Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az erőszakos közösülés I. fórum

Az erőszakos közösülés I. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az erőszakos közösülés I.

1 2 3
61. mamma2
2015. jún. 23. 08:38
utólag elolvasom......magamnak irtam be, hogy ne feledjem
60. BLackó (válaszként erre: 56. - Anyuci91)
2010. márc. 2. 08:09
Természetesen nem teljesen, de valamilyen szinten - nem pszichológus, de szociológus segítségégel, akivel csak én beszéltem erről - sikerült túljutnunk a dolgon. Így két hónappal az előző beírásom után (5 hónappal az után, hogy elkezdtünk járni, majd megkértem a kezét) meg is történt az első alkalom. Csodálatos volt mindkettőnknek. Most csak a böjt miatt kell várnom "kicsit". Kibírom, mert megéri. Mert szeretem! Nem Magyarországon élek, de nálunk ugyanez a helyzet. Ismerek is sajnos erőszaktevőt, akiről sohasem derült ki hivatalosan, hogy megerőszakolt egy nőt. Őt is gondolkodás nélkül lőném agyon. Most nincs több időm írni. Mindenkinek azt kívánom, hogy könnyebben élje meg az ilyet, mint az én Drágám. Ezt is úgy, hogy ő még sokkal könnyebben élte meg talán, mint mások, annak ellenére is, hogy soha nem fogja elfelejteni...
59. 236fe2f68e (válaszként erre: 58. - 236fe2f68e)
2010. jan. 2. 20:24
te jÓ ég, rosz forumba irtam be, ELNÉZÉST!
2010. jan. 2. 20:23
Sex and the City... ujra neki kezdtem a sorozatnak :D imádooom :D
57. 6b006fc769 (válaszként erre: 55. - BLackó)
2009. dec. 30. 07:05

üdv BLacló!

szerintem keress meg egy pszichológut és kérd meg rá, hogy mutasson utat szerelmeddel való viselkedéshez. Boldogságot nektek!

2009. dec. 28. 16:34

Kedves B. László!

Elolvastam 54.hozzászólásodat és sajnos ez az eset nem ritka, hanem inkább egyre jobban elszaporodott

az egész világon az ilyen és ehhez hasonló bűncselekményeket sokkal szigorúbban venném, ha rajtam múlna mihelyt be lehetne a tettes bűnösségét bizonyitani rögtön kivégezném. Sajnos a törvényekben van a hiba a bűnözőknek adnak sajnos igazat és ez, amit leirtál nekünk megdöbbentő és kiheverni sajnos egy nőnek nem igen lehet, mert a lelkivilágában helyrehozhatatlan kár keletkezett Sajnos előfordul, hogy az illető nem kerül rendőrkézre, mert az is lehet, hogy a párodat megfenyegették, ha a rendőrséghez fordul segitségért. Szégyelli, hogy vele megtörtént. Módositani kellene a Büntető Tövénykönyvet, mert igy nem a sértett érdekeit védi, hanem az ilyen aljas gazemberét és az emberi jogok, amit életbe léptettek az ilyeneket még jobban sarkallja az ilyenek elkövetésére. Tisztelem benned azt, hogy megérted az érzéseit és kitartasz mellette ez bizonyára jól esik neki. A szomorú az egészben az léteznek ilyen civil szerevezetek akik felemelik a szavukat ez ellen, de mégsem történik semmi ez ügyben, mintha süket fülekre találna én már ehhez hasonló témában hozzászóltam és a beirók egyértelmű helyeslésével, mert a vezetőket egyáltalán nem érekli, de ha valamelyik családtag nőtagjával megtörtént volna akkor ne félj intézkednének, de azonnal. Javaslatot tettem irjon valaki peticiót és aláirja minden normális és józangondolkodásu állampolgár, aki az ilyesmit igen is elitéli. Kivánom neked tiszta szivemből, hogy kiheverje a társad ezt a borzalmat, amin ő keresztül ment. Sok szerencsét és kitartást.

2009. dec. 28. 13:30

Sziasztok!


"Kis" segítségre lenne szükségem. Eddig asszem csak a helyesírás topicot látogattam ezen az oldalon, de most történt valami, aminek nem kellett volna...


Ma három hónapja, hogy együtt vagyunk a barátnőmmel, és tegnapelőtt este rákérdeztem, miért vonakodik, amikor oda kerül a sor, hogy az idő is és a hely is megfelelő arra, hogy szeretkezzünk. Tudom, hogy szeret és én is szeretem. A felvezetés igazából kisiskolás dumának tűnik és talán az is lenne, ha nem kaptam volna azt a választ, amit:


"Emlékszel, mondtam, hogy vannak dolgok, amiket még nem mondtam el. Nem akartam még mindig elmondani, de most megteszem. Engem megerőszakoltak. Valaki olyan, akit teljesen feleslegesen jelentenék fel, mert úgy sem tudnának tenni ellene semmit. Nincsenek meg hozzá a kapcsolataim. Ne haragudj, de egyelőre nem tudok még lefeküdni veled. Ha ez probléma, akkor nem fogok haragudni, szakíts velem."


Nem pontosan idéztem, de ez a lényeg. Természetesen nem akarok vele szakítani. Nagyon szeretem, akkor is ha nem fekszik le velem. Akkor is, ha éveket kell még várnom. Nem nagyon érdekel ilyen formán a szex. Szeretem szex nélkül is. A legjobban a világon. Amit kérni szeretnék, az csak annyi lenne, hogy segítsetek. Hogyan tudnék segíteni neki feldolgozni? Mit mondjak? Tudok egyáltalán segíteni? Hanyagoljam a témát? Egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal. Tegnap este teljesen fölöslegesen levertem valakit, csak azért mert rosszul nézett rám. Az egyik ujjam is majdnem eltört. Nagyon, de nagyon ingerült vagyok. Sajnos csak az tud az eszemben járni, hogy hogy kínoznám azt a rohadékot. Szeretném úgy kivégezni, hogy kívánja a saját halálát. Elvesztettem minden hitemet. Káromkodok, mint a kondás. Fáj, hogy bántották. Fáj, hogy nem tudok segíteni neki. Kérlek, ha van valakinek valami tapasztalata, esetleg pszichológus, bárki, aki ezzel kapcsolatban tud nekem segíteni, az írjon.


Előre is köszönöm.

54. e71af41436 (válaszként erre: 50. - 363d535da9)
2007. máj. 21. 22:28
pedig hidd el gyöngyös drága! Gyulát ezerszer szivesebben olvastam volna,mint a sok demagóg rendőrellenes megnyilvánulást....
53. KGyula (válaszként erre: 50. - 363d535da9)
2007. máj. 21. 22:24

Gyöngyös, kedves!


Valami baj lehet a szövegértéseddel (is). Esetleg más frusztrál? Akarsz beszélni róla?


És ezek után csodálkoztok néhányan, hogy keveset nyilvánulok meg a fórumon? Ezért? Na ugye.


Nos, akkor én ezt a topicot végleg ejtettem.

52. f124753f33 (válaszként erre: 50. - 363d535da9)
2007. máj. 21. 18:17

Kedves Gyöngyös!


Ne írj neki olyat, amit nem is mondott, ill írt le.

Én kérdeztem tőle, hogy politikailag gondolta-e.

Semmi ilyesmit nem írt, hogy ellenzék.

51. e71af41436 (válaszként erre: 50. - 363d535da9)
2007. máj. 21. 18:03
te valamit félreértettél gyulával kapcsolatban...pont ő nem hisz az összeesküvés elméletben....
50. 363d535da9 (válaszként erre: 35. - KGyula)
2007. máj. 21. 17:54

Kedves Gyula!


A hölgy a hírek szerint nem az együttes, hanem annak egy tagjának a barátnője! Ez a részlet egyébként teljesen mindegy, ha az elkövetők állati magatartását vesszük figyelembe! Ilyet egy prostituálttal sem csinálhatnak az Ő beleeggyezése nélkül!!

Azt honnan veszed, hogy nem védekezett a támadás ellen?? Egyébként láttad, hogy mekkora drabális állatok voltak? A nő meg van vagy 50 kg vasággyal együtt.

A sértett nem napokkal később tett feljelentést, hanem látleletet vetetett, és elment a rendőrségre, csak ott nem fogadták el a feljelentését, mert rendőrőket vádolt meg. Keresett egy ügyvédet, aki kiderítette, hogy az ügyészséghez kell folyamodniuk, írásos feljelentéssel. Ennek következtében (hála a bürokráciának) indult 10 nap múlva meg a nyomozás.


Valami olyasmit is írtál, hogy a háttérben az ellenzék stb... Ugye ezt nagyon nem gondoltad komolyan?

Azt meg ugye nem gondolod komolyan, hogy egy fiatal nő kitalál egy ilyen hátborzongató történetet, csak azért, hogy "benne legyen a TV-ben". Szerencsétlen még napok múlva sem tudott reszketés és sírás nélkül válaszolni a feltett kérdésekre!


Én alaphangon felháborítónak tartom, hogy épp eszű ember feltételezi egy nőről, hogy a hecc kedvéért ilyesmit kitalál!! A rendőrök meg bolondok lennének, ha magukra vállalnák a tettüket! Állítólag a lány ügyvédje rendelkezik bizonyítékokkal amiket még nem hoztak nyilvánosságra.

Én remélem, hogy kiderül az igazság, és elnyerik méltó büntetésüket!

49. cskata (válaszként erre: 45. - 5464505f6a)
2007. máj. 21. 17:40
én is ezt olvastam (indexen vagy origon), hogy nem barátnője (szerelme, csaja, párja, kedvese..stb..:)) az együttes egyik tagjának, csupán egy barátja..
48. 4726e582cf (válaszként erre: 47. - E71af41436)
2007. máj. 21. 17:38
Ejj-ejj lebuktál :-O
47. e71af41436 (válaszként erre: 46. - F124753f33)
2007. máj. 21. 17:36
tudod,nekem az a bibliám....
46. f124753f33 (válaszként erre: 43. - E71af41436)
2007. máj. 21. 16:11
No amit a bulvársajtó megír, én azt nem igazán kísérem figyelemmel.
45. 5464505f6a (válaszként erre: 43. - E71af41436)
2007. máj. 21. 15:44
Meg,hogy az egyik tagnak a barátja,haverja,tehát nem konkrétan barátnöje.De jobban el lehet adni úgy,h valamelyiknek a párjával történt ez.
2007. máj. 21. 15:37
upsz...bocsi a nagybetűért....
43. e71af41436 (válaszként erre: 42. - F124753f33)
2007. máj. 21. 15:37
MÁR AZ ELSŐ NAPON MEGÍRTA A BÚLVÁRSAJTÓ,HOGY A LEÁNY A HOOLIGANS EGYÜTTES EGYIK TAGJÁNAK A BARÁTNŐJE. SZÓVAL NEM BELSŐ INFÓ EZ :)
42. f124753f33 (válaszként erre: 39. - KGyula)
2007. máj. 21. 15:32

Ha-ha :)


Ismerem a Hooliganst. Köztudott róluk, hogy a "legyet is röptében".


Amúgy mindent lehet rájuk mondani, csak azt nem az élvonalban vannak, már rég leáldozott nekik...


Köszi. Amúgy hol hallottad ezt az infót?

41. KGyula (válaszként erre: 37. - Babrigitta)
2007. máj. 21. 15:29

Köszönöm, kedves Babrigitta!


Estefelé "felkeresem" azt a topicot, most rohanok könyvtárba (meg a postára, meg a KÖSZI-be, befizetni a gyereknek a tábort).

40. KGyula (válaszként erre: 36. - Nike)
2007. máj. 21. 15:27

Szia, kedves Nike!


A 38. számú válaszomban írtam: nem vagyok híve semmiféle összeesküvés-elméletnek. Ettől függetlenül minden lehetséges (és annak ellenkezője is).


És még egy megjegyzés: a rendőrséget - sajnos - egyre kevésbé kell lejáratni. Persze, ez egy hosszú folyamat eredménye. Nincs időm bővebben kifejteni, félmondatokkal meg minek.

39. KGyula (válaszként erre: 38. - F124753f33)
2007. máj. 21. 15:24

Nem, nem!


Én egyrészt nem foglalkozom politikával, másrészt soha nem voltam híve semmiféle összeesküvés-elméletnek.


Hiteles forrásból tudom, hogy a lány a Hulligan's (remélem jól írom) együttes néhány tagjához kötődött... Nem ismerem őt személyesen, éppen ezért nem akarom bántani... Szóval - állítólag, hangsúlyozom: állítlag - megvolt már neki az együttes is. De ismétlem: ez nem enyhíti a tettet, legfeljebb csak egyfajta magyarázat lehet a sok miértre, ami az elkövetés körülményeivel összefüggésben felmerült.


Nem lesz könnyű a bizonyítás...

38. f124753f33 (válaszként erre: 35. - KGyula)
2007. máj. 21. 14:46

Helló KGyula!


Én speciel nem igazán értem, milyen "élvonalbeli együttesre" gondolsz?

Ezzel arra célzol az ellenzék manővere?

2007. máj. 21. 14:20

[link]



itt már boncolgatjuk egy ideje a dolgokat

36. Nike (válaszként erre: 35. - KGyula)
2007. máj. 21. 13:35
És Te személy szerint mennyire tartod valószínűnek, hogy tényleg megtörtént, és nem csak a rendőrség lejáratására készült kutyakomédia az egész sztori?
35. KGyula (válaszként erre: 34. - E71af41436)
2007. máj. 21. 13:30

Sziasztok!


És még adós vagyok a többi résszel. Sajnálom, ígérem, felteszem.


A sértettről annyit, hogy egy élvonalbeli egyöütteshez kötödő, hogy is mondjam... Szóval, értitek. Ez persze, nem menti fel a rendőröket a felelősség alól, feltéve, hogy megtörtént a dolog és úgy, ahogy a sértett állítja.


Vannak gyanús körülmények. Pl. maga a szituáció: a sértett az egyik elkövetővel orálisan közösül, míg a másik hátulról, vaginálisan. Hát, nem tudom... A jogalkotó e bűncselekmény esetében elvárja a sértettől a komoly védekezést vagy ellenállást. Persze, ez is szituáció-függő: önmagában az öt egyenruáhs rendőr is lehet olyan fenygetés, ami az ellenállást értelmetlenné teszi. A baj csak az, hogy a törvény úgynevezett minősített fenyegetést ír elő, aminek közvetlenül az élet vagy a testi épség ellen kell irányulnia. Ismerni kéne a részleteket...


Aztán: a sértett miért csak napokkal később tett feljelentést? Hm? Megint aztán: hogyan fogják bizonyítni, DNS-vizsgálat, orvosszakértői vélemény hiányában az erőszakot, illetve magát a közösülés és és a fajtalankodás (orális szex) tényét? Na? Egy állítás öt ellenében. Hát ez az...


Mindenesetre mélységesen elítélem a nemi erkölcs elleni bűncselekmények elkövetőit. Az a tény, hogy rendőrök voltak, számomra különösen súlyosító körülmény.

34. e71af41436 (válaszként erre: 33. - Cinka)
2007. máj. 20. 00:02

Mivel Gyulánk eleve nekik tart előadásokat ezért gondolom el is olvassék.

nem szabad általánosítani.

az az 5....nem is tudom mit monmdjak,az egy más kategória...

33. Cinka
2007. máj. 19. 23:47
Kötelező olvasmány a rendvédelmi állomány tagjainak.
32. KGyula
2006. okt. 18. 22:30

Sziasztok!


Feltettem a harmadik részt. Holnap ilyenkorra lesz aktív. Most lefekszem, mert reggel korán kelek. Konferenciázom...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook