Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rejtett here! Volt olyan, akinek az 1 éves várakozási időn belül leszállt? fórum

Rejtett here! Volt olyan, akinek az 1 éves várakozási időn belül leszállt? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 2. 14:38
Mi is a műtét előtt állunk 15 hónapos kisfiammal és teljesen kétségbe vagyok esve mert elvileg Szenteshez tartoznánk, de ott nem altatnak 3 év alatti gyerekeket. Szegedre kellene mennünk, de ott meg nem engedik hogy vele maradjak éjszakára,Ti hogy oldottátok meg?
2009. jan. 19. 17:09
Nekem is azt mondták, hogy hormonkezelés vagy műtét. Én akkor már inkább a műtétet választom. Ki tudja, hogy hat rá a hormon.
2009. jan. 19. 15:36
Nekem 3 éves a kisfiam,múlt hónapban voltunk egy gyerekorvosnál-nem ezért-megnézte neki a heréket is,és azt mondta,hogy ennyi idős korra általában már le kéne szállni nekik.Nekünk néha lent van néha nem.Ha melegvízben lejön akkor nincs nagy gond.Mi így vagyunk:-(Még azt is mondta a dr.nő,hogy ha nem száll le,akkor hormonkezelés kell,de ez még ráér.Azt nem mondta,hogy meddig.
4. Medina07 (válaszként erre: 3. - 319cd6978b)
2009. jan. 19. 15:31

Nekem egy évet mondtak! 4 hónapos volt, mikor elvittük a sebészetre. Akkor még csak megtapogatták neki, nem volt röntgen, stb. Ezért nem tudom, hogy mi van.

Májusba vinnem kell megint és félek a műtéttől. De leginkább attól, hogy elsorvadt neki. Remélem azért 1 herével is nemzőképes lesz.

3. 319cd6978b (válaszként erre: 2. - Medina07)
2009. jan. 19. 15:29
Akkor úgy van hogy 6 hónapon belülk ell leszállnia vagy 6 éven belül? Nem igazán tudom csak a hatos rémlik.
2009. jan. 19. 15:27

Kisfiam 8 hónapos. Az egyik heréje még mindig nem szállt le. Nem lehet tudni, hogy elsorvadt-e, vagy csak még nem szállt le. 1 éves korában kell visszavinnem és lehet, hogy megműtik.

Mostanság néha úgy tűnik nekem, mintha lenne valami a zacsiban, de nem tudom, hogy a leszállás hogy történik. Gondolom nem egyszerre jön le.

Ha valakinek van valami tapasztalata, kérem írjon.

2009. jan. 19. 15:24
Rejtett here! Volt olyan, akinek az 1 éves várakozási időn belül leszállt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook