Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy vegyem rá a pasim, hogy igényesebb legyen? fórum

Hogy vegyem rá a pasim, hogy igényesebb legyen? (beszélgetős fórum)


1 2
49. pieta4 (válaszként erre: 48. - 2f7e180b49)
2016. szept. 5. 08:07
Ez gáz:(
2016. szept. 2. 22:49
Sziasztok! Egy nagyon régi forum de írok hozzá pár szót. .szerintetek mi annak az oka, hogy a párom olyan szinten igénytelen lett...hogy fogat sem hajlandó mosni...És nem érdekli hiába mondom neki hogy de ez egy alap dolog..undorodni kezdek tőle..reggelre olyan büdös a szoba is borzasztó. ..Nem Ien volt..szépen öltözött.figyelt a testére. .3 éve vagyunk együtt. .De mint ha tizenakarhany év lenne..Még akkor sem kéne h Ien Legyen. .ugyanolyan troger kezd lenni mint az apja..
47. syria
2009. jún. 2. 14:53

Na, ez a topic szépen meghalt, megpróbálom feltámasztani.

Legyetek erősek: nálunk fordított a helyzet! A pasim tisztaság és rendmániás. (Mondjuk régebben és is sokkal pedánsabb voltam mindenre.) Mivel sok betegséggel megverve egyedül kell több fronton állnom a sarat, bizony akad hiányosság a házam táján.

De megpróbálok az igényeinek megfelelni, még ha nehezemre is esik (pl. intimszőrzet eltávolítása után hetekig szenvedek, úgyhogy ünnepnap, ha megcsinálom a kedvéért). Ő egyáltalán nem borotválkozik, de olyan divatos borostát hord, ami engem nem zavar.

Egyébként a fiaim rendmániásnak titulálnak még így is. Igaz, seggel menekülök ki az ő szobáikból.

2008. júl. 4. 14:29

Sziasztok!


Én a páromat egyelőre a körömrágásról nem tudom leszoktatni, pedig nagyon igyekszem... de nem adom fel! :)

A másik probléma nála is, hogy néha napokig " elfelejt" borotválkozni.. :)

2008. júl. 3. 23:03
Ja ezt még gyorsan ide:)Miután szakítottam vele, kb egy hónapra rá jött a jelenlegi párom, és olyan jó érzés volt amikor átölelt nem az olajos motor és kipufogó szagot hanem a finom parfüm illatot érzem:)Folyton hozzá bújtam, hogy érezzem, ez igen, ezt szeretem:):):)
2008. júl. 3. 23:01

Az én volt barátom volt ilyen....nagyon sok mindent megpróbáltam.Vettem neki ruhákat, beszéltem vele...stb stb de semmi nem használt.

A vége elhagyás lett, ezért is illetve más dolgok miatt kiábrándultam belőle, és rájöttem, hogy nincs szükségem arra az emberre.....

Megmondom őszintén, ha visszagondolok, hogy valaha hozzáértem, és megpusziltam jajjjj ki ráz a hideg. Volt olyan hogy azt álmodtam, hogy újra együtt vagyunk és felhívott hogy mikor érek haza, szó szerint felijdetem az álmomból. Undorodom tőle már:S:SDiák szerelem volt talán azért maradtam mellette vagy én nem tudom.De soha többé nem lennék vele.

2008. ápr. 5. 08:46

Én 24 évig próbáltam rávenni a férjemet, hogy legyen igényesebb. Ne abban a ruhában menjen be a munkahelyére amiben dolgozik (vízvezetékszerelő, karbantartó). A lábszagától nem lehetett megmaradni a szobában. Ha szóltunk neki, hogy mossa meg, még Ő volt megsértődve. Jobban szerette, szereti az italt mint minket. És még sorolhatnám a dolgait. Sokszor el akartam válni, de a gyerek, meg az anyagiak stb. Azután besokalltam, és kiraktam. Ennek másfél éve. Nem bántam meg. Ma már csak azt bánom, hogy ezt nem tettem meg akkor, amikor elkezdődtek a problémák.

Az ilyen ember nem változik meg. Szabadulj meg tőle minél előbb, mert így csak keseregsz, háborogsz, dühöngsz. Rámegy az életed. Hallgass az eszedre a saját érdekedben!!!!

2008. ápr. 5. 08:32
Azt hittem másnál ez nem probléma.Az én párom is akkor vesz tisztaruhát,ha kivágom az egészet a szennyesbe.Kicsit fárasztó,de már a zoknikat magától kiviszi...:)
41. 8a897208fc (válaszként erre: 40. - 1a50c86bb0)
2007. nov. 12. 23:57
101%-ig egyetértek. Ki kell rúgni az ilyeneket.
2007. nov. 12. 23:49
Rakd ki a szuret, igenytelenseg ellen kuzdeni nem lehet.
2007. nov. 12. 13:45
Hát nehéz ügy,meg kellemetlen is.Borotváld le te az arcát,hátha abban benne van.De ha bűdös slagozd le vagy nem tudom...:D Hosszú távon nagyon zavaró lehet az igénytelenség
2007. nov. 12. 13:29
Egyetértek, ha valakinek nem saját igénye, hogy az legyen, le kell cserélni!
2007. nov. 12. 13:27
Sehogy ,cseréld le:)))
2007. nov. 12. 13:26
Én kitenném ,mert nagyon zavar az igénytelenség !
35. 11111
2007. okt. 2. 08:13
Az ilyen pasit el kell küldeni,nem kell vele foglalkozni mert nem fog megváltozni.Tapasztalatból tudom
34. rika (válaszként erre: 8. - Nayloon)
2007. jún. 11. 10:57
én nem vagyok biztos benne, hogy ezt burkoltan kell elmondani. Nekem a testvérem volt ilyen. Néha "elfeljtett" fürdeni. Én kerek-perec megmondtam neki, hogy "büdös vagy". Használt azóta nem "felejt el" fürdeni.
33. opál
2007. jún. 11. 10:10

Nekem szerencsére nincs ilyen gondom,de tényleg ciki lehet,ha valakit állandóan figyelmeztetni kell az alapvető dolgokra!!

Szerintem a gyerekorra kell ezt visszavezetni és arra,hogy a szülei milyenek voltak és mennyire nevelték rá az igényességre magával szemben!!

Az exemet nem nevelték ez világos volt számomra,mert állandóan figyelmeztetnem kellett!

Nem csoda hát,hogy ő márcsak a múlt!!

32. dobos
2007. jún. 11. 09:35
Az én féjem sem a higénia bajnok,csak akkor cserél ha én a kezébe nyomom a zoknit stb.ruhát,nem tudom ha nem lennék átöltözne e egyáltalán.
2007. márc. 27. 13:34
Az embereket el kell fogadni úgy ahogy vannak, nem tudunk senkit megváltoztatni.Csak el tudjuk nekik mondani, hogy nekünk mi tetszik,és mi nem bennük.Az én párom is csak hetente borotválkozik, vagy esetleg akkor, mikor megyünk a rokonokhoz.A lábápolásról meg csak annyit, hogy nálunk is volt ezzel gond, de mi úgy oldottuk meg, hogy sűrűn szelőztetjük a cipőket, és pamut zoknit hord,.
2007. febr. 27. 23:55

uff, ez kellemetlen tema. Szerencsere nincs ilyen gondom, tiszta, apolt, ad magara, nem lenne a ferjem, ha nem igy lenne.

Van nehany regi holmija, amitol keptelen megvalni, ezen konnyu segiteni, amikor nem latja, kidobom.

Egy dolga nem tetszik, amikor felveszi a melegitot es kozli, O igy jon bevasarolni. Attol sugarhanyast tudok kapni.

2007. febr. 27. 22:48
Nem tudom. Igenyes, apolt, bar addig hord mindent, mig szet nem szakad rajta. Nem lehet errol leszoktatni. Igy neveltek.
28. kisgé (válaszként erre: 27. - Eee466847e)
2006. nov. 6. 13:07
Persze, hogy értem, a nők dolga ez lenne!:)))))
27. eee466847e (válaszként erre: 26. - Kisgé)
2006. nov. 6. 13:02
Erre várok én is. Olyan aki felfelé igazítja, nem pedig "lehúzza". Érted, hogy mire gondolok?
26. kisgé (válaszként erre: 25. - Eee466847e)
2006. nov. 6. 11:05
Szerintem egy kemény kezű nő kell mellé!:)))))
25. eee466847e (válaszként erre: 23. - Kisgé)
2006. nov. 6. 10:28
Ez a bajunk a férjemmel, hogy mi sem értjük. A barátnőm fia, aki most 28 éves pontosan ilyen volt. Ma már szinte betegesen tisztálkodik, ápolt. Búvároktató Egyiptomban. Remélem 5 év múlva fiamról is elmondhatom. A testvérével sem voltak ilyen problémáink.
24. muci5 (válaszként erre: 1. - Jeannie)
2006. nov. 6. 09:56

Szia Jeannie, ismeros a problemad, nekem is vannak hasonlo gondjaim, a pasim nem egy pionir labapolas es fogfeherites teren, mikor megismerkedtunk hetet havat osszehordott, hogy megcsinaltatja a fogat stb, de mivel napi 2 doboz piros malrbit elsziv, ettol csunyak a fogai ot nem annyira zavarja mint engem, masik a labapolas, aztan neha a borotvalkozas, stb...

Szoval, en addig cseszegettem a dolgokkal mig nagy nehezen magatol lekezdett kicsit jobban odafigyelni, en nem kontorfalaztam kerek perec megmondtam a dolgokat neki, es szerintem te se halogasd, mert utana beleszokik, hogy o, igy is velem van es szeret, akkor minek strapaljam magam a borotvalkozassal, es azt is a tudatara hozhatnad, hogy egy apolt ferfi , kivanatosabb, ha erted mire gondolok, neki is erdeke, hogy az asszonykajat elragadtassa, nemcsak egy nonek kell allandoan renben lenie. neki is, mert ha nem akkor szerintem ez az agy teren fura dolgokat tud elohozni, egeszen odaig amig nem talalkozol valakivel aki ad is magara, es te is tetszel neki, es akkor bumm, a borostas szorpamacs egyedul marad... mert vgekepp kiabrandulsz belole. gondolj bele, ha csak 2 eve eltek egyutt mi lesz 6-7 ev mulva?

Szerintem ne felj neki oszinten elmondani, ha szeret ugyis megprobal kicsit hozzad formalodni, mint ahogy mindenki ezt teszi a parjaval...

23. kisgé (válaszként erre: 22. - Eee466847e)
2006. nov. 6. 09:29
Nem értem, ez hogy lehet, mikor otthon pozitív példát lát. Nem értem, komolyan.
22. eee466847e (válaszként erre: 20. - Kisgé)
2006. nov. 6. 08:47
Nálam a párkapcsolataimban soha nem volt probléma az ápoltság. Férjem teljes mértékben ápolt, tiszta és nagyon vigyáz pl. a holmikra, amit visel. Problémám van viszont a 23 éves fiammal. Néha nála is elmarad a fogmosás, lábápolás, köröm stb. Olyan klassz kis csajok veszik körül, a mostani barátnője is egy szép, ápolt leány. Nem értem ő miért nem szól. Én hiába beszélek a fiammal, kiröhög, ha ezt a témát feszegetem.
2006. nov. 5. 15:35
nem igénytelen a férjem,de volt pár eset,mikor bizony kikeltem a hitvesi ágyból,mert nem borotválkozott vagy 4 napja!!:-)))ha én megtisztelem azzal,hogy 1 óráig vagyok a fürdőszobában,hogy be parfümözöm magam stb,akkor ugyanezt elvárom tőle is!!azóta megkérdezi,hogy nem szúr a szakállam?:-))))
20. kisgé (válaszként erre: 17. - Jeannie)
2006. nov. 5. 13:50

Nem vagy egyedül, nem általánosítok, de a férfiak nagy része igénytelenebb mint a nők (nőkből is van elég). Valahogy úgy gondolják, hogy ha illatosank, tiszták, szép a ruhájuk az buzis. Bocs, de tényleg így van.

Nehéz ügy!!!!!!!! Én nem tudom mit tennék, azt hiszem megmondanám, hogy ez rám nézve nem túl megtisztelő, hogy annyi fáradtságot nem vesz, hogy fogat mosson....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook