Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki szült Hódmezővásárhelyen és milyen élménye volt? fórum

Ki szült Hódmezővásárhelyen és milyen élménye volt? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. dec. 7. 18:27

Sziasztok!

Látom, régi a fórum.

Ha lenne valakinek friss tapasztalata, szívesen venném.

Köszi!

2015. ápr. 29. 07:53
Én is nyáron fogok szülni Vásárhelyen. Nem tudom mire számíthatok.
2015. jan. 30. 20:07

Szia! Én is a nyáron fogok Hmv-helyen szülni. Ma voltam ultrahangon, és beszélgettem egy kismamával a folyosón, aki már a harmadik babáját várja. Ő elégedett volt, azt mondta rendesek voltak vele, nem tud rosszat mondani senkiről.

Engem az érdekelne, hogy nem tudod véletlenül, mi volt az a közlemény amit aláírattak minden kismamával ma az ultrahang vizsgálat során? Kiadtak a folyosóra egy lapot, hogy olvassuk el. Én nem olvastam el, de bent aláíratták velem, és ott sem volt időm elolvasni. Nem tudom mi lehetett benne, remélem nem írtam alá semmi hülyeséget. Üdv.

2014. dec. 3. 10:36
Szia! Én majd csak fogok, nyáron.
2014. dec. 2. 16:45
Sziasztok! Látom, hogy nagyon régi ez a topik, de próba szerencse. :) Szült valaki esetleg mostanában a Hódmezővásárhelyi kórházban?
34. mongi
2009. aug. 4. 18:24
Én Bolemannál szültem,mindkettőt természetes úton.Kérdezd meg az ottani szülésznőket,ők tudnak segíteni.
33. galamb777 (válaszként erre: 32. - 6dd1c9baf3)
2009. aug. 4. 08:18
köszi szépen! ez megnyugtatottt!!!
32. 6dd1c9baf3 (válaszként erre: 31. - Galamb777)
2009. aug. 1. 18:03
Szia.Én nővérem is ott szült vásárhelyen Bolemannál elsőt császárral a másodikat simán.Először meg próbálja simán,ha nem mén akkor császároz.Legalábbis akkor így volt.Tudomásom szerint ma is így van.
2009. júl. 31. 09:05

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni hogy ismertek-e olyan anyukát aki az első babát császárral szülte, a másodikat viszont természetes úton Hódmezővásárhelyen és kinél? Én most várom amásodikat és nagyon szeretném ha atermészetes úton sszületne, de nem is ttudom kit válasszak hozzá hogy engedje... Talán Boleman?

30. zizi79
2009. febr. 3. 11:15
Nekem K. Dénes volt a választott dokim. Nem volt vele kapcsolatban semmilyen kellemetlen élményem. A szülést 2 hét túlhordás miatt oxitocin infúzióval indították meg. 2 óra alatt túl is voltam az egészen. :)
29. a.barbi (válaszként erre: 28. - Cikicakk)
2009. jan. 21. 10:50

Károlyit nem. mivel úgy idén lesz 4 éve nyáron , hogy ide költöztem, nekem még Viski is ismeretlen volt. Láttam mindig,hogy a tini ambulanciát Ő csinálja, de csakmost láttam elsőre,meg is lérdeztem ki ez?

Hát szerintem se menne neki a szülés levezetés és egyéb dolgok.


NEm is tudom miért van ben, jókat beszélgetett a vele egy korú dokikkal :)

28. cikicakk (válaszként erre: 27. - A.barbi)
2009. jan. 20. 15:50
Visky benn van? Dolgozik, vagy csak látogat? Csodálnám, ha dolgozna, mert szülés levezetéshez még esetleg, de műtétekhez, gátvarráshoz már öreg.Persze ha nem reszket a keze......Én nem merném rábízni magam,bár szerencsére én már csak rákszűrésre járok,de Kis Jóskához.Valamikor az biztos, hogy hatalmas tudású, és profi nőgyógyász és szülész volt.Károlyit ismerted?Na az volt egy katasztrófa.Mészáros ha durva a keze, de azért emberi modora van.Károlyi viszont inkább ment volna állatorvosnak, bár szegény állatok.....
27. a.barbi (válaszként erre: 26. - Cikicakk)
2009. jan. 20. 15:36

köszönjük a történetet.

képzeld Viski doki még bent van a nőgyogyón,ma láttam. le is döbbentem rajta.

26. cikicakk (válaszként erre: 25. - A.barbi)
2009. jan. 20. 13:44
Nyugodtan megmondhatod a párodnak, hogy semmi olyat nem fog látni, amit nem akar látni.Ha háttal áll a felkengyelezett lábadnak akkor csak téged lát.A véres részt nem látja, legfeljebb akkor,mikor a köldökzsinort ő vágja el.A fiam benn volt menyem szülésén és én csodálkoztam a legjobban, hogy végig benn maradt.Már a legkisebb vércsepp láttán rosszul tud lenni, de azt mondta,hogy ő akkor csak Andit látta, és neki segített,A doki meg tette a dolgát.Az igaz, hogy a szülés után vagy két órát remegett a lába,valószínü akkor jött ki rajta a sokk.Bátran menjen be veled a párod, neked sokat fog jelenteni,meglátod.
25. a.barbi (válaszként erre: 24. - Cikicakk)
2009. jan. 20. 09:07

tegnap voltam nálla, már kérdezte párom hol van? mikor jön UH-re és szeretetel várja a szülőszobába is! :D

Párom kiakarja hafyi a szülést,mert tart tőlle, hogy olyat lát ami nem jó neki .... de ez még változhat ... :)

24. cikicakk (válaszként erre: 23. - A.barbi)
2009. jan. 19. 20:13
Boleman Mindenben jó!!!!
23. a.barbi (válaszként erre: 22. - Cikicakk)
2009. jan. 19. 14:35

igen ez igaz, sajnos nekem a méhszáj plasztikánál a beültetett cső egyszerűen a 2. nap kipottyant.


A 6 varratból meg 5-el megszenvedett, annyira megkötötte.


De ez már a mult. Szerencsére Boleman nemiyen, mint halottam. :)

22. cikicakk (válaszként erre: 21. - A.barbi)
2009. jan. 19. 14:10
Még az én aktív időmben úgy volt, hogy mivel Mészáros nem nagyon tudott varrni szülés után(mert ha ő varrt akkor az vagy kibomlott, vagy begyulladt,vagy szétnyílt egy része) a szülést ő vezette le, a varrást meg valamelyik másik orvos.Mindenesetre Mészárost azért nagytudásu embernek tartom, csak a kezei ne lennének annyira durvák.
21. a.barbi (válaszként erre: 19. - Cikicakk)
2009. jan. 19. 13:46

háát igen Ő észrevette a méhszájsebemet,és mikor varratszedésre mentem szoltam neki,hogy ha fáj én felkelek és soha többet nem lát. Na ügyesen megoldotta, igaz véreztem nagyon, de ... n aagyjuk. De mint terhesgondozásban ... hát ott katasztrófa, így kerültem Bolihoz.

Igaz nálla észre se veszem hogy megviszgált. Lehet hogy Mészáros durvasága miatt ? :D

20. böbe83 (válaszként erre: 15. - A.barbi)
2009. jan. 19. 13:45
akkor szerencsém van, hogy nem azt mondták, h. itt az örzse baba :)
19. cikicakk (válaszként erre: 12. - A.barbi)
2009. jan. 19. 13:39
Juj! Mészáros!!!! Na nem irigyellek.Nagyon jó diagnoszta, de a kezei.......Valami iszonyat ahogy vizsgál
18. a.barbi (válaszként erre: 16. - 6dd1c9baf3)
2009. jan. 19. 13:06
és Dalmával kapcsolatban megvoltál elégedve?
17. a.barbi (válaszként erre: 16. - 6dd1c9baf3)
2009. jan. 19. 13:06
na ez jó hír, a török származásu doki is elment úgytudom.... mert én msotanába, csak Mészárost, Kisst, Kovácsot, Bolemant, és az osztályvetetőt látom (Apró) és persze Dalmát
2009. jan. 19. 13:04
Én az első babámat a török dokinál szültem az isten mentse meg a kismamákat tőle.Én meg ismertem Törökországot.Most a másodiknál fogadott orvosom volt Doktor Szöllősi Dalma.Vele meg voltam elégedve.
15. a.barbi (válaszként erre: 13. - Böbe83)
2009. jan. 19. 12:48
vagy Örzse
14. a.barbi (válaszként erre: 13. - Böbe83)
2009. jan. 19. 12:48
igen igen itt az Erzsébet Böbe, ez ilyen tályszólás, vagy mi.
13. böbe83 (válaszként erre: 11. - A.barbi)
2009. jan. 19. 12:38
Ott kaptam a nevem is, mert anyuék ugye erzsébetnek neveztek el, és az egyik csecsemősnővér úgy hozott be neki, hogy itt a böbe baba... azóta így hívnak... de nem annyira tudom örüljek e ennek, amíg kislány voltam jó volt, de rajtamragadt :)
12. a.barbi (válaszként erre: 10. - Cikicakk)
2009. jan. 19. 12:32

én is hasonlókat halottam sajnos kis Jóska nekem nem a legjobb tudását mutatta :( a 6. héttől kezdve folyamatos nézte a picit , de nem találta,mert hasi UH val vizsgált. Így kerültem - barátnők tanácsára- Bolihoz, és szerencsére egyre több helyről hallom,hogy jól választottunk :D

Elötte meg Mészáros vizsgált párszor ... de inkább hagyjuk. Lenne mit mesélnem.

11. a.barbi (válaszként erre: 8. - Böbe83)
2009. jan. 19. 12:29
ezt örömmel hallom :)
10. cikicakk (válaszként erre: 4. - A.barbi)
2009. jan. 19. 12:29
Bolemann nagyon jó orvos, ráadásul gyermekorvosi képesítése is van.Rajta kívül,csak Kis Jóska akit eltudnék képzelni,ha esetleg szülés előtt állnék.Kovács Dénes is jó, de állítólag őt nagyon nehéz megfizetni.Nagyon el van szállva magától.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook