Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik nyomtatványt lehet letölteni az APEH Internetes portáljáról ahhoz, hogy rendezzem a TB jogviszonyomat? fórum

Melyik nyomtatványt lehet letölteni az APEH Internetes portáljáról ahhoz, hogy rendezzem a TB jogviszonyomat? (tudásbázis kérdés)

2012. nov. 22. 20:36
SZIASZTOK!!! SEGÍTENE VKI HOGY KELL ILYEN NYOMTATVÁNYT PONTOSAN KITÖLTENI???? FONTOS LENNE!!! KÖSZÖNÖM!!
8. aludanyi (válaszként erre: 7. - 89b99f816e)
2009. jan. 19. 21:26
Sniki: Köszike, első nekifutásra nem volt vészes... Odamentem, előttem csak 3-an voltak, hamar sorra kerültem. De kicsit kiborulásosnak tartom, hogy berángatják csak azért az embert, hogy kiszúrják a szemét egy plakát méretű nyomtatványkupaccal, majd elengedik Isten hírével... Se puszi, se pá, se bú, se bá! Nekem levélben kell felpostázni a megyei főkirendeltségre, majd szintén levélben kapom vissza a határozatot és a csekket... Na kíváncsi leszek, hogy vajon hány csekket fogok kapni, mert ma beszéltem a barátnőmmel és az Ő egyik ismerősével is fizettettek hátralékot jogtalanul... Csodálatos, mit ne mondjak! :((
2009. jan. 19. 12:59
Sok sikert!
2009. jan. 18. 22:56

Gréticica: Köszönöm szépen!


sniki: :(((

Ez tényleg gusztustalan! Persze hihetetlen is, de én már bármit el tudok képzelni "itthon"! Fel vagyok én is készülve a poklok poklára és arra, hogy ezzel a munkanélküliség dologgal fel fog emészteni a bürokrácia... Mindegy, ez kell, sajnos ezt nem lehet kikerülni... Én is épp a 15 perccel ezelőtti cigim elszívása közben terveztem el, hogy a csekkjeimet hol és hogyan fogom tartani, hogy azokkal tudjak igazolni mindent... Én kitartást kívánok Neked ehhez az "idegroncs-derby"-hez és kívánj nekem sok sikert a holnapi "csatámhoz"! :(

5. 89b99f816e (válaszként erre: 3. - Aludanyi)
2009. jan. 18. 19:17
Akkor rossz hírem van. 2 hónapja intéztem el az összes elmaradásomat, és kaptam egyik nap 2 levelet tőlük, szépen felsorolták, h ezt meg ezt a hónspot nem fizettem,volt vagy 6-7 ilyen,köztük olyan hónap amit az volt cégem fizetett!! Szóval erről ennyit, most mehetek be a csekkekkel hogy lássák, be van fizetve. Undorító, mintha direkt még pluszban le akarnának akasztani rólam pénzt ezzel.
2009. jan. 17. 19:26

08T1011 Adat- és változásbejelentő lap egészségügyi szolgáltatási járulék fizetésére kötelezettek részére.


Ezt keresed? 2 pld-ban kell benyújtani!

2009. jan. 17. 17:33

sniki5: Köszi szépen a válaszodat... Hát... Más választásom nem marad, bár nekem az OEP-nél azt mondták, az APEH portálról le lehet tölteni a nyomtatványt. Ezzel a lépéssel szerettem volna előrébb lenni, mert nem szeretnék az APEH-nál is 5,5-6 órát várakozni, mint a munkaügyi központban a múltkor! Szörnyű ami most van! :(((

Természetesen az APEH portálon se híre se hamva semmi nyomtatványnak!


Gyönyörű lesz, ha ilyen remekül kezelik a járulékfizetés adminisztratív részét... Bármikor történhet bárkivel baj, baleset, és ha becsületes fizető létemre mégis felszámláznak valami zaftos orvosi, vagy fogorvosi, vagy kórházi összeget... Beesik az eső????


Remélem azóta rendben van a jogviszonyod!

Köszönettel és üdvözlettel:

A

2009. jan. 16. 18:40
Sztem menj be az apeh-hez, egyszeűbb, ott sgítenek is kitölteni. Én is ezt tettem. A vicces az, h miután befizettem az összes hátralékomat, kb 2-3 hét múlva mentem dokihoz, és azt látta még mindig a gépén, h nincs TB-m. Sztem még most sem rögzítették..
2009. jan. 16. 18:22
S.O.S TB! Melyik nyomtatványt lehet letölteni az APEH Internetes portáljáról ahhoz, hogy rendezzem a TB jogviszonyomat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook