Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakorló/gyakorlott 90 napos diétázók! Milyen készételeket tudtok ajánlani az egyes napokra? fórum

Gyakorló/gyakorlott 90 napos diétázók! Milyen készételeket tudtok ajánlani az egyes napokra? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 2. 09:16
Sziasztok.Én is a 90 napos diétát csinálom 31.napnál járok. soha nem tudtam fogyni max 5 kg le és fel. 39 éves vagyok két nagy lányom van,és ami nem mellékes a szakmám cukrász.Nagy a siker élmény egy hónap alatt 8 kg fogyás a 90 napos diétával.Hihetetlen számomra. Az eredmény felvillanyoz és erőt ad.Ami nekem még fontos hogy ingadozó vérnyomásom ami néha 190/110 volt mára teljesen elmúlt és gyógyszer sem kell.Sokat segített ez az oldal nekem.Sokat tanultam az általatok írt tapasztalatokból,és erőt adott a ti kitartásotok. Még két hónap, de mostmár tudom hogy végig csinálom. Köszönöm nektek
2009. jan. 18. 17:10
Fehérjenapon van, hogy veszek tonhalas salátát, de azt otthon összedobni is kb 5 perc. Keményítőnapon sokan sütőben sült hasábburgonyát esznek, azt is csak bedobod, és kész! Én nem vagyok valami kreatív, de elég könnyű megoldani, ne aggódj :)
2009. jan. 18. 17:08
Én is fagyasztok le kaját, ha pl. főzelék van, sőt, néha még sima tésztát is, hogy ne kelljen egy tányérnyit kifőzni. Ha épp nincs semmim, pár perc alatt párolok zöldséget, keverek gombát rizshez, ilyenek. Ha majdnem minden nap főzöl, szerintem könnyen meg tudod oldani, ha belejössz!
2009. jan. 18. 17:05

:o) Nem végig gondoltam készételt enni, tényleg minden nap főzök szinte, igyekszem majd manipulálni a családot :o)

Csak gondoltam gyakorlott 90napos diétázóknak biztos vannk életmentő "receptjeik" hogy ne kelljen megszegni a diétát. Ezekre lennék kíváncsi. Egyszerűen, gyorsan elkészíhető kaják.

2009. jan. 18. 17:02

Készétellel kicsit bajos lesz a dolog.

Ha megnézed a Mindmegettén,milyen ételeket lehet enni,annak alapján tudsz hús vagy zöldség alapú készételt vásárolni esetleg.

Szerintem jobb,ha időnként lefagyasztasz abból amit készítettél,és jó lesz az adott alkalomkor. Ez biztonságosabbb,mert akkor tudod mit eszel.

Gyakorlott diétázó vagyok egyébként.

2009. jan. 18. 16:54

Sokat olvastam a diétáról, az elhatározás is megszületett, de lenne egy kérdésem. Milyen készételeket tudtok ajánlani az egyes napokra? Olyanokra gondolok mint zacsis leves vagy ilyesmik. Minden nap főzök szinte, mivel 2kicsi gyerekem van, de ha éppen nem a diétának megfelelő kaja van itthon akkor mi a legegyszerűbb megoldás? A Szénhidrát nap világos, hiszen péksüti, pogi, stb...szóval az nem tűnik kivitelezhetetlennek. És a többi napon?

Köszönöm előre is a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook