Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen plusz dolgot viszel bele a baba(szépség)ápolásba? (0-3 éves korig) fórum

Milyen plusz dolgot viszel bele a baba(szépség)ápolásba? (0-3 éves korig) (tudásbázis kérdés)


15. Nyusszmusz (válaszként erre: 13. - Trapiti)
2014. ápr. 5. 17:52

A gyógyszertárival teljesen egyet értek. "semmire" nem való. Mi is korán "kényszerülünk" a nagy kádba, mert 6,5 hónaposan már kinőtte a baba a legnagyobb babakádat is, folyton beverte a fejét vagy a lábát, ha "kirúgott".

Mi A Johnson's-nak használjuk a fürdető - sampon kombóját, illetve a babaolajat. Popsikrémből a Sudocrem-re esküszik a család, ha kipattog a pofija a túlzott nyáladzástól, azt is ezzel szoktam kenni.

14. trapiti (válaszként erre: 12. - 5e48d37001)
2014. febr. 16. 19:10
A mai napig babafürdetővel, babasamponnak fürdik egyébként, általában a déemes változatot veszem... nincs szükség sem csillogósra, sem testfestősre, sem sárgadinnye illatúra...
2014. febr. 16. 19:08
A gyógyszertári babafürdető krémet utáltam... egyrészt a gyerek is egy mancs volt tőle, örökmozgó gyerek volt, hamar tudott mindenhová eljutni, így általában elég koszos és izzadt is volt a nap végére, nem lett tiszta a krémtől. A bukásokról nem is beszélve, a krém nem tisztít semmit. A kád - főleg hogy az enyém egész korán átkerült a nagy kádba, mert imádja a vizet - pedig kitisztíthatatlanul zsíros marad utána. Mi lauril-szulfát mentes fürdetőt és sampont használtunk, akkoriban a BioBi*Baby és a L*gona volt ilyen, kamillás volt mindkettő, így tiszta is és illatos is volt a kislányom úgy, hogy a bőrének is jót tett. 4-5 éves kora óta van fésüléskönnyítő, de pl. kislánynak való kölnit csak a 6. szülinapra kapott és csak alkalomszerűen használja. Egy 0-3 éves baba nem egy divatmajom, hogy hajhabtól a körömlakkig minden legyen rajta...
12. 5e48d37001 (válaszként erre: 2. - Panka78)
2009. máj. 1. 10:12

Szió!

Szerintem semmiféleképpen ne használ ilyeneket.Mert a kicsik bőre annyira érzékeny,hogy azt el sem tudjuk képzelni.Mi még mindig azt a fürdetőt használjuk amit a csecsemőknek írnak föl,hiába 2 éves mindentől kiütése lesz,és olyankor calciumos almpullákat kell itatnom vele stb.

2009. máj. 1. 10:07
fésüléskönnyítőt vettünk a kétévesemnek, mert nagyon kezelhetetlen a haja, ráadásul csavargatja az ujjára, csini gubancokat gyártva:(
2009. márc. 18. 13:47

Pár nappal ezelőtt volt a Csak csajokban erről szó. Mostanában nem javasolják az olaj és a hintőpor használatát, csak elzárja a pólusokat. Fürdetéshez is a gyógyszertári kenőcsöt ajánlják.

A popsikenőccsel én is úgy voltam, hogy csak akkor használtam, ha piros volt a fenék.

2009. márc. 18. 13:02
fekete nadálytő krém jó, ha esik kel a baba. eddig az egész színskála rajt volt a gyerekeken, mióta ezt használom , semmi
2009. jan. 16. 20:35
Nivea fürdető, sampon, popsikrémet nem használtunk, hintőport sem, nyáron napolajat szoktunk. Ennyi.
7. dee
2009. jan. 16. 20:31

Én első perctől Nivea Baby habfürdőt és testápolót használok a kisfiamnak. Popsikenőcsöt soha! 1-2-3 alkalommal volt picit piros a popsija (fogzáskor), olyankor Neogranormonnal gyógyítottam. 21 hónap alatt nem használtunk el egy kis tubussal. :)

Haját a Babé koszmó elleni samponnal mosom.

Tavasztól őszig naptejet is használtunk.

Baba korában a masszázshoz én is Nivea babaolajat használtam.

2009. jan. 16. 19:32
semmi ilyet nem használunk, hisz gyerek, nem kirakati baba
2009. jan. 16. 19:32

én BABÉ testápolót használok,elég drága, de nagyon jó, és FLP-s napozókrémet...

10 hós a fiam...

2009. jan. 16. 19:29
Már értem.:-) Ilyesmit nem.:-)
2009. jan. 16. 19:29

Nem tudom, mire gondolsz... használunk babafürdetőt, hintőport, popsikenőcsöt. Babaolajat masszázshoz. És van néhány babafejpántunk, nem feltétlenül azért, hogy díszítsem a buksiját, hanem mert kicsit elállnak a fülei és meg szertném előzni, nehogy rosszabb legyen.:-)

Ja 5 és fél hónapos kicsi lánykám van.:-)

2009. jan. 16. 19:27
Gondolok itt valami spéci testápolóra, olajra, fürdőolajra, baba ajakápolóra, arckrémre, hajhabra, esetleg hajzselére, ill. minden olyan dologra amit pluszban használsz:)
2009. jan. 16. 19:26
Milyen plussz dolgot viszel bele a baba(szépség)ápolásba? (0-3 éves korig)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook