Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van itt valaki Makóról? fórum

Van itt valaki Makóról? (beszélgetős fórum)

2009. márc. 8. 18:17
Hú , Szia, csak most néztem vissza a topicra:) Megvolt a költözés, igaziból annyira nem jártuk még be a várost :) Hát még fura ha délelőtt sétálok az utcán sehol egy ember csak a főtérnél:) de egyenlőre bejön! Csak lenne valami munkalehetőség is az nem lenne rossz, addig marad a "láblógatás ":)
2009. febr. 25. 10:03

Kedves süti-baba!

Megtörtént már a költözés?Majd írd meg,hogy tetszik a város!?

7. ancsa84 (válaszként erre: 6. - Süti-baba)
2009. jan. 21. 18:57

Értem!Hát igen,Makón nem hátrány,ha valaki tud biciklizni!:)

Szerintem megfogod szeretni a kicsit nyugisabb környezetet,bár nem tudom mennyire szereted a nyüzsgést!?

Az én anyukám,és az öcsém most költöztek be,innen egy kis faluból!Nekik meg nagy nyüzsinek számít!:))

6. süti-baba (válaszként erre: 5. - Ancsa84)
2009. jan. 21. 15:49

Szia, igen a szerelem:)


A párom Makói én Tatabányai most pesten élünk albérletben, de fel lett ajánlva egy lakás Makón, mert már az eljegyzésnél tartunk:) Hát igen kicsit félek milyen lesz Pest után mindenesetre meg kell tanulnom biciklizni:D

2009. jan. 21. 15:30

Makóra költözöl?Budapestről?Megkérdezhetem miért?Szerelem?


Amúgy a városról,semmi különlegeset nem tudok mondani,nincs bajom vele,de nem is rajongok érte különösebben!Egy nagy város után nagyon furcsa lesz szerintem!

4. süti-baba (válaszként erre: 3. - Ancsa84)
2009. jan. 20. 23:48
Csak kiváncsiságból, mert február végén költözöm oda!!:))) Érdeklődnék, hogy milyen hely?:) ilyesmi
2009. jan. 19. 16:59

Én Makó mellett lakom!

De miért kérded???

2009. jan. 19. 16:38
Szia!Én például Makóról vagyok. :-))
2009. jan. 19. 15:48
A kérdés adott:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook