Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hajvágó gép vagy hajvágó "fésű" gyerekhez? Mik a tapasztalatok? fórum

Hajvágó gép vagy hajvágó "fésű" gyerekhez? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


15. hamyka (válaszként erre: 14. - Hamyka)
2013. ápr. 27. 05:57
ez sem engedi megnyitni ej
14. hamyka (válaszként erre: 8. - Koperta)
2013. ápr. 27. 05:57

ilyened van?: [link] ??


szerintem jó lehet csak tovább tart lenyírni

13. hamyka (válaszként erre: 12. - Hamyka)
2013. ápr. 27. 05:54

érdekes ez müködik, aki egyéb információval tud szólgálni a masináról az írjon de gyorsan mert lassan megkéne vennem ha azt szeretném hogy minél hamarébb meglegyen


és szerintetek be iritálódik ha ilyen masinával nyírom az érzékenyebb területeimet?


és persze megírhassátok hogy nektek milyen van,hol vetétek, mennyiért, be vált-e vagy sem stb

12. hamyka (válaszként erre: 11. - Hamyka)
2013. ápr. 27. 05:52

valamiért nem akarja megnyitni :(


remélem a fő linket sikerül megnyitni íme:


[link]

11. hamyka
2013. ápr. 27. 05:49

Sziasztok :)


van itt valakinek ilyesmilye? : Remington pg 6050 készlet? vásárlás elött állok és jó lenne ha lenne ilyenje valakinek hogy mik a tapasztalatai vele, van aki azt mondja jó van aki azt mondja elmegy mi az igazság?


illetve ha ezt nem ajánlanátok akkor milyet ajánlotok?


igazából ez a szett azért tetszik nekem mert ha jól néztem minden benne van ami kell, mintaboltjukból 17 ezer ft-ból meg van postával együtt, de nem szeretném ha pénz kidobás lenne az egész


innen szeretném megrendelni ha jókat írtok róla :


[link]


táska nincs hozzá de nem is baj, nekem a szett a lényeg, remélem megjeleníti a linket, irjatok és üdv

2010. febr. 8. 22:05

Nekem évek óta (kb 15 éve) van a reklámozott hajvágónak az őse amit ritkítónak hívnak. Borotvapengét kell belerakni és azzal lehet vágni a hajat. Olyan mintha 2 db kétoldalú fésű közé raktak volna egy borotvapengét.

Igaz, hogy meg kell tanulni ezzel is vágni de nem boszorkányság. Max 300.- Ft a fodrászkellék boltban.


Itt megnézhatitak hogy néz ki.


[link]

2009. ápr. 6. 06:43
Az én ikerunokáimnak is géppel vágja a hajukat az apukájuk. Szinte az "első perctől", amikor erre szükség lett. Viszont ők is mindig nagy érdeklődéssel figyelték aput, amit a saját haját vágta. Az anyukájuknak viszont nem engedik, hogy - ugyanazzal a masinával - vágja. Ez csak apa kiváltsága...:) Így mindhárman "férfiasan" tökéletesek:))
8. koperta (válaszként erre: 1. - Mokuskas)
2009. jan. 21. 15:02
Az én fiam is először ordított, sírt a fodrásznál, aztán most már nagyon jól viseli, hiszen tudja, hogy az nem fáj. Nekem van Just A Trim hajvágó fésűm, amire gondolsz. Nem használjuk. Annyira gyenge, hogy csak húzta a kis haját, és szenvedés volt vele dolgozni, ezért inkább fodrászhoz vittem. Ehhez persze hozzátartozik, hogy az én fiamnak nagyon sűrű a haja. Lehet, hogy egy vékonyszálú hajat le lehetne vele vágni. És még egy fontos dolog: ennek a fésűs hajvágónak csak két hosszúsága van, ami szerintem nem elég. Jobb a hajnyíró gép, vagy a fodrász.
2009. jan. 21. 15:00
Nekünk olyan hajvágónk van, ami 0 és 40 mm között nyír, 4 mm-es fokozatok vannak. A férjemnek és a két fiamnak is ezzel vágom, a fiúknak totyogós koruktól. Amíg pici volt a lányom, a suliig, neki is ezzel vágtam. Abszolút biztonságos, és egyszerű.
6. PRÜNCÖ (válaszként erre: 2. - Vviki2)
2009. jan. 21. 14:55
Talán nekünk is azért engedi,h vágjunk,mert az apjának mindig én csinálom utána mutatja,hogy most neki is vágjuk le a haját.Azt a rengeteget:))
5. 3a0842d373 (válaszként erre: 4. - 3a0842d373)
2009. jan. 21. 14:55
csak a lényeget hagytam ki: a fésülés közben vágó szerkezetre gondoltam.
4. 3a0842d373 (válaszként erre: 1. - Mokuskas)
2009. jan. 21. 14:54

Szia :)

ismeretségi körömben ketten vettek ilyen eszközt. Mindketten felnőttek és mindketten szinte sapkával a fejükön oldalogtak fodrászhoz, mert annyira belenyírtak a hajukba. Ha kisgyereknél próbálkozol, akkor szerintem inkább ne ezzel. Nekünk lányunk van, vele fodrászosat játszottunk, nem is volt gond az ollóval, kisfiúra sajna nincs több ötletem.

3. PRÜNCÖ (válaszként erre: 1. - Mokuskas)
2009. jan. 21. 14:53
szia!Kisfiamnak mi vágjuk a haját apával.Ő ertereli a figyelmét és én gyorsan körbeszaladok a géppel.Érdemes venni 1normális hajvágó gépet ne ait reklámoznak.
2. vviki2 (válaszként erre: 1. - Mokuskas)
2009. jan. 21. 14:50
Az első fodrász nálunk is ordítósra sikeredett, de később is bizalmatlan volt. Aztán megszokta. Közben szoktam itthon is vágni, s az én kisfiam elég jól tűri a hajnyírót. Nekünk sima haj -és szakállvágónk van, de azzal remekül meg lehet nyírni. Lehet azért viselte iylen jól, mert párszor nyírtam az apját is és ez jó példa volt...:-))
2009. jan. 21. 14:47

2 éves kisfiam haja elég gyorsan nő.

Kétszer voltunk már fodrásznál, de az katasztrófa volt. Üvöltött, sírt, menekült volna, de mivel fiú mégis csak valahogy rendben kéne tartani.

Lányomnál egyszerűbb volt:)

Most azon gondolkodom, hogy mi lenne ha beszereznék egy hajvágó szerkezetet és egy nyugodtabb napon leigazíthatnám akár több lépcsőben otthon a haját:)

Kérdés, hogy mennyire biztonságos?!

Ezért még az is megfordult a fejemben, hogy a tv-ben reklámozott "fésülés közben vágó" masinára lehet, hogy érdemes lenne beruházni?!

Aki esetleg már vett ilyet kérem ossza meg velem tapasztalatait:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook