Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ötleteiteket várom arra vonatkozóan, hogy 2 éves gyerekkel hová lehet utazni? fórum

Ötleteiteket várom arra vonatkozóan, hogy 2 éves gyerekkel hová lehet utazni? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 19. 13:54
Voltunk szállodában is a nagylányommal, de nem szerettem, mert állandóan rá kellett figyelni, akár kajálni mentünk, akár a szobában voltunk. Vagy őrizhettük a játszóházban.
7. drnéni (válaszként erre: 6. - Arrival)
2010. márc. 19. 13:52

Egyetértek. De az is elég, ha csak behisztizik a repülőn, aztán gyomorgörccsel várhatod a hazautazást. Vagy 5 órát kell dekkolni a tranzitban. Egy kétévest baromira nem érdekli a tengerpart, neki "a Balaton a Riviéra".

Mi májusban egy csomó barátunkkal, hét törpével Balatonfüredre utazunk, kiveszünk egy egész apartmanházat, a gyerekek egész nap nyugodtan ellehetnek a kertben, max. strandig megyünk. Szerintem nekik még ennél nagyobb program nem kell.

2010. márc. 19. 12:29

Belföldre. Egy 2 éves gyerek ha beteg lesz külföldön nézhetsz nagyokat, hogy mennyire nem fognak érteni hozzá,vagy nem fognak foglalkozni vele.(külföldön élek)

Főleg egy ázsiai vagy afrikai országban! Én nem kockáztatnék.

2009. jan. 21. 00:14
Alsópáhok, Colping. Hévíz mellett van, a barátnőm nagyon dicsérte!
4. Mókicaaaa (válaszként erre: 3. - Frutty)
2009. jan. 20. 22:31
zalakaros, Hotel Karos Spa, bababarát, jó hely...
2009. jan. 20. 21:59
én mégbelföldre,vinném!
2009. jan. 20. 20:57

Tunézia! Tuti jó hely :-)

Háromszor voltunk. Monastirba találsz olyat, hogy Dino club. Oda kimondottan gyerekekkel mennek :-)

2009. jan. 19. 18:58
Ötleteiteket várom arra vonatkozóan, hogy 2 éves gyerekkel hová érdemes utazni? (Március-április környékén, nyárba, meleg helyre, repülővel)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook