Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Indigó gyerekek fórum

Indigó gyerekek (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
125. janszi
2021. ápr. 14. 04:36
A fórumok is csupán a megélés,kiélés eszközei,és lássuk be,van rá igény.De a valódi hasznán felül van értelme is,vagy vica versa,amit még egy indigo sem "lát".
2021. ápr. 14. 00:42

Egy indigó vallomása 2021:


"...hiába tudom, hogy van élet a halál után, de én is a fizikai síkon élek, és kitört egy nagy darabka a szívemből..."


(barátok elvesztése)

2015. szept. 6. 14:05

"Általában az Indigó-k antiszociálisak a többi emberrel szemben. Azaz a nem Indigók-kal szemben. Én is ilyen vagyok. De ez azért van, mert mi nagyon de nagyon különbözünk. Ez olyan mintha egy városi embert küldenénk mondjuk az esőerdőbe, hogy éljen ott egy életet. Senkivel nem jönne ki, csak alkalmazkodni tudna, de a saját fajtájával jól ki tudna jönni. Ezek azért vannak, mert mi észleljük azt, amit mások nem."


/egy indigó/

2015. szept. 6. 14:03

"Nem akarok ömlengeni, mert az nem Indigó vonás. Én csak közlöm mi lesz. Nem jópofizok senkinek, de énnekem amúgy nem is kenyerem, hogy egy ilyen semmilyen világban éljek mint ez. Ahol magát a létezést is unom. És kezdem már unni, hogy az embereknek a tudatuk alig emelkedik az állati szint fölé. Hogy azért menjünk dolgozni, hogy ne most haljunk éhen, hanem kb... 20-30... év múlva."


/egy indigó/

2015. szept. 6. 14:00

"Indigónak lenni nagy felelősség és nehéz életet jelent. Legalábbis addig, amíg nem jön el az Új Világ."


/egy indigó/

2015. szept. 6. 13:59

"Szóval az Indigók sose fognak beilleszkedni a társadalomba, mert ez nekik elavult. Régi és hasznavehetetlen. És minket nem lehet megváltoztatni. A gyerekeknek már a felnőttek se tudják megmondani mit tehetnek mit nem, mert gyerekként is sokkal okosabbak és több mindent látnak az új világ gyermekei mint a mostani 40 évesek."


/egy indigó/

2015. szept. 6. 13:39

"Ugye azt mindenki tudja, hogy az indigókat a nagy átlag nem fogadja el. Ez már nem is kérdés! Így nekünk nehéz az iskola, de még nehezebb a munkavállalás! Én jelenleg is meló nélküli vagyok, mert rögtön kiszúrják hogy más vagyok. Nekünk olyan valamit kéne létrehozni, ami hasznos a Föld számára. Amit szeretünk csinálni, ami nem kényszer. Nekem pl. az erősségem a művészet, a természetszeretet, a növény-állatvédelem stb. És sajna most még ez van legkevésbé elismerve... bár ez már nem sokáig megy így... Van valami konkrét ötletetek? Ezt a pénzéhes világot le kell tolni innen nincs már helye a pénznek kapzsiságnak, jelenleg a világban hatalmas indigócsoportok munkálkodnak ilyen dolgokon."


/egy indigó/

2015. szept. 6. 13:32

"Ezt avilágot nem lesz nehéz eltakarítani, hiszen a pénzes világ vesztésre áll.


Ha mi nem takarítanánk, a Földanya maga tenné ezt meg és ha nem lennének magas tudatosságú lények e bolygón, itt mindenki meghalna!


Vagy a sátán politikusai írtanák ki a világot vagy a Földanya takarítana!


De minden rendben lesz! Megérkeztünk!"


/egy indigó/

117. b6fb711c0e (válaszként erre: 4. - Reiki)
2015. aug. 16. 07:12
Ezt bármelyik gyerekkel így érdemes tenni.
2015. aug. 16. 00:11

Tipikus indigó jelenség:


"Én egy 14 éves indigó vagyok. Nem tudok magammal mit kezdeni mert nincsenek barátaim (nincs rájuk szükségem) az iskolában folyton unatkozom és senkivel nem tudok beszélgetni mert mindig durván válaszolok vissza ha kérdeznek. Ha akarnék se tudnék beszélgetni mert iszonyatos témáik vannak!"


/2006. augusztus/

115. Gepárd1962 (válaszként erre: 113. - 7717d911a9)
2010. dec. 1. 18:56
Miért volt áldott az a nap a magyarság történetében? Mi köze a napfogyatkozásnak a magyarsághoz? Kérlek, világosíts fel.
114. pirinyóka66 (válaszként erre: 113. - 7717d911a9)
2010. dec. 1. 16:55
Az én lánykám akkor volt öt hónapos, úgy bealudt, hogy csak no :-) ahogy fogyott a nap, és úgy ébredt, ahogy a nap kelt abban a néhány percben.
113. 7717d911a9 (válaszként erre: 108. - 484b000711)
2010. nov. 27. 14:47
A napfogyatkozás napja egy hatalmas, áldott nap volt a magyarság és a tudatfejlődés történetében. Én pont egy nyári táborban voltam akkor. Borzongatóan szép volt és már alig vártam.
112. jofre
2010. nov. 22. 04:44

Még csak most akadtam ide, de visszaolvasok majd.

Én indigó felnőtt vagyok és a két kicsi közül az egyik indigó, a másik kristály gyerek. Nekem is döbbenetes a felismerés, de a lelkemben ott volt ennek a tudása már régóta. Elkezdenek a kockák a helyére állni.

Az indigó gyerekek sajnos fogékonyabban a betegségekre. Van valaki aki ismer leukémiás indigó gyereket?

111. Szasz23X (válaszként erre: 110. - 484b000711)
2010. nov. 5. 14:20

Angliában :) Itthon van egy állatotthon, nagyon szeretem őket. Legtöbbször az önkéntesek adják össze még a kajára valót is, mert átlagban senkit nem nagyon érdekel, mi van velük. Itthon is vannak állatbarátok, de ha a nagyja normálisan gondolkodna, nem lenne bent ennyi szerencsétlen állat, aki beteg, meg van kínozva, fél, és sosem volt boldog családja...

Remélem előbb-utóbb is megváltozik.

110. 484b000711 (válaszként erre: 109. - Szasz23X)
2010. nov. 5. 13:49
Azért van példa az állatok szeretetére is. Az egyik kutyás újságban olvastam, hogy Angliában kb. 1000000 Ft-nak megfelelő összeget gyűjtöttek egy kutya műtétjére, hogy tudjon járni. Azért az ilyeneket is érdemes észrevenni.
109. Szasz23X (válaszként erre: 107. - 00495ec28d)
2010. nov. 5. 13:09

nekem ez az egész nem tiszta, úgy ahogy van...ezért érdekelne a "hozzáértőbbek" véleménye... :)

Engem is zavar sok minden a mostani világban, pedig nem vagyok még túl öreg :D

Ami nekem nagyon szembetűnő, hogy az emberek egyáltalán nem tisztelik a természetet és az állatokat... Pl. most valamelyik nap nekiálltam bőgni, mert nem tudok elhozni egy ír szetter hölgyet, akinek meghalt a gazdija, az örökösök pedig inkább leadták...Szerencsétlen nem elég hogy a gazdiját elveszítette, de még ki is dobták...

Nekem ez a legnagyobb gondom az emberekkel. Amikor gyerek voltam, ha meghalt valaki, a családnak eszébe sem jutott, hogy lepasszolja a kutyust/cicát/akármit, hiszen a "nagyié volt"...

Undorodom az emberektől lassan.


Bocs, ez nem ide tartozik, csak egy példa volt..

108. 484b000711 (válaszként erre: 106. - Szasz23X)
2010. nov. 5. 13:06
1999-re is írtak már világvégét, amikor a napfogyatkozás volt, és több bolygó is együtt állt.
107. 00495ec28d (válaszként erre: 106. - Szasz23X)
2010. nov. 5. 13:03

Én is azt hallottam,hogy nem szó szoros értelemben vett világvége jön,hanem egy nagy változás.

Sőt az úgynevezett "pólusváltást" várják egyesek,ami nekem nem egészen tiszta,hogy megy majd végbe...

2010. nov. 5. 13:01

Biztosak vagytok benne, hogy tényleges ez a "világvége"? :) nem akarok szkeptikus lenni, de...Elég sok világvégét leírtak már. Én azokkal értek egyet, akik azt mondják, nem világvége lesz, hanem valamilyen változás. És ez igenis ránk is fér.

A gyerekek meg...Hogy is fogalmazzak? Szerintem minden gyerek különleges és tiszta, amíg a felnőttek nem rontják el. Aki olyan marad, az egyedül annak köszönhető, hogy nem akarják a szülők rájuk erőszakolni a saját akaratukat.

de lehet,hogy én nem értem a lényeget :) akinek van hozzám türelme,szívesen venném a magyarázatokat.

105. Jogica (válaszként erre: 100. - Gepárd1962)
2010. nov. 2. 17:59
Igazából úgy érzem, hogy itt az Egó tud csak tiltakozni a küldetés ellen. A Lélek elvállalta, tehát le kell győzni az Egót, és nem feladni!
104. 0375b91648 (válaszként erre: 100. - Gepárd1962)
2010. nov. 2. 17:13

Na, ezért kérdeztem a miért nem-et.

Bíztatom rá nagyon, hogy tegyen meg mindent amit akar és tud..

103. Gepárd1962 (válaszként erre: 102. - Jogica)
2010. nov. 2. 17:09
Tiszta szívemből ezt szeretném én is!
102. Jogica (válaszként erre: 101. - Gepárd1962)
2010. nov. 2. 16:35

Én csak azért írtam a világvégét, mert sokak ezt kapcsolták a 2012-es dátumhoz. Sőt, még a filmipar is ezt pedzegette.


Valóban egy folyamat, amely már idén is erőteljesen zajlik.


A változás jó szó, de én még átmenetnek is nevezném. :) Szerintem fejlődés lesz minden téren és pozitív irányban. :)

101. Gepárd1962 (válaszként erre: 97. - Jogica)
2010. okt. 29. 09:26

A "világvége" kifejezés félelemkeltő. Ezért olyan bizonytalan sok ember. Nem világvége lesz, hanem változás.

A mayák azért írták 2012-ig a naptárt, mert ennyi helyük volt a táblán.:)

Az tény, hogy változás lesz, de nem biztos, hogy 2012-ben. Sok mindentől függ és nem is egy nap alatt zajlik le, hanem ez egy folyamat, amit már a mai időkben is élünk...

100. Gepárd1962 (válaszként erre: 95. - Makara)
2010. okt. 29. 09:17
...mondod most, ebben az emberi létben. De amikor lejöttél, valamiért elvállaltad ez a feladatot. Senki sem mondta, hogy könnyű lesz. De örülj neki, hogy tehetsz valamit és semmiképp ne add fel!
99. Gepárd1962 (válaszként erre: 98. - Jogica)
2010. okt. 29. 09:15

Minden ember úgy születik, hogy "nyitva van". Aztán a szülők szépen leszoktatják őket, mondván, hogy butaságokat beszélsz, kisfiam, nincs is ott senki...

de igazad van, a mai gyerekek "hozzák" magukkal a tudást, nem mi neveljük őket, hanem ők minket.

Az, hogy belénk látnak, ez így igaz. Látják a lelkünket, elég csak egy baba szemébe nézni, ott van minden a tekintetében. Mert ők még nem a külsőségeket látják.

98. Jogica (válaszként erre: 89. - Gepárd1962)
2010. okt. 28. 16:16

Én azt látom, hogy egyre több szülő ébred rá, hogy a gyermeke milyen különleges.


A mai gyermeket már nem kell tanítani, mert nagy bennük a "tiszta" tudás. És valójában ők tanítják a szüleiket.


Elképesztő, ahogy néznek ránk, belénk látnak. És bármelyik babát meg lehet nézni az utcán. Látod az arcán, hogy mit lát benned. Pl. vannak, akire mosolyognak, és mástól meg sírva fakadnak. Ők tudnak olvasni az Akasa feljegyzéseinkben. Szó szerint látnak belénk!

97. Jogica (válaszként erre: 92. - Gepárd1962)
2010. okt. 28. 16:12
És a mayák már megírták a következő ciklusra a naptárjukat. Náluk sem lesz világvége. :)
96. 0375b91648 (válaszként erre: 95. - Makara)
2010. okt. 28. 10:31
Miért nem?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook