Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 14 nap alatt a derekam körül fórum

14 nap alatt a derekam körül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
104. Qcska
2009. máj. 27. 07:23

Megnézem én is azt a gyümölcsdiétát. Valamit ki kell találni nehogy vissza jöjjön az a pár kiló.

Én már tavaly bevezettem, hogy csak vasárnap eszek fagyit egy nagy sétával egybekötve. Persze volt már olyan, hogy elcsábultam. De próbálom betartani.

2009. máj. 26. 13:50

Köszi az érdeklődést, anyukám jobban van, már itthon van, ez a lényeg.


A gyümölcsös diétát itt találtam, a főoldalon van a cikk, ez is a címe, hogy Gyümölcsös diéta.


Nekem most a legnagyobb kísértést a fagyi jelenti. Ebben a melegben nagyon jólesne, és imádom.

102. Qcska
2009. máj. 26. 07:29

Helló!

Köszi a gratulációt. Ahhoz képest, hogy nem igazán volt időd a fogyókúrával foglalkozni, nagyon is jó az a 2,2 kg.

Most már csak meg kell tartanunk. Ez a gyümis-zöldséges diéta nem lehet rossz. Leírod, hogy pontosan hol találtad?

Anyukád már jól van?

2009. máj. 25. 11:00
Bár, ahogy nézem a méreteidet, neked nem igazán kell fogynod már, csak szinten tartani inkább.
2009. máj. 25. 10:58

Azt akartam írni, hogy gratulálok.. :-)))


Én most olvastam ezt a gyümölcsös-zöldséges diétát a cikkek között, imádom a gyümit, lehet, hogy ezzel megpróbálkozom.

2009. máj. 25. 10:53

Szia, gratullok az eredményedhez az iskolában is meg a fogyásban is!!!!!!!!!!! Nem tudtam géphez jutni, de most már alakul a dolog.


Én sokszor kilengtem a közbejött események miatt, de próbáltam a fogyókúra lényege szerinti kajákat válogatni, ahol lehetett. Én csak 2,2 kg-ot fogytam így, de ennek is örülök. Csak vissza ne hízzam!!!!!!


Most mit fogsz csinálni? Valamilyen diétával folytatod?

98. Qcska
2009. máj. 25. 07:35

Jó reggelt!

Tegnap befejeztem a diétámat. És az utolsó nap bűnbe estem. Elmentünk kirándulni és természetesen be kellett ülni vhová kajálni. Próbáltam fél adagot enni (rántott sajt) és ananászlevet inni hozzá. Amikor megettem annyira megfájdult a gyomrom, tiszta kemény lett. Kicsit már elszokott a gyomrom az ilyen kajáktól. De lássuk az adataimat.


63 kg-ról indultam 162cm -el két hete:)

mell b: 97cm most 96cm

derék b: 86cm most 82cm

has: 92cm most 87cm

csipő b: 98cm most 96cm

comb b: 59cm most 56cm

kar : 30cm most 29cm


60kg lettem. Sajnos a második héten csak 0,5 kg fogytam. De két hét alatt lement 3 kg. Ennek is nagyon örülök!!!

Beleférek a tavalyi nadrágjaimba.


Viszlát mindenkinek!

97. Qcska
2009. máj. 22. 08:52

Napsugaras Jó reggelt Mindenkinek!


Ma becsúszott 5 szem földi eper a sárgarépám mellé. Hát igen:) Elcsábultam:) Ma ehetek halat... Magyon jó lesz!!!

Kiváncsi vagyok a hétfői mérlegelésre:::)))

96. Qcska
2009. máj. 21. 07:32

Jó reggelt!

Tegnap megvolt a Norbi boxolgatás meg a fél óra hulla-hopp is. Egy kicsit éhes voltam este, de kibírtam. Már nem sok van!

Csak így tovább:)

95. Qcska
2009. máj. 20. 07:31

Hello!


Lehet, hogy inkább naplót kellett volna írnom:) De nem baj már nem sok van a hétből. Hétfőn megvolt a Norbi Kick Box és a félóra hulla-hopp. Tegnap meg csak hulla-hoppoztam.

Ma jó napom lesz mert lehet enni, csak este kevés a kaja, de majd iszom helyette.

Már beleférek a tavalyi ruháimba:) Bizony!!!

De az álom súly az 53kg. De lehet, hogy akkor már nagyon vékony lennék. Jó lenne az 55kg is. De ezt a súlyt nem most fogom elérni. Szerintem hétfőn 58kg leszek:) Majd meglátjuk!


Mindenkinek legyen olyan napja, amilyet szeretne!

94. Qcska
2009. máj. 19. 09:48

Hello!


Tegnap majdnem leestem a székről amikor megláttam, hogy 5 kaptam. Két esszé volt, az egyiket totál tudtam a másiknak csak a negyedét írtam le, ezért gondoltam, hogy a fele meglesz. De nagyon jóindulatú volt a tanár úgylátszik. Ilyen még nem fordult elő, mert eddig csak rosszindulatú tanárral találkoztam:(

A tegnapi napom nagyon jó volt, ebből kifolyólag és persze a fogyásból kifolyólag is.

Egy bajom van ezzel a diétával, hogy már csirkemellet nem birom megenni meg a tojást sem főve. A csirkemellet kicserélem pulykavirslire. A tojást meg megsütöm, persze olaj nélkül.

Remélem igy is fogyni fogok tőle.


Napsugaras Jónapot mindenkinek:)

93. Qcska
2009. máj. 18. 09:26

Szia!


Jobbulást kívánok Anyukádnak. Ilyenkor természetes, hogy nemtudod végigcsinálni. Minden gondolatod Anyukád körül foroghat. Remélem minnél hamarabb ki fog kerülni a kórházból.


Köszi a gratulációt:) Ma széles mosollyal az arcomon járkálok:) Mint egy idióta:::))


A vizsgám egész jól sikerült. Majd holnap lesz meg az eredmény. Nekem az egész jó a 2 és a 3. Majd holnap megírom:)

2009. máj. 18. 09:08

Szia! Eléggé eltűntem, de kórházba kell rohangálnom, anyámat bevitték, ez minden szabad időmet elviszi.


Gratula a fogyáshoz!!!!!!! Nagyon ügyes vagy! nem tudom, az étkezés teljes kihagyása jó-e. Szerintem nem. Mindig azt mondják, hogy lelassítja az anyagcserét, valamit kell enni. Én nem is bírnám, sok a gyomorsavam. Jól tetted, hogy ettél.


Én most leálltam, mert a kórházasdi teljesen felborította a napirendemet, nem tudok annyit inni, mint kellene (rettegek attól, hogy a kórházi wc-be be kelljen mennem...).


Még egyszer gratula!!!! Vizsgád hogyan sikerült???

91. Qcska
2009. máj. 18. 07:43

Hello!


Szombaton egész nap egy 60 grammos/csomag puffasztott búzaszeletet- (teket) rágcsikáltam és vittem még az útra fél liter vizet is. Estére mire hazaértem már alig fért a gyomromba egy fél combocska. De még este ittam jó sok teát.


Vasárnap nagyon kegyetlen volt. Azt hiszem ez volt a fordulópont.

Ennyi lett volna a kajám: Reggeli: Egy kis tea , kis mézzel

Ebéd: semmi

Vacsora: Fél csirkemell


Ehelyett:

Reggeli: fél csomag puffasztott rizs, teával

Ebéd: 1/4 csirkemell, fél csomag puffasztott rizs

Megkóstoltam még egy kocka diabetikus nápolyit. Borzasztó volt!

Vacsora: Egy zöldpaprika.

1/4 csirkemellet kellett volna megennem, de már kivagyok a csirkemelltől. Nem bírok ránézni sem.


Ma reggel megméretkeztem: 63kg-ról 60,5 kg-ra sikerült lefogynom:::)))

Ennek nagyon örülök, így már könnyebb lesz végig csinálni.


Szép napot mindekinek:)

90. Qcska
2009. máj. 15. 08:28

Halihó!


Sikerült vacsinál visszazökkenned? (Kicsit hosszú ez a szó, jól írtam?)

Én tegnap este egy lágy tojást és egy sárgarépát eszegettem nagy élvezettel a 30perc hulla-hopp után.

Mások azt mondják, hogy tele vannak energiával ha esetleg kevesebbet esznek. Én alig birok tornázni. Hol az energia?


Jó lenne egy kis szénhidrát az én kis agyacskámnak holnapra:) Majd meglátjuk:)


Ma reggel sárgarépa és tea volt a reggelim, de ebédre ehetek halat! Már alig várom:)

Vasárnap képzeld nem ehetek semmit ebédre, ez elég húzós. Gondoltam majd a vacsira kiírt fél csirkemell negyedét, belakmározom. Ha valami kicsit nem eszem akkor megfájdul a fejem, azt meg nem akarom.

Remélem megéri ez a sok szenvedés és a két hét után, tényleg lesz eredménye a fgyókúrának.


Le a kalappal minden nő előtt aki fogyókúrázik:)(Na, jó a pasik előtt is.)

Igen nagy akaraterő, fegyelem kell hozzá!


Szép napot!

89. 7aab4d3657 (válaszként erre: 88. - Qcska)
2009. máj. 14. 16:17

Nálam ma volt a félerépés napja: délben sajna nem egyedül ebédeltem, be is figyelt egy tányér lencseleves... :-((( De sebaj, a vacsoránál visszazökkenek.


Hát lehet, hogy nem a legjobbkor kezdted... Én vizsgaidőszakban mindig meghíztam, mert csokihegyek között tudtam csak tanulni. Azt mondják, szénhidrát kell az agynak, hogy működni tudjon...

88. Qcska
2009. máj. 14. 07:41

Jó reggelt!


Ma van a 4. napom. Kicsit alább hagyott a lelkesedésem, de lehet, hogy csak a rossz idő miatt.

Tegnap megvolt a torna is meg a hulla-hopp is. Alig bírtam megcsinálni.


Eu integráció gazdaságtana c. tantárgyból kell vizsgáznom. Lehet, hogy rossz időzítés volt ez a fogyókúra, mert nem igazán tudok rákoncentrálni a tanulásra. Vagy igaz, ez csak kifogás! Lusta dög vagyok és nem szeretek tanulni:)

Köszi szépen, hogy szorítasz nekem:) Szükségem lesz rá:)

Ma van a hosszú napom, 18ig dolgozom. És ma kell ebédre 1liter ananászlevet meginnom. Durva lesz:)


Tegnap este annyira éhes voltam, hogy csak ittam a vizet, attól meg állandóan a wc-re jártam. Nem szeretem a zellert sem, így 1 paradicsomot és 1 almát rágcsáltam el este.


Vmelyik nap kipróbáltam ahogy mondtad, mézet raktam a joghurtba. Igy már meg lehet enni, de így is fintorogtam. Hát ez van!


Szép napot neked!

2009. máj. 13. 19:23

Miből vizsgázol?


Szorítok majd neked! Nagy kalappal!!!

86. Qcska
2009. máj. 13. 17:49

Szia!


Gratula az 1kg-hoz:::)))Én még nem mertem rá állni a mérlegre, majd hétfőn.


Hétfő óta én sem főztem még. Majd talán holnap. Vasárnap nagy kajálás volt mert a férjem szülinapját ültük, így nagyon sok kaja , süti, torta maradt. A süti még mára kitart, majd vacsizik azt az uram:)


A szombatot még kibirom, mert megyek vizsgázni, reggel 5- től délután 17 ig nem leszek itthon. Igy nem lesz nagy a kísértés, majd pakolok egy kis puffasztott rizst meg vizet.

(Micsoda kaja!!!)


Nem szabad feladni:) Az az egy kiló már nagyon jó eredmény:)


Minden jót!

2009. máj. 13. 08:33

Hello!


Érdekes, amit írsz: tegnap nekem este sült husit lehetett enni mustárral, és én is azt éreztem, hogy kicsit sok. Illetve, hogy megterheli a gyomromat. Éjjel egykor fel is ébredtem, és egy csomó ideig nem tudtam elaludni.

Én azért kezdtem most a fogyit, mert a férjem elutazott dolgozni 5 napra messzire, nem kell főznöm :-)))) Hős vagy, hogy nem csábultál el a férjed vacsorájától! :-)))) Én mindig elcsábulok :-((((


Viszont hétfő óta fogytam egy kilót, azért ez nem semmi. Jó, majd lassulni fog, ez csak az elején a vízvesztés, de azért örülök neki. Nem bírok leszokni a naponkénti mérlegre ugrálásról, ez már kóros :-))


A hétvégétől én is félek! De azzal bíztatom magam, hogy addigra megszokom a kevesebb kaját, és nagyon meg akarom tartani az eredményt, úgy talán erős leszek.


Szép napot neked!


Lili

84. Qcska
2009. máj. 13. 08:24

Szia!


Tegnap este egy fél csirkemellet ehettem, de annyira sok volt alig bírtam megenni. Meg is fájdult a hasam tőle.

Holnap lesz majd az 1l ananászlé-s ebédem. De mindenképpen végigcsinálom, mert most nagyon elszánt vagyok.


De amikor tegnap este a férjem mellettem ette az ágyban, szépen tálcán felpakolva: kenyér, kolbász, sajt, hagyma. Az nagyon nehéz volt. De mondtam neki, hogy adjon egy csókocskát had érezzem a kolbász ízét:)

A hétvégével leszek gondba. Mindig nagy sütést főzést rendezek szombaton. Nálunk süti 2* van egy héten. Már a csoki is kezd hiányozni. Már elvonási tüneteim vannak.

Ma pl. nincs reggelim csak, teát kell innom. De én megettem a 4 szelet sonkát is ami az ebédem lett volna. De van még ebédre 2 tojás és egy féle saláta.

Érdekes, hogy az egyik étkezéshez alig van valami, míg a másikhoz meg "annyi" kaja van, hogy alig barom megenni.

Nem terheli meg a gyomrot?


Szóval, ez van! A szépségért szenvedni kell:)

Szia

2009. máj. 12. 16:40
És ha a natur joghurtba tennél egy pici kanál mézet?
2009. máj. 12. 16:29
Meg olyan nap is van benne, amikor nem szabad egyáltalán ebédelni...
2009. máj. 12. 16:27

Azért ez durvábbnak tűnik nekem, mint az enyém. Nincs benne saláta. Pl. ma 2 főtt tojást ettem én is, de ehettem hozzá egy hatalmas adag vajretket. A zöldség eltelít jobban. Ha csak 2 tojást ehettem volna, most én is a falat rágnám, az biztos :-)))


Holnap én egy szelet husit ehetek, de hozzá mehet saláta. És az a napod, amikor 1 l ananászlét kell inni ebédre... brrrrrr! Ezt nem bírnám ki.

80. Qcska
2009. máj. 12. 13:52

Szia!


Nekem ez van meg, innen a 3. oldalról. Majdnem egyforma csak zöld teát ír a kávé helyett. De a séma ugyanaz. Ezt is nehéz kibírni. Ma csak sonkát ettem mert a natúr joghurtot nem szeretem.


1. nap:


REGGELI: Zöld tea, 1kávéskanál méz.

EBÉD: 2 főtt tojás

VACSORA: 1 fél csirkemell klopfolva , pici oliva olajon grillezve gyömbérrel picii sóval ízesítve, limonádé cukor nélkül



2. nap:


REGGELI: Zöld tea. 1 kk méz, 2 szelet pirítós üresen, lehetőleg tökmagos, lenmagos vagy teljes kiörlésű lisztből.

EBÉD: 1 nagy szelet sonka vagy előszeleteltből 8-10 szelet, 2 doboz natúr joghurt

VACSORA: 1 fél csirkemell kockára vágva pici olivaolajban fahéjjal és chilivel ízesítve majd kisütve, limcsi cukor nélkül



3. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz

EBÉD: 2 főtt tojás, 3-4 szelet előszeletelt sonka, 1 fajta!!! sali,

NE KEVERD A ZÖLDSÉGEKET!!!. Pici oliva olaj, vagy egy kanálka natúr joghurt a dresszing ha nem megy üresen.

VACSORA: Főtt zsenge zeller ( vegetás vízben lehet) 1 db paradicsom, 1db gyümölcs


Én itt vékony csíkokra vágtam a zellert úgy főztem meg, és a végén almával és a paradicsommal salátának fogyasztottam el.


4. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz, 2 szelet vékony pirítós ( mint feljebb…)

EBÉD: 1 liter ananász juice, van cukor nélküli verzió de nem a „halihó” márka

VACSORA: 1 lágy tojás, 1 reszelt répa, kis adag túró.


Túrót picit sózni snidlinggel ízesíteni a tojásösszetörve belekeverni. A répa a Sali hozzá

Limonádé cukor nélkül



5. nap:


REGGELI: reszelt répa, pici majonézzel, pici só

EBÉD: 1 nagy szelet tonhal.

Alufóliába csomagoljuk a halat, pivi ( igazi) vajat, citromot vagy levet csorgatunk rá, só cors, és be a sütőbe 15-20 perc alatt kész

VACSORA: fél csirkemell klopfolva, sóval és rózsaborssal grillezve. Limonádé cukor nélkül



6. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz

EBÉD: 2 kemény tojás, reszelt répa pici majonézzel

VACSORA: grillcsirke bőre nélkül amennyi beléd fér



7. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz

EBÉD: semmi!

VACSORA: fél csirkemell pici olivaolajon pici sóval natúran grillezve


8 nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz

EBÉD: 2 kemény tojás, nagy szelet sovány sonka vagy 8-10 előszeletelt, natúr saláta

VACSORA: főtt zeller, paradicsom, 1 db gyümölcs



9. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz

EBÉD: sovány sonka, 2 doboz natúr joghurt

VACSORA: fél csirkemell pici olajon fahéjjal, chilivel ízesítve és kisütve, ½ friss ananász, konzerv nem jó!!!


10. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz , 2 szelet vékony pirítós

EBÉD: 2 kemény tojás, nagy szelet sovány sonka vagy 8-10 előszeletelt, natúr saláta

VACSORA: főtt zeller, paradicsom, 1 db gyümölcs



11. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz, 2 vékony pirítós

EBÉD: 1 liter ananász juice, 2 doboz natúr joghurt

VACSORA: 1 főtt tojás, 1 reszelt répa, kis adag túró


Reszelt répát a főtt tojással pici majonézzel salinak megesszük, majd nassolunk. Túrót pici fahéjjal és édesítővel összekeverjük, ha nagyon kemény a túró pici joghurtot is tehetünk hozzá.


12 nap:


REGGELI: nagy répa elropogtatva

EBÉD: 1 nagy szelet tonhal, picit sózva borsozva, pici olajon megsütve utána citrommal ízesíthetjük.

VACSORA: fél csirkemell, főtt zeller, (lehet húslevesből is), saláta, limonádé cukor nélkül



13. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz, 2 szelet vékony pirítós

EBÉD:2 kemény tojás, 1 reszelt répa pici majonézzel

VACSORA: grillcsirke amennyi jól esik limcsi cukor nélkül


14. nap:


pihenő nap


Itt már nagyon megváltozott minden, egyes ételeket nem is kívánunk. Itt javasolok egy gyümölcsnapot a gyümölcs cukortartalma miatt . De itt se keverjük a gyümölcsöket étkezésenként.



TILOS:


Az alkoholos italok, szénsavas italok, a fehér cukor, és feladni :)

2009. máj. 12. 11:32

Te végül melyiket csinálod? Én ezt:

1. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 2 főtt tojás, spenót vagy retek vagy uborka vagy saláta enyhén sózva

Vacsora: egy nagy szelet sovány hús grillezve, hozzá só, bors, esetleg mustár


2. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: egy nagy szelet sovány hús grillezve, zöldsaláta

Vacsora: gépsonka nagyobb mennyiségben, hozzá torma vagy mustár


3. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 2 főtt tojás, saláta és paradicsom citrom-mustár-só-bors öntettel

Vacsora: gépsonka, zöldsaláta


4. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 2 főtt tojás, nyers vagy főtt sárgarépa, sajt

Vacsora: natúr joghurt, gyümölcs


5. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: párolt hal, paradicsom citrom-mustár-só-bors öntettel

Vacsora: egy nagy szeret sovány hús grillezve, zöldsaláta


6. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: grillcsirke korlátlan mennyiségben

Vacsora: 2 főtt tojás, sárgarépa


7. nap

Reggeli: citromos tea

Ebéd: 1 szelet sovány hús grillezve, gyümölcs

Vacsora: szabadon választható bármelyik előző napi vacsora


A fogyókúra egy év alatt kétszer végezhető el, fél éves kihagyással

Nekem ez mindig 4-5 kg-ot jelent, ha rendesen betartom. Most éppen 2 főtt tojást és egy hatalmas vajretket szeletelgetek, hogy pont délben leülhessek ebédelni, mert nagyon éhes vagyok. Nekem a meleg tea eléggé eltelíti a gyomromat, hogy ha már nagyon nem bírom a kiképzést. Hársfateát szoktam inni, a gyümölcsteák iszonyat gyomorsavat csinálnak nekem, nem tudom, miért.


Ez a citromkúra, amit írtál, ez elég brutálisan hangzik...

78. Qcska
2009. máj. 12. 10:21

Szia tigrisliliom!


Tényleg kihalt ez a fórum, de annál jobban örülök neked.

Akkor te már ezt a kéthetes diétát végigcsináltad? Mennyi kolótól szabadultál meg? Vagy inkább centiben mérhető az eredmény?

Gondoltam, majd egy hét után lemérem magam, mert nagyon kiváncsi vagyok az eredményre.


Én kipróbáltam egyszer egy citromkúrát. Napi 2 liter vízhez öntöttem 1 citrom levét, a másik nap 2 citrom levét és így tovább, majd amikor eljutottam a 10 db citrom levéhez,(az már durva volt)csökkentettem 9,8,-1 ig. 1,5kg-ot fogytam. Szívószállal ittam mindig, hogy védjem a fogaimat. A gyomrom nem fájt tőle. Annyi változást vettem észre, hogy könnyebb lett az emésztésem.

A nyári ruhákról meg inkább ne is beszéljünk. Teljesen hervasztó a dolog.

De nem baj, ha most ezt elkezdjük a két hét után karcsúsodni fogunk:::))) (Remélem!!!)


Azt mondják, hogy elkezdeni nehéz. Szerintem folytatni is nagyon nehéz. Csak úgy korog a gyomrom. Iszom egy kis teát.


Szóval mindent bele, éljenek a diétázók!

2009. máj. 12. 08:31
Nekem egy természetgyógyász ajánlotta, hogy igyam a citromos vizet, meglepő módon lúgosít (féltem tőle, mert sok a gyomorsavam), nem savasít, és fokozza bélmozgást is úgy veszem észre...
2009. máj. 12. 08:29

Hello, Qcska! Ez a fórum kicsit kihalt, de ha ilyen elszánt vagy, csatlakozom hozzád, mert pont tegnap jöttem rá, hogy a tavaly vett szenzációs térdnadrágom derekát nem tudom becsukni. Ezután felpróbáltam a kedvenc nyári szoknyámat, és azt sem tudtam becsukni. Csak gumis derekú vackok jönnek rám :-(((( Ez szégyen.


Nekem ez a kéthetes hatásos szokott lenni, ha rendesen betartom. Most nagyon nagy az elhatározás.


Ma reggel el is kezdtem. Én annyit változtatok ezen, hogy nagyon szeretem a gyümölcsöt, ezért reggel a kávéhoz eszem egy darab gyümit mindig, és vettem teljes kiőrlésű kétszersültet, azt rágicsálom a zsömle helyett.


Napközben hársfateát iszom. Reggel mindig kicsavarom egy citrom levét, beleöntöm egy másfél literes ásványvízbe, és napközben azt is megiszogatom. Ha itthon vagyok. Mert tegnap bent jártam egész nap a városban, olyankor nem merek annyit inni, mint kellene. De ma itthon dolgozom, ma leiszom magam... :-)))

75. Qcska
2009. máj. 12. 08:14

Sziasztok!


A méreteim:


magasság: 162cm

súly:63kg

mell b:97cm

derék b:86cm

has:92cm

csipő b:98cm

comb:59cm

kar b:30cm


Sikerült a tegnapi napot végig csinálnom. Próbálok mindig arra gondolni, hogy nem akarom hogy összeérjen a combom és elegem van az izzadásból. Csini akarok lenni:)

Eddig csak úgy gondoltam, hogy ha tornázom az is elég ahhoz, hogy lefogyjak.6 hónapig jártam hetente 3 alkalommal 1-1,5 órát a kondi terembe. 18h után nem ettem, de a nap többi részén nem vontam meg magamtól semmit, de nem zabáltam agyonra magam.

Amikor a 6. hónap végén megmértem a testzsíromat, majdnem összeestem. 21ről 24re sikerült feltornáznom magam. Ez az eset tavaly történt, azóta nem voltam abban a kondi teremben. Az edzőtől mindig csak annyit halottam, hogy látom, hogy mennyire izzadsz. Soha nem mondott semmi biztatót. Senki nem látott rajtam változást csak én. Mivel a családomtól sem kaptam semmi viszajelzést, ezért tavaly október óta decemberig csak ettem és nem tornáztam semmit. Januárban elkezdtem Norbizni, hébe hóba. A családom most már észrevette a nem tornázás eredményét.Már csak azért sem tornáztam. Pedig csak magammal b...ok ki. Átgondoltam a dolgot és belevetettem magam a fogyózásba. A férjemmel megbeszéltem, hogy nekem fontos a visszajelzés és próbáljon meg kicsit noszogatni mert akkor könnyebb betartani a diétát.

Nem dicsérnie kell, hogy "mennyit fogytam" hanem biztasson, hogy menni fog. Remélem nem adja fel és én sem.

32 éves vagyok és még nincs gyerekem. Az idén szeretnénk majd, de addig míg nem érzem jól magam a bőrömben addig még várnék.

22 éves koromban 54kg ról 47,5kr ra sikerült lefogynom. Akkor úgy ment mint a karikacsapás. Nagyon sokáig tartottam is a súlyomat. 4 évvel ezelőtt férjhez mentem 53 kg-an. A jólét és a sok punnyadás eredménye a mostani állapot. Szeretnék újra 53kg-os lenni. De ehhez ez a két hét nem lesz elég. Ha valakinek van valami jó tippje a továbbiakhoz, kérem ossza meg velem.


Egy héten 3* szeretnék Norbizni+ 30perc hulla-hopp. Tegnap megvolt az első. Most izomlázam van:


Miért van az, hogy 30éves kor után még a levegő is hizlal?


Sziasztok

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook