint 10 évet. Legutóbb 2014-ben hagytam abba az előbb említett sérülés miatt. 183 cm magas és 101 kg vagyok. Irányító és bal lövő pozícióban játszottam. Kérem aki tud férfi amatőr csapatról ahol lehetne mozogni akár bajnokság szinten írjon nekem , hiányzik a kézi. Köszönöm szépen!

kapus85@hotmail.com

2018. febr. 4. 21:41

Sziasztok!



Budapest XXII-ik kerületében működő, női kézilabda csapatunkba keresünk játékosokat. Nyolc éves kortól vár minden lányt és nőt szeretettel a Budafoki Kézilabda Sportegyesület. Ha szeretnél elkezdeni sportolni, vagy visszatérnél egy kisebb-nagyobb kihagyás után, látogass el egy edzésre, és válj a csapatunk tagjává! Egyesületünknél versenyszerű játékra is van lehetőség, az idei évben Budapest II. osztályában versenyez felnőtt, illetve Pest megyei bajnokságban ifjúsági csapatunk. (Megfelelő létszám esetén jövőre U13-as korosztályú csapatot is szeretnénk bajnokságban indítani.)



Amennyiben kedvet kaptál, jelentkezz bátran az lentebb megadott elérhetőségek egyikén keresztül. :)



További információért (edzésidőpontok, árak):


Írj e-mailt : info@budafokikezilabda.hu


Hívd az alábbi telefonszámot: +36202642264

2018. jan. 15. 05:14

Sziasztok! Nb2 és budapest bajnokságba induló NŐI és FÉRFI csaptunkba keresünk játékosokat.


Kisebb játékos múlt elönyt jelent.


Edzésekkel,meccsekkel és további információkkal kapcsolatban ide írjatok légyszíves: kzlbdj@citromail.hu

2018. jan. 3. 11:52
Sziasztok! Budapesti (20.kerület központjában) amatőr női kézilabda csapatunk létszámot bővít, így további jelentkezőket várunk! (edzések minden kedden este) Infó, jelentkezés: kingaszabo86@gmail.com
2017. nov. 12. 16:03

Sziasztok!

16 (majdnem 17) éves vagyok és szeretnék kézilabdázni Pesten (a Gödöllőn lakom és fontos lenne hogy ne kelljen sokat utaznom.)

Hobbikategóriában jatszanék.

2017. aug. 16. 14:54

A HÍD-UNIÓ SE Női kézilabda csapata új játékosokat keres. Csapatunk a Budapest Bajnokság 1. osztályában versenyez.

Csapatunk kedden és csütörtökön edz az esti órákban. Az első 2 edzés ingyenes.


A 2017/18-as szezonra való felkészülést Augusztus 22.-én kezdjük!


További információk és jelentkezés edzőnknél, Piténél:

patakipeter7@gmail.com vagy a +36205468094 telefonszámon.


Várjuk jelentkezésed, :-)

Híd Lánykák

2017. ápr. 22. 23:59

Sziasztok!


Amatőr női kézilabda csapatot keresek Pesten heti 1-2 edzéssel.

Jelenleg a Tolna megyei bajnokságban játszom kapus poszton, de Peten tanulok. Nehéz összeegyeztetni a kettőt. A sportot viszont nagyon szeretem, ezért nem szeretném abbahagyni.


Ha valaki tud valami lehetőséget számomra, kérem írjon: acsireka@gmail.com


Előre is köszönöm! :)

417. von max (válaszként erre: 411. - Bardo Gaben)
2017. ápr. 16. 14:19
hello..kéziznék..d
2017. márc. 17. 12:05

Sziasztok!


Budapesti amatőr női kézilabda csapatunkba játékost keresünk. Korhatár nincsen, csak szeresd a kézilabdát és élvezd a játékot! Ha szeretnél hozzánk csatlakozni, lány kézilabda edzésekre járni Budapesten, esetleg nem régen költöztél Budapestre és csapatot keresel, vagy már régen itt laksz, de most visszatérnél a kézilabda pályára, gyere el hozzánk egy edzésre!

Kézilabda edzéseink kedden és csütörtökön este vannak, illetve budapest bajnokságban játszunk.


A Híd-Unió Sportegyesület női kézilabda csapata toborzást tart. Várjuk szeretettel a jelentkezéseteket!


A hidlanykak@gmail.com címen vagy facebookon.

2017. márc. 4. 12:18

Sziasztok!

Budapesti (14.kerület-Örs vezér tere környékén) hobbi felnőtt női kézilabda csapatunk (újrakezdők és visszatérők) KAPUST keres! Infó, jelentkezés: kingaszabo86@gmail.com

2017. márc. 3. 14:55

Sziasztok!

Budapesten belül keresnék felnőtt női kézilabda csapatot.Szeretnék újból hobbi szinten játszani.

30 éves vagyok, 11-18 éves koromig aktívan kézilabdáztam először az iskolai majd a Fonyód városi IFI csapatban bal átlövő poszton. Aztán elköltöztem Pestre és nem volt lehetőségem játszani. Még mindig nagyon hiányzik a játék, a meccsek... ezért döntöttem úgy hogy teszek egy próbát.

Sajnos váltott műszakban dolgozok ami azt jelenti hogy csak 2 hetente tudnék menni edzésre viszont a hétvégéimet szabaddá tudom tenni.

Várom a lehetőségeket, kérlek írjatok a zsolnai.mariann@gmail.com e-mail címre

Előre is köszönöm

413. szilviy
2017. febr. 21. 10:02
Kicsit közelebb a belvároshoz van hobbi szinten kézilabda?
2017. febr. 10. 12:47

Sziasztok!


Budapest I.-ben játszó női kézilabda csapatunk keres főleg kapust, de mezőnyjátékost is!


Amint említettem jelenleg Budapest I-ben játszunk, de célunk az NB2 és a folyamatos fejlődés. A bajnokságon kívül is szoktunk nevezni más tornákra, mint például a Velence kupa, Dunabogdány-bajnokság. Az eredmények elérése mellett célunk az is, hogy jól szórakozzunk!

Kor nem számít, hiszen minden korosztályt szívesen fogadunk, egészen 7 éves kortól (akik az U13-as csapatunkba kerülhetnek).

Az sem baj, ha teljesen kezdő vagy, van egy csapatunk, ami Budapest I/A-ban játszik, hogy a kezdők is játéktapasztalatot szerezhessenek! :) Jelenleg heti kétszer van edzésünk és vasárnaponként meccs.


Amennyiben érdekelnek a részletek, kérlek írj a dorottya.bodzasi@gmail.com-ra és látogass el a [link] -ra, ahol elérhető az edzések időpontja és pár kép is! :)

2017. febr. 6. 10:50
Sziasztok ! Férfi kézilabda csapatot keresnek Budapesten hobbi szinten heti 1-2 edzessel, 12 éves múltam van 38 éves vagyok. Ismét visszatérnek a sporthoz. Köszönöm
2016. okt. 6. 16:58
Sziasztok! Budapesti (14.ker.) felnőtt női kézilabda csapatunk létszámot bővít, így további jelentkezőket várunk! Infó, jelentkezés: kingaszabo86@gmail.com
409. balazsk
2016. szept. 14. 21:28

Sziasztok!


Férfi kézilabda csapatot keresek magamnak Budapesten vagy környékén. Kapusként, 26 évesen 3 év kihagyás után szeretnék újra játszani. NB1/B, NB2-es múlttal. Elsősorban amatőr csapatot keresek heti 2-3 edzés lehetőséggel. Ha tudtok valamilyen lehetőséget itt vagy a balazskern@yahoo.com e-mail címen várom az üzeneteket :)

408. Miss Jane (válaszként erre: 407. - Galadriella)
2016. szept. 13. 11:01
Szia, kapust is kerestek? Merre vannak, és mikor az edzések? Köszi
407. galadriella (válaszként erre: 395. - Györgye)
2016. szept. 12. 22:22
Mindenkit szeretettel látunk, téged is! :)
406. galadriella (válaszként erre: 400. - Torpi15)
2016. szept. 12. 22:21

Szia! Mi szeretettel várunk! Részletek az előző hozzászólásban, de a lényeg újra:

Toborzás: [link]

Honlap: [link]


És itt tudsz jelentkezni: mosekezi@gmail.com (Farkas Adrinál)


Várunk!

Remélem nem sokára találkozunk! :)

405. galadriella (válaszként erre: 402. - Viviennn92)
2016. szept. 12. 22:20

Szia!

Sikerült már csapatot találnod? Én nem bánom ha nem, mert mi épp toborzást tartunk. Ha van kedved, gyere hozzánk!

Toborzás: [link]

Honlap: [link]


És itt tudsz jelentkezni: mosekezi@gmail.com (Farkas Adrinál)


Remélem nem sokára találkozunk! :)

404. Miss Jane (válaszként erre: 403. - Puncsospudling86)
2016. szept. 9. 12:27
Jelentkezem, válaszoltam a privát üzenetedre is :)
403. puncsospudling86 (válaszként erre: 401. - Puncsospudling86)
2016. szept. 8. 09:46
Sziasztok!Budapesti (14.ker.) amatőr felnőtt női kézilabda csapatunknál a létszámunk maximális, már csak kapus posztra jelentkezőket várunk! Infó, jelentkezés: kingaszabo86@gmail.com
2016. aug. 24. 13:53
Sziasztok!Lehet még jelentkezni?Engem is érdekelne az ajánlat!Igaz, hogy kb 12 évvel ezelőtt kézilabdáztam utoljára napi rendszerességgel.Tény, hogy régen kijöttem a gyakorlatból, viszont nagyon szeretnék újra játszani!
2016. aug. 23. 11:07
Sziasztok! Budapesti (14.ker.) amatőr felnőtt női kézilabda csapat kézilabdázni vágyókat keres heti rendszerességgel! Jelentkezés: kingaszabo86@gmail.com
400. torpi15
2016. aug. 12. 19:08
Sziasztok! Jo pár év kihagyás után szeretnék újra kézilabdázni. Több mint 15 éves múltam van, egyesületi szinten, és még mindig csak 33 éves vagyok :)
399. OsziKitti (válaszként erre: 395. - Györgye)
2016. júl. 8. 13:24
Szia. Ha szeretnél még kézilabdázni, szívesen várunk a csapatunkba.Bővebb felvilágisítás a facebookon: Wax KC (női) csoportban meglatálsz minket
398. OsziKitti (válaszként erre: 397. - Miss Jane)
2016. júl. 8. 11:51
Szia. Ha szeretnél még kézilabdázni, szívesen várunk a csapatunkba. A facebookon légy szíves keress ránk: Wax KC (női)
2016. júl. 6. 08:37
Sziasztok, még semmi :)
2016. júl. 1. 22:03
Engem is érdekelne ha még áll az ajánlat!?..😀
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook