Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy hete be van dugulva az orrom. Hogy szüntessem meg? Iszonyú idegesítő már fórum

Egy hete be van dugulva az orrom. Hogy szüntessem meg? Iszonyú idegesítő már (tudásbázis kérdés)


18. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 12. - Ce91523917)
2009. márc. 9. 08:56

kipróbáltam a tapaszt mert orrdugulásra is reklámozták....


nekem nem használt.

17. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 11. - Ce91523917)
2009. márc. 9. 08:55

hát nekem az orrdugulással van gondom....


a vibrocil nekem semmit nem ér - akár az egészet fújhatom semmi hatása.

ill a fejem megfájdul egy befújástól...


hát kinek mi használ vagy árt.

2009. jan. 27. 18:32
Sziasztok!Valaki segítsen mert az orvos nem teszi!Lányom 12éves,hónapok óta az orrával küszködünk!Van megállapított allergiája,teszünk is ellene mégis állandóan dugult az orra.Szenved,már az összes létező orrsprayt kipróbáltuk,van hogy pár napig rendben van aztán kezdődik minden előről!Max fél nap legtöbbször amit kibir szer nélkül,akkor már fújnia kell az orrába.
2009. jan. 23. 22:41

Sziasztok !


HURRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szuper jól aludtam, de csak másnap. Aznap mikor írtam még egész éjjel fent voltam, éjjel 1-kor kimentem hagymát szagolgatni (szex kizárt volt, párom elutazott) Aztán másnap elmentem orvoshoz, mert már nem bírtam idegileg. Megállapították, hogy annyira be volt gyulladva "odabent" minden, hogy nem csak az orrnyálkahártya volt duzzadt, de az összes vérerek, hajszálerek is teljesen gyulladtak voltak. (mondjuk ilyet még nem is hallottam) Szóval ezért nem dugult ki, ezért nem ért semmit az orrspray, tudniillik ezek duzzadtságát az orrspray nem enyhíti. Kaptam egy másik orrsprayt, amit kiváltottam, és eljátszottam "Kovács Géza most tudja meg mennyi a lottó főnyeremény" c. műsort. MENYIIIIIII??????

Négyezer forintot fizettem érte.

De szó ami szó, tényleg már aznap este szűnt egy kicsit. Jobban aludtam, és mára már teljesen kidugult. Azért nagyon szépen köszönöm a jótanácsokat!!!!!!!!!!!

14. katácskák (válaszként erre: 9. - Sziszko69)
2009. jan. 22. 06:40

Jó Reggelt. Milyen volt az éjszakád?

Egy Ismimnek azt mondta 1 Doki: sokat van olyan helyen ahol száraz a levegQ-azért IS eldugulhat orra.

Jobbulást NEKED IS. :)

2009. jan. 21. 23:15

sexet ajánlom én is :)

természetes antihisztamintól ami felszabadul szépen kidugul az orrod :)

2009. jan. 21. 22:53
amit reklámoznak horkolás elleni tapaszt, azt is érdemes lenne kipróbálni
2009. jan. 21. 22:51
vibrocil orrcsepp csodákra képes:)
10. linksys (válaszként erre: 5. - Sziszko69)
2009. jan. 21. 22:36

Szia! Orvosnál voltál? Mert a homlok és arcüreg gyulladás elég komoly és fájdalmas is szokott lenni :(.

Vizet kell felforralni kb. 1 lit. és abba két ev. kanál kamilla teát tenni és 2 kan. tengeri sót.Ez fölé hajolva belélegezni.Próbáld az orrodon keresztül.Lehet ezt naponta 5x is, csak mindig fel kell melegíteni a vizet.


Nekem is voltak ilyen gondjaim, de nem ilyen sokáig, kb. 5 napig.Azonban már az első napon elkezdtem ezt.Sok sikert hozzá :)

2009. jan. 21. 22:31
Köszi a segítségeteket, tanácsaitokat. Megyek megpróbálkozom az alvással. Előtte orrspray, meleg só, és remélem holnap boldogan ébredek, egy jó alvás után.
8. Zsuzsa88 (válaszként erre: 5. - Sziszko69)
2009. jan. 21. 22:29
Vegyél kis sózsákot, amiben tengeri só van, és be lehet tenni a mikróba. Naponta többször melegitsd meg, és tedd a homlokodra. Eleinte kicsit sütni fog, utána valami észveszejtően jól fog esni. Persze ne forrósitsd fel annyira, hogy meg se tudd fogni! Ez viszont már biztosan segiteni fog, pláne ha homlok és arcüreg gyulladásod van. Az üregeid is hálásak lesznek érte.
2009. jan. 21. 22:28
Már igen csak gondolkodom rajta. Használom az infralámpát is. Az se használ. Azt hiszem mégis csak az orvos lesz a vége. (vagy egy enyhe idegroham, ha ma este sem tudok aludni)
2009. jan. 21. 22:26

Tengervizes orrszpré segít,igaz csak ideig-óráig!

Nekem be szokott jönni hogy az eldugult orr lukammal ellentétes oldalamra fekszek,ilyenkor álltalában el szokott múlni!

Szerintem valami allergiád lehet,menj el a fül orr gégészetre!

2009. jan. 21. 22:25

Eléggé megfáztam 2 hete kb. Enyhe homlok és arcüreg gyulladás. Szedek gyógyszert, orrcseppezek, már hagymát is kötöttem az orrom alá, azt hittem ki jön a szemem is, de de öt perc múlva megint bedugult.

Én bírom az ilyet, de már baromira ki vagyok tőle. Egy teljesen hete nem alszom, enni természetesen csak nyitott szájjal. Tényleg nagyon idegesítő!!!!!!!!!!!!! Így még soha nem jártam.

4. Brad
2009. jan. 21. 22:21

vagy egyszerűen menj el orvoshoz.

Lehet allergiás vagy valamire.

2009. jan. 21. 22:21
Vagy kezdj el sirni. Mindegy, mi miatt. Egy 10 perces sirás is szépen idugitja, mivel a könny, ami ugyebár egyrészt a szemünkből kifolyik, másrészt az orrba távozik, MELEG, ezért egy-kettő kidugitja a legmakacsabb orrot is. Próbáld ki!
2009. jan. 21. 22:19
Szexelj egy hatalmasat! Meglátod, kidugul! :D
2009. jan. 21. 22:19
Egy hete be van dugulva az orrom. Hogy szüntessem meg. Iszonyú idegesítő már

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook