Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kristály gyerekek fórum

Kristály gyerekek (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
23. Ancika (válaszként erre: 22. - DODICA)
2007. jan. 20. 08:18
Kryon a mágneses térből, rengeteg könyvet diktált Lee Carolnak, ő a médium aki leírja.. nekünk az összes könyve megvan, de bevezetőnek a 8ik könyvét ajánlanám mindenkinek. "Hazatérés" a címe és fantasztikus. A férjem, aki totál antispirituális falta a könyvet :) nem tudta letenni... utána persze megjegyezte, hogy szép mese....de én úgy gondolom, hogy az igazság mindig hat. Megváltozik a világ körülötted, ha Kryont olvasol :)
22. DODICA (válaszként erre: 19. - Ancika)
2007. jan. 19. 22:10
Mi az a kryon??? Komolyan érdekel.
21. Ancika (válaszként erre: 20. - Emagdi)
2007. jan. 19. 11:40
érdemes:)
20. emagdi (válaszként erre: 19. - Ancika)
2007. jan. 19. 11:40
nem, még nem olvastam, de ami késik nem múlik:)))
19. Ancika (válaszként erre: 18. - Emagdi)
2007. jan. 19. 11:37

mindenhol a világon.

én más gyerekében is meglátom ha "más"

olvastál már kryont?

18. emagdi (válaszként erre: 17. - Ancika)
2007. jan. 19. 11:35

igen, értem, csak ezt így nehéz elképzelni:((

meg még az is probléma, hogy nyilván minden szülő különlegesnek látja a saját gyermekét, így elég nehéz kiszűrni, hogy melyik gyerek az, aki tényleg ennyire különleges.

kíváncsi lennék egy ilyen gyerekre:)))

reméljük tényleg léteznek, és a következő generáció jobbá teszi a világot.

(az arabok között is vannak kristálygyerekek?)

17. Ancika (válaszként erre: 14. - Emagdi)
2007. jan. 19. 11:29

ráhibáztál, sokszor tllegy olyanok mint yoda, van egy vele született bölcsességük, ..

nem ismered azt az érzést, hogy tudsz bizonyos dolgokat?? nem tudod hogy miért, vagy honnan, de tudod hogy az úgy van.. nem tudod megmagyarázni sem.

az én kislányom látja néha az angyalokat is

16. Ancika
2007. jan. 19. 11:26
dogiz lehet hogy a te gyereked is az.. ez nem feltétlenül párosul hiperaktivitásal.. ezek a gyerekek azért születnek a földre, hogy emeljék a bolygónk rezgésszintjét
15. dogiz
2007. jan. 19. 11:12

sziasztok!

én sem értem az egészet, úgy, hogy légy szi magyarázzátok meg! Akkor kik is ők? Miért másabbak mint az én gyerekem vagy a tied?

14. emagdi (válaszként erre: 13. - Ancika)
2007. jan. 19. 11:03

valahol azt olvastam, hogy minden gyerek látja néhány éves koráig az aurát.


de a viselkedésük mennyiben más, mint a többi gyereké, és honnan lehet tudni, hogy ez nem csak afféle "hiszti", vagy egyéb dolog, hanem valami extra? illetve a velük született tudás micsoda, és hogyan nyilvánul ez meg a gyakorlatban? (biztos nem olyanok, mint egy gyerek-yoda, hogy egyből egyetemes bölcsességeket beszélnek)


bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de tényleg nem tudom elképzelni a gyakorlatban. (lehet, hogy ismerek én is ilyen gyereket, csak nem tudom, hogy mitől ilyen?)

13. Ancika (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2007. jan. 19. 10:57

én sem látom az aurát, habár erre bárki képes aki gyakorolja, de ismerek olyan gyereket aki születése óta látja az aurát.

kinézetben én nem látok különbséget, inkább a viselkedésükben és a velük született tudásban.

12. emagdi (válaszként erre: 11. - Ancika)
2007. jan. 19. 10:54

biztos érdekes lehet. de hogyan lehet látni a gyakorlatban, hogy valamelyik gyerek ilyen? (olyannak, aki nem látja az aura színeit)


olvastam ezt a leírást, hogy pl nagy a fejük, szemük, áthatóan néznek, de ezek végülis minden kisbabára igazak.

11. Ancika (válaszként erre: 10. - 0b099f6590)
2007. jan. 19. 10:50

Ne Offolj bébi :DDD.. meg leszünk dorgálva :))


On: Környezetemben és családomban is élnek kristály és idigógyerekek is. Nem problémás gyerekek, de mégis mások kicsit mind a többiek.

10. 0b099f6590 (válaszként erre: 7. - Ancika)
2007. jan. 19. 10:45
UFF
9. Ancika (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2007. jan. 19. 10:40
igen, többet is
2007. jan. 19. 10:38
ismer valaki ilyen kristály gyereket személyesen?
7. Ancika (válaszként erre: 6. - Hoxa)
2007. jan. 19. 10:11
igazad van ezer bocs, amúgy is már ideje elásni a csatabárdot! UFF!
6. Hoxa
2007. jan. 18. 17:47
Kedves Antea, Ancika, Jocoanya, jól széttúrtátok ezt a topikot. A hozzászólásaitokat töröltem. Kéretik az ilyeneket priviben, vagy egy veszekedős topikban elintézni. Tudtommal ez a topik a kristály gyerekekről szól.
2007. jan. 17. 09:47
Ti ezeket komolyan elhiszitek? Nem lehet hogy csak a problemas gyerekekbe probalnak valamit belemagyarazni, amit a szulok orommel elhisznek? Megis mit fog 1-1 gyerek csinalni? Milyen bekerol regelnek ezek a cikkek? Azt irja, a dolguk hogy megtanitsanak minket "a harmóniában, békében és szeretetben élésre". Erre azert sok minden probalta mar idaig is tanitani az emberiseget, jo par vallas is koztuk. Elmondana valaki, hogy ennek mi az alapja? Miert kell ezt elhinni?
4. Ancika (válaszként erre: 2. - Nayloon)
2007. jan. 17. 09:17

Nekem két indigóm van a családban :)

Hát mit ne mondjak nem könnyű velük, de imádnivalóak.

2007. jan. 17. 07:29
nekem ez too much.
2006. okt. 29. 12:10
Szerinttek sikerül a kristálygyerekeknek a feladatuk, főleg , hogy ilyen zaklatott világban élünk??? Lehet , hogy már késő??
2006. okt. 6. 20:17
A szív harcosai: a Kristály béketeremtok útja
A Kristály gyermekek legfontosabb küldetése az, hogy megtanítsanak minket a multidimenzionális létezésre - a harmóniában, békében és szeretetben élésre. Azért jöttek, hogy megtanítsanak minket arra, hogyan élhetünk kiteljesedett életet, hogy hogyan élhetünk egy olyan életet, ahol képességeink és saját hatalmunk birtokában vagyunk. Ok képviselik az emberi faj jövobeni útját.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook