Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikor és milyen adatokat kérhetnek tőlünk? fórum

Mikor és milyen adatokat kérhetnek tőlünk? (beszélgetős fórum)

2007. aug. 30. 08:18
nem szívesen adja ki az ember, ha belegondolsz, kinek mi köze hozzá
16. LoLiNa
2007. júl. 15. 10:44
minek egyáltalán személyes adatokat megadni bárhol is?!
15. rocker (válaszként erre: 13. - 5464505f6a)
2007. ápr. 19. 11:04
Ezekrol az esetekrol beszelek,mert nem mindegy,mikor elnek vissza adataimmal.
2007. ápr. 16. 16:51

Sziasztok!


Nekem az a véleményem, hogy mindenki jól átgondolva adja meg adatait. Természetesen a fizetés kérdése normálisabb országokban tabu, így én erre soha nem válaszolok. Aztán ott az APEH, na ki tudja mikor néz be valamelyik oldalra és olvassa el, ami nem rá tartozik. Ez most különösen élő, hiszen minden össze van kapcsolva az Ügyfélkapun keresztül. Ha valaki tiszta, természetesen nincs és nem is kell félnivalójának lenni, de mindenben ne tárulkozzatok ki.

13. 5464505f6a (válaszként erre: 12. - Rocker)
2007. márc. 29. 19:33
Ezekben a esetekben teljesen mindegy,h "hazudsz-e" vagy nem. A személyes,emberekkel kapcsolatban levö hazugságot elitélem.
12. rocker (válaszként erre: 11. - 5464505f6a)
2007. márc. 27. 18:32
Abbiza!Hazudni nem szep,de neha hasznos!
2007. márc. 11. 02:49
Az még nem jutott eszetekbe,h ezekre a kérdéskre ne a valós adataitokat irjátok be?Senki nem ellenörzi le,h tényleg h milyen szinü a kocsid és annyit keresel-e.:)
2006. nov. 29. 22:07
a számok begépelése a robotok kikerülése miatt kell - én ezt olvastam
2006. nov. 29. 20:59
En is nagyon sokszor talalkozok ilyen hasonlo jellegu kerdesekkel,mint ti.Pedig csak egy "sima regigstralast"szeretnek elvegezni.Volt mar arra is pl,hogy megkerdeztek mennyi a jovedelmem...stb.Ez a kerdes es a hasonlok betettek a kaput!Koszonom inkabb nem kerek ebbol es kileptem.Ami sok az sok!Nem ertem miert van ilyen hasonlo adatokra szukseg mikor pl csak egy egyszeru jatekon szeretnek reszt venni?
2006. okt. 16. 10:09

Szia Lizzyke!

Ez biztos így van. Emilia írásáról meg az jutott eszembe / az ember betekinteni akar valamibe /, és nem enged be, csak ha regisztrálsz. Ez OK is, de egyik-másik itt is kérdez olyanokat, hogy csak lesek: mi közük hozzá??? Miért nem dönthetem el, hogy érdekel-e a dolog vagy nem. Ettől függően regisztrálok, vagy nem. De a személyes adataim akkor is csak rám tartoznak. Szerintem.

pussz:)))

2006. okt. 15. 20:27
Szia Inndácska!Azt írták vissza,hogy ez csak egy statisztikai dolog. Ház én adtam nekik olyan statisztikát, győzzenek utánajárni mi igaz és mi nem!Inndácska a másikon - nem írom le a nevét, valamiért nem tudok írni a vendégkönyvbe. Ha beírod, amit akarsz, le kell másolnod egy számsort a megadott mezőbe, így jelenhet meg csak a bejegyzésed. Ezek hülyének néznek engem,azt írják,hogy nem jól másoltam le a számokat!!! Csak le tudok írni 4-5db számot.Szerintem nem bírják az építő kritikát. Gondolom elolvassák,mielőtt beengednék az irományomat és nem tetszik nekik!!Puszi: Lizzy
2006. okt. 15. 19:07
Azt hiszem teljesen igazatok van. Sokszor csak az ember betekinteni akar valamibe és nem adatbankba kerülni. Kiszolgáltatottnak érzi magát az ember .
2006. okt. 15. 16:41

Szia Lizzyke!

És mit írtak? Gondolom, semmit. Én szépen megszüntettem a fiókot.

2006. okt. 14. 19:55

Igazad van Inndácska! Én írtam nekik egylevelet, feltettem a kérdést,hogy a tárhely növeléséhez miért fontod,hogy van- e autóm,milyen márkájú és hányéves! (Esetleg ne áruljam el hol lakom és a forglmit is elkészítsem??!) Felháborító!!!

Puszi: Lizzy

3. 6190a5cfb4 (válaszként erre: 2. - 7130b15964)
2006. okt. 7. 08:06

Pl. kérdezte, van-e autóm. Beírtam, nincs. Innen nem engedett tovább, állandóan visszadobta az akarok-e venni kérdést.

Ja, és válaszlehetőséget nem adott.

2006. okt. 6. 18:21
Ha jól emléxem azt a részt nem kötelező kitölteni. Erre nekik nem azért van szükségük, hogy te levelezni tudj, hanem ebből tudnak olyan adatokat kreálni, ami alapján pl. értékesíteni tudják a reklámfelületeket az oldalaikon.
2006. okt. 6. 18:16

Nincs túl nagy gyakorlatom a számítástechnikában. Mégsem értem, hogy egyes levelező rendszerek miért kérdeznek ki töviről hegyire :van-e, ha nincs, akarok-e venni akármilyen műszaki cikket, mennyi a fizetésem, stb. Mi szükség van erre ahhoz, hogy használhassam a náluk nyitott levelezőfiókot?

Ti ezt hogy látjátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook