Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járóka vagy utazóágy, mi a jobb? Van valakinek tapasztalata? fórum

Járóka vagy utazóágy, mi a jobb? Van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 17. 19:58
Nekünk járókánk van, ami összecsukható, tehát használható utazóágyként (feltéve, ha elég nagy az autó csomagtartója). Fordítva nem tudom, hogy működne-e...
2009. jan. 17. 16:54

Nálunk csak utazó ágy van,mert elég sokat jövünk-megyünk.Nagyon praktikus,mert kis helyet foglal a csomagtartóban.


Járóka nem is férne be a lakásunkba(35 nm),meg a lányom temperamentumát ismerve 2 perc alatt oltári ordításba kezdene benne.Ő úgy szokta meg,h mehet ahova akar a lakásban.

2009. jan. 17. 16:21

Nekünk mindkettő volt/van.


A járókában játszott, illetve betettem, amikor nem tudtam rá tökéletesen figyelni. Szeretett benne mindkét gyerekem játszani.

Az utazóágyat utazásnál használjuk alváshoz.


Éppen tegnap jöttünk haza az üdülésből, vittük az utazóágyat. És mindig visszük hozzá az itthoni kókuszmatracát - tökéletesen alszik benne.

9. 1eb84e4bad (válaszként erre: 8. - Zuzmika)
2009. jan. 17. 16:18
Igen, kb akkora. Járókának sztem jobb a járóka. Én Vatern vettem 9 ezerért egy hatalmas, teljesen új járókát! Esetleg ott érdemes megnézni.
2009. jan. 17. 16:13
Járóka funkcióra kellene.Az első gyerekmmel járókánk volt, amit kölcsönkaptunk.Nagyon szerette a lányom.Most viszont venünk kll egyet a kistesónak, és azért filózunk mrt járókát is nhéz kapni 10 ezer alatt, viszont az utazóágy is hasonló és még magunkkal is tudnánk vinni ha megyünk valahová.Amúgy az utazóágy is kb. akkora mint egy kiságy, ugye?
2009. jan. 17. 12:23
Nekunk van ez is az is.A jarokat nem tudtuk kihasznalni, nem szeret benne lenni.
2009. jan. 17. 12:09

Mire kell? A járóka funkcióját betölteni? vagy aludni benne?

Mert ha aludni, akkor utazóágy.

Ha játszani, akkor viszont csakis járóka!!!! Ebben tudsz mászni és álldigálni is. Rcsosban nem gondolkozol, csak a hagyományos hálósban?

De ha mindenképp utazógyat szeretnél, van olyan, amit úgy hirdetnek, hogty járókának is alkalmas. Meg kell nézni, menniyre stabil az alja.

Nekünk mindkettő van, de funkciójában egyik sem tudná a másikat helyettesíteni.

2009. jan. 17. 11:09

Utazóágy. Nekünk bevált. Abból is nagyon jól kilát, kicsire össze lehet csukni és bárhová el lehet vinni és nem probléma a kiságy, van hozzá pelenkázórész is....

Persze a járókánál meg nagyobb a helye, de ha már áll akkor meg talán jobban élvezi a bébikompot.

2009. jan. 17. 11:06

Utazóággyal sokkal jobban jársz, mivel kicsi helyet foglal, és sokkal olcsóbb is.

na és persze könnyebb nyáron nyaraláskor vinni.


Járókában úgysem sokáig van el a gyerek. Sem naponta, sem egész életében.

Amíg nem tud mászni, földre tett pléd is jó, ha meg már tud mászni, 10 perc alatt elege lesz a járóka 1 négyzetméteréből.

Én a szoba ajtajába tettem rácsot, és úgy csináltam meg a szobát, hogy gyakorlatilag az volt a járóka :)

2009. jan. 17. 11:02
Mi is sokat gondolkoztunk, mit vegyünk, aztán egy utazóágy mellett döntöttünk, amit ráadásul emelni is lehet, és most hogy csecsemő, elég praktikus is. Ez is körbe egész nagy lyukacsos, úgyhogy egész szépen kilát majd belőle.
2009. jan. 17. 10:57
Szerintetek mi a jobb, a járóka vagy az utazóágy?Sok mai járóka már sűrű szövésű, nem olya nagy lukacsos mint a régiek, az utazóágyak is ilyenek.Van valakinek tapasztalata?
2009. jan. 17. 10:55
Járóka vagy utazóágy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook