Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kényelmetlen, de beszélni kell róla.... fórum

Kényelmetlen, de beszélni kell róla.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kényelmetlen, de beszélni kell róla....

1 2 3
73. Mylady15 (válaszként erre: 70. - V!ki)
2010. nov. 11. 17:19
Fogamzásgátló injekcióval kellene védekezned, ez különösen a Te korosztályodnak ajánlott. Nőgyógyász írja fel és a 3 havi adag, amit egy injekcióban kapsz meg egyszerre kb. 3500 Ft. Az általam ismertek szerint nincs mellékhatása. Arra kell ügyelni, hogy a doki által előírt időpontban menj beadatni a következő 3 havi adagot. Van aki közben rendesen menstruál, de előfordulhat, hogy nem. Inkább az első verzió a gyakoribb. Próbáld ki, csak nyerhetsz vele! Amint elhagyod, visszatér a fogamzóképességed!
72. Cszsuka (válaszként erre: 71. - Inci-finci)
2009. júl. 8. 08:08

Öt éve? Nem lett kevesebb a hüvelyváladékod?

Én elolvastam a tájékoztatót és nem tudom elképzelni, hogy valami idegen tárgy legyen bennem..

Nem kényelmetlen ezek szerint? Nem félsz, hogy elcsúszik?

71. inci-finci (válaszként erre: 70. - V!ki)
2009. júl. 7. 22:02
Szia , mint fogamzás gátlót, tudom ajánlani a NUVARING HÜVELY GYŰRŰT , néz átunna a neten így hosszú lenne leírni de nekem be vált, már 5 éve ezt használom...sok sikert ...
70. V!ki
2009. júl. 7. 12:04

Sziasztok lányok!

Látom nem mostanában jártatok itt, de azért remélem elolvassa ezt a bejegyzést is valaki.

Én is küszködöm huzamosabb ideje, ezzel a problémával, és ahogy először felütötte a fejét orvoshoz mentem, mert tejesen megakadályozta, azt hogy szexuális életet éljek. Fájdalom, viszketés, szárazság, égetés, folyás usw... nagyon rossz volt! Az akkori kapcsolatom rá is ment, mert azért lássuk be szex nélkül nem az igazi a kapcsolat -ha már jön, csőstül jön a probléma- de így legalább kiderültek dolgok.

De a lényeg, én is mindenféle dolgot próbáltam már, és itt is olvastam nagyon jókat, amiket ki is próbálok! DE, gondolom azok közül a lányok közül akik ide is írtak, sokan szednek fogamzásgátló tablettát.Nem rég hallottam, hogy ez is lehet a probléma forrása. Elég fiatal vagyok (20 év) és elég régóta használok efféle védekező szert(5év), és elég régóta megvan a baj,szóval akárhogy is osztok szorzok röviddel az után kezdődtek, ahogy szedni kezdtem a tabit. Már párszor váltottunk is más fajtára de a lényeg nem változott. Most érzem úgy, hogy bár elég fiatal vagyok még (úgy érzem) ahhoz, hogy anyuka legyek(és remélem még nem is kell annak lennem), de megpróbálok átállni valamilyen másféle fogamzásgátlásra. Lehet az nem lesz ilyen kényelmes, de ha beválik bőven kárpótolni fog, és nem csak engem! :)

Gondoltam megosztom veletek ezt a gondolatot is, mert hátha van még pár lányzó, aki hasonló cipőben jár, de arra még nem gondolt, hogy ez lehet a probléma forrása. Meg sztem ez egyben lehet egy "teszt" is, hiszen ha van olyan pasi, aki segít és végigcsinálja a párjával(hőmérőzés,naptár), az tuti hogy nagyon szereti azt a lányt akivel van!

69. 98a882c496 (válaszként erre: 68. - Jucusmucus)
2009. máj. 22. 11:48
Mi volt a gyógyszer neve? Hátha segítene nekünk is...
2009. máj. 22. 09:34
Nekem is volt folyamatosan már szerencsére elég régen. A férjem is kezelték gyógyszerrel. Abban az időben mindig a munkahelyi tusolóban zuhanyozott. Mióta már nem, azóta ez a probléma is megszűnt szerencsére.
2009. máj. 22. 09:27
Fúú, nem tudom mit kellene csináljak...újra meg újra elõjön ez a szörnyû "izé" kisebb-nagyobb szünetekkel jelentkezik. A doki meg mindig jön, hogy canesten kúp. Az segít, de 1 vagy 2 hó múlva visszatér. Mit csináljak?
66. hellion (válaszként erre: 64. - Bitterapple)
2009. ápr. 8. 11:30

Szia! Sztem ne vegyél bio és társaik boltban mindenféle ilyen-olyannak mondott kajákat, a sima mezei teljeskiörlésű lisztből készült tésztákat edd, még jóval olcsóbbak is mint a finomlisztesek, nemhogy amit a bioban lehet kapni... Tudod miért? Mert a finomított lisztet finomítják, vagyis több vele a meló, ezért drágább, de a teljes kiörlésűben meg vannak azok a hasznos dolgok (rost, vitamin, ásv. anyag) amit a finomítás során el kell távolítaniuk.

A sok nyers v párolt zöldséget sem csípik a gombák... Mennyi nizoralt szedsz egy nap? Azt én is kaptam de csak úgy használt ha a felírt adag kétszeresét szedtem be, amitől persze a dokim haja égnek állt, de hát őt nem nagyon érdekelte h a gomba vhogy jobban zavar mint hogy hogy van a májam...

Napozni szoktál? Vagy szolizni? Jobb lesz a kedved tőle, ez is segíti a gyógyulást és még jó színed is lesz, egyél hozzá sok nyers répát (én imádom), tele van karotinnal ami a bőrben elraktározódik, barnábbnak tűnsz, és a rostok is jót tesznek a beleknek.

65. Cszsuka (válaszként erre: 64. - Bitterapple)
2009. márc. 10. 18:56
Hát, igazából arra, hogy mi, akik betegek lettünk valaha, mindannyian azért betegedtünk meg, mert valójában elvesztünk a saját útvesztőnkben. Az igazi gyógyulás az, amikor rátalálsz önmagadra. Ha ezen nem dolgozol, semmilyen kúra nem segíthet. A kúrák ezen keresés segítői csupán.
64. bitterapple (válaszként erre: 63. - Cszsuka)
2009. márc. 6. 11:36

Hát a tésztát illetően már nincsen meg sajnos a csomagolása, de elvileg medvehagymás volt, és kifejezetten úgy kértem a reformboltban, hogy candida diétához... akkor lehet mégiscsak valami hamisítvány volt?

Egyelőre azt mondta a doki, mikor az egészet elkezdtem, hogy nem kell rögtön a legszigorúbb megszorításokat alkalmaznom, de figyeljek oda az első két-három hétben, sőt, állítása szerint ha már az eddigi szénhidrát bevitelemet a felére csökkentem, már a gyógyulás útjára lépek.

De ettől függetlenül elkezdtem rendesen csinálni a candida diétát, élesztő, cukor és minden ilyen szigorúan tiltott élelmiszer távozott az étrendemből, a hús is szinte nagyon minimális (eddig 2x ettem 9 nap alatt natúr pulykamellet), folyadék most csak ásványvíz és zöld tea meg pici kávé, lassan 1 hónapja járok tornázni, és igyekszem legalább hétvégente szabad levegőre kimenni, kirándulni, ilyesmi.

Arra a kérdésre nehéz a válasz, hogy miként képzelem a gyógyulásomat... Egyelőre most még gyógyszert szedek (nizoral), maximálisan próbálom a táplálkozásomat egészséges, friss ételekből felépíteni - ez persze egy hosszabb folyamat lesz. Heti 2-3x testmozgás is szerintem egészen jó eredmény az eddigi nullához képest :)

Folyamatában pedig remélem, hogy az új életmód majd részemmé válik, és átlendülök azon a ponton, amikor már nem fognak vonzani a korábban fogyasztott szénhidrátos ételek, stb.

(hozzáteszem korábban sem ettem mindent össze-vissza, általában csak csirkét és pulykát ettem husokból is, semmi szénsavasat nem ittam, csak éppen nagyon tésztás és kenyeres voltam...)

De mire gondoltál ezen felül, hogy miként képzelem a gyógyulásomat?

63. Cszsuka (válaszként erre: 62. - Bitterapple)
2009. márc. 6. 10:17

Ezt nem nagyon értem! Milyen tésztát vettél? A tönkölytésztával általában inkább az a gond, hogy nehezen akar megpuhulni.


Nem hiszem, hogy egy pohár borral hazavágtad a diétádat, de azért jó lenne, ha kihagynád az életedből a továbbiakban, amíg diétázol.


Azon kívül, hogy az orvos által felírt nőgy. gyógyszereket alkalmaztad és diétázol, meg időnként kondizol, hogyan képzeled a gyógyulásod? És miből áll a diétád?

62. bitterapple (válaszként erre: 61. - Hellion)
2009. márc. 3. 16:07

Köszönöm az újabb tanácsokat :) Kenyérrel leszámoltam, vagyis csak olyat ettem eddig kétszer, ami tönkölyből készült, élesztő nélkül és bioboltba hozattam direkt az eladóval, hogy ne festett "álterméket" vegyek meg. Már próbálkoztam tésztával is, ami kifejezetten candidásoknak készült, de gyakorlatilag 4 perc alatt szinte folyósra főtt a forró vízben. Viszont most így az első két-három hétben szigorú vagyok magammal, úgyhogy tartom ezeket, és nem "csábulok el". Remélem hamarosan elkezdenek éhezni a gombák is, mert már így 4-5 hónap gyakorlatilag folyamatos nőgyógyászati probléma után elég rosszul viselem a dolgot... Nem is tudom miért, de mára cserébe beaktivizálódtak a szervezetemben a gombák, vagy nem tudom mi történhetett, de gyakorlatilag 1 hete szedem a gyógyszert rá, alkalmaztam az egyszer használatos krémet is, és most olyan, mintha a tüneteim nőgyógyászati vonatkozása felerősödne. Vagy egyszerűen lehet, hogy még próbálkozik egyet a dolog mielőtt elpusztul? Hát remélem ez lesz, mert egyébként az a diétámra meg a hozzáállásomra is rossz hatással lenne, ha kiderülne, hogy csinálok mindent utasítás szerint, és nem hogy jobb,hanem rosszabb lett....

Így ennek keretén belül holnap megyek kondizni is, szóval én mindent megpróbálok tényleg.

Bár tegnap bűnöztem picit, és a már 1 hónappal ezelőtt (betegség diagnosztizálása előtt) lefixált programot nem tudtam módosítani, így saját magam csapdájába kerülve megittam 1 pohár bort... Ezzel az 1 heti diétámat "hazavágtam"? :(

2009. márc. 2. 15:03
Eleinte mindig csak édességet ettem volna, néha már sírógörcsöt kaptam attól h a candida diétában ehető kaják közül szinte semmit nem kívántam, sosem diétázta, nem is kellett, de nagyon nem birom ha vmit kényszerből kell ennem, vagy nem ennem. Sztem tök egyszerű átállni, nem mondom h ne egyél kenyeret, tésztákat,(amúgy szénhidrátot eszik a gomba),ha már nem bírod kenyér nélkül egyél pirítóst nagyon sok fokhagymával meg vmilyen citromos teával! Tapasztalatból mondom: csak este, vacsira, mert nem tudod egész nap kisikálni az "illatát" a szádból... Rengeteg fűszer van ami gombaölő:sáfrány, kurkuma, koriander, köménymag, bazsalikom, curry, stb. Annyi mindent tudnék írni, olyan sok féle hülyeséget kipróbáltam, megvettem, beszedtem, stb, de a lényeg még mindig az h ne etetsd azt a dögöt és telepítsd vissza a normális bélflórádat. És ha nem sportolsz az is csak a gombának jó, nem szereti az oxigéndús környezetet ami csak a vérkeringés fokozásával elérhető. Kérd néha kölcsön a szomszéd pitbullját, lesz ott vérkringés...XD Méregteleníteni sem árt diétázásnál, néha menj 3x 10 percre szaunázni(vagy kevesebbre ha nem bírod), amíg lehűlsz addig meg tusolj le, lemosod a kiizadt méreganyagot, és még a bőr is szebb tőle. Tényleg estig tudnám írni a tanácsaimat.
60. bitterapple (válaszként erre: 59. - Hellion)
2009. márc. 2. 09:55
A Sztíviával kapcsolatos első tapasztalatok alapján valóban hihetetlenül sokszor édesebb, mint a sima cukor, de pozitív, hogy akkor a gombát ezzel sem táplálom tovább... Protexint még nem vettem, de akkor utánajárok a dolognak. Nem mondom, hogy egyszerű az átállás ezekre a dolgokra, de még nagyon az elején vagyok, gondolom nem kell túl hosszú idő, és átáll az ember szervezete erre.
2009. márc. 1. 20:02
Sztívia egy növény és állítólag baromi édes, 300szor édesebb a cukornál, csak nem eszi meg a gomba, vagyis éhen pusztítod vele:), és van benne egy-két vitamin, ásványi anyag. Sőt, egy oldal szerint gomba ölő is, ezt még nem hallottam róla, de ha ők mondják... Protexint vettél Bitterapple? szerintem az egyik legfontosabb hogy szedj probiotikumokat. Amúgy örülök h tudok segíteni;)
58. bitterapple (válaszként erre: 57. - Hellion)
2009. febr. 26. 09:42

Nagyon jó dolog olvasni ezt a sok hasznos tanácsot, különösen azért, mert rengeteg fórum szól erről a témáról, de gyakorlati javaslat/megoldás nagyon kevés helyen hangzik el.

Hellion tanácsaiban is rengeteg hasznosítható dolog van, nekem az elmúlt két napban erősen át kellett szerveznem a dolgaimat, úgyhogy immáron egy kellemes zabkása felett ücsörögve írom válaszomat :)

De lényeg a lényeg, hogy új dokim rávilágított, hogy ha már kétszer egymás után kimutatták nőgyógyászatilag a candidát, akkor 90%-os a valószínűsége, hogy ez emésztésből adódó dolog, túlszaporodott a szervezetemben a candida. Úgyhogy irány a diéta, meg minden, amit korábban is sejtettem, hogy át kell alakítani a táplálkozásomban. És egyébként pont nagyjából az itt, lentebb leírtakat kezdtem el megvalósítani, cukor és méz kiiktatva, tegnap vettem folyékony, Sztívia nevezetű édesítőt. Erről tud valaki bármit is? Gyógynövény boltban nagyon ajánlgatták nekem candida diétához. És egyébként meg egyáltalán nem tűnik nehéznek a dolog, csak figyelmet kell rá fordítani. Ma reggel zabkása, vettem szójatejet, az is egészen finom, azzal iszom a kávét pl, meg millió dolgot találni az interneten is.

Nőgyógyászati "dolgaimra" pedig kaptam Gynazol krémet, Nizoral tablettát, meg Pimafucort kenőcsöt. Úgyhogy most gyógyszeres kezelés 2 hétig, diéta, és a gyógyulás útjára kell lépnem :)

2009. febr. 25. 16:55
Az is segíthet ha agyilag kicsit (már amennyire lehet a tünetek mellett) nem foglalkozol vele, sőt, próbáld meg "bebeszélni" magadnak h nincs is semmi bajod, a pozitív gondolkodás is használhat... Gondol csak a hipohonderekre, nincs is semmi bajuk és bármilyen betegséget bedumálnak maguknak, te meg azt h nem vagy az! Ok? Édességet pedig nyugodtan ehetnél (fogyózol?), csak cukor helyett glukonont használj. Én is azzal sütöm a sütiket és némelyik olyan édes, h ha nem tudnám h nincs benne cukor, tuti kiköpném... Lassan 1,5-2 éve nem rakok semmibe cukrot, ezért annyira elszokott tőle a gyomrom h egy fél csokitól is égni kezd, vagy hányingerem van, de nem is bánom, mert a cukor egy értéktelen dolog, csak energiát ad, azt meg ezer más hasznos-egészséges kajából be lehet szerezni. Mézet sem nagyon birom, csak teába teszek és azt is propoliszosat, a gyümölcs cukor meg annyira nem gáz, nem 95 százalékos mint a kristálycukor. Propolisz is gomba-baci-vírus ölő... jutott eszembe... De semmi nem fog végleg meggyógyítani ha a védekező rendszer nem működik, hiába irtunk ki akármit, az oda nem illők mindig vissza fognak pofátlankodni...
56. 98a882c496 (válaszként erre: 53. - Bitterapple)
2009. febr. 24. 14:33
az orvostudakozo.hu oldalon tehetsz fel kérdéseket mindenféle orvosnak. azt használom mindig ha valami bajom van
55. bitterapple (válaszként erre: 54. - Hellion)
2009. febr. 24. 14:13
Köszönöm a tanácsokat, a protexinnek mindenképp utánanézek. Most kaptam új nőgyógyász telefonszámot, ma kérek időpontot, úgyhogy ha felfedeznék egy csodadoktort, ígérem itt is közzéteszem valamilyen formában :) A síkosítós dolog jogos, sokáig idegenkedtem tőle, de nagyon úgy tűnik, elkerülhetetlen lesz most már. Édességet nem eszem, szénsavas dolog kiiktatva, úgyhogy akkor már elvileg egészen jó úton haladok... még a cukorral kéne megküzdenem... de köszi minden tanácsot, egyszer majd csak sikerül leküzdeni ezt a makacs gombát...
54. hellion (válaszként erre: 53. - Bitterapple)
2009. febr. 20. 21:11
Protexin natural care. Keress rá neten, sok olyan baci van benne ami kell az egészséges bélflórához, ami összefügg a hüvellyel is! nekem a fél patika után ez használt, bár most ebben a taknyos időszakban néha úgy érzem mintha megint előjönne. Batrafen krémet is használj, az a gombák ellen jó. (így legalább is az eddigi gyógyszereim közül) És még hozzátenném h semmibe nem rakok cukrot, kerülöm az édességet, házi süti ugyanolyan jó édesítőszerrel, max néha 1-1 csoki, de mivel már több mint egy év nem eszek finomított cukrot, ég tőle a gyomrom ugyhogy azoknak is csak a felét birom megenni, nem iszok szénsavas vackokat, van hogy esténként rengeteg fokhagymás pirítóst eszek. Az érzékeny területedre pedig vegyetek síkosítót, olajosat ne mert az nem elég nedves, és amúgy nagyon jól el lehet vele szórakozni...;) Remélem tudtam valamiben segíteni.
2009. febr. 11. 10:32

Sziasztok! Az a legnehezebb ebben az egészben, hogy hiába töltöttem el órákat, napokat, heteket azzal, hogy az internetet böngésztem gyógyírt és megoldást keresve a hüvelygombára, igazából nincsenek általános, vagy biztos módszerek, én amennyire összegeztem, a tapasztalatokat, mindenkinek saját magának kell "kikísérleteznie", mi az, ami használhat. Én is többek között rengeteg olvasás és utánajárás után gyógyítottam meg saját magam úgy nagyjából, miután a nőgyógyász kitárta a két kezét, és kb ennyit mondott a hónapok óta visszatérő panaszra: "ez van, de meggyógyulhat idővel..." Ha van esetleg bárkinek arra vonatkozóan javaslata, hogy mit lehet tenni, ha a gombát már sikerült likvidálni, de továbbra is rettentő érzékeny az egész terület, különösen párommal történő együttlétkor, akkor ez még azt jelentheti, hogy a gomba jelen van, csak "lappang" és nem mutatja ki a tenyésztés, vagy csak valami gyógykezeléssel helyre kellene állítanom a megviselt terület nyálkahártyáját? (gynoflor kúp heti 1 x történő alkalmazásán kívül, mert az megvan, de kevés)


A másik pedig: mióta bújom az internetet ebben a témában, szomorúan vettem tudomásul, hogy nincsenek normális nőgyógyászati oldalak. Órákon át tartó kereséssel néhány fórumból lehet néhány orvosról írt véleményt találtam csak, de például mindenhol csak kérdések lógnak a levegőben, "ki tud ajánlani valakit...", "nőgyógyászt keresek...", stb, de nincsenek válaszok.... Ez tényleg létezik, vagy csak én kerestem nagyon rossz helyeken?

52. MelisUK (válaszként erre: 50. - Papagajka)
2009. febr. 9. 16:55
Arra jók, hogy jól felbolygasság a hüvelyflórád és minden bacit kiírtson. Ezek után jönnek szépen a betegségek. Egyáltalán nem gond, hogy nem használsz ilyeneket, zuhanyra a nőgyógyászok is a vizet ajánlják, nem kell oda csoda tisztító szer. Ne is vegyél semmi ilyesmit, addig voltam extra gyakran gombás és hólyaghurutos, amíg ezeket a butaságokat használtam.
2009. febr. 7. 00:13

Sziasztok! Nem hangzott el, de szerintem fontos, hogy a gomba hormonális változások, ösztrogén hiány miatt is kialakulhat. Így nem termelődik elég laktobacilus, ami a megfelelő hüvelyflórát, ph értéket fenntartaná, ami megvédene a gombáktól. (ezt a dokim mondta)

Én is kaptam már mindent: kúpot, három hónapig szedendő csodagyógyszert, egyszer elmúlt, aztán újra előjött, majd évekig nem, aztán havonta, de ínségesebb időkben saját - kissé fájdalmas és nem túl tudományos - házimódszerem is segített: párom megfelelő testrészére jó adag kamillás testápoló és akció.

2009. febr. 6. 23:56
Sziasztok! Érdekes dolgokat írtatok itt a témáról. Olvastam többen használtok intim mosakodó gélt, kendőt, zuhanyt... Lehet, hogy buta vagyok, de felvilágosítanátok róla, mire jók ezek? Köszi
2009. febr. 2. 15:42

Sziasztok! Újabb hírekkel szolgálok nektek, mert a párom beszélt egy urológussal, aki ajánlott még egy hatékony kezelést mindkét fél számára!


A gyógyszer neve Diflucan, receptre kell kérni az orvostól 100 mg-ost, 28 szemes. Ezt mindketten szedhetik és így nem ping-pongoznak a párok a betegséggel. A kezelés alatt az a legjobb ha egyáltalán nincs szex, de ha valaki mégse bírná, akkor csakis óvszerrel lehet.


Remélem ismét tudtam segíteni sorstársaimnak :)

48. bevika
2009. jan. 31. 21:09

Sziasztok!


Sajnos én is gombával harcolok...:( A nőgyógyászom azt mondta, hogy a gyógyszeres kezelésen, a szénhidrátmentes életen, a heti 1-2 alkalommal történő irrigáláson kívül tampont sem szabad használnom. Szóval ő épp a betétet támogatja.

2009. jan. 31. 11:38

a hüvely fertőzés azért lép fel, mért a bélrendszerünkben a bélflora összetétele felborult,

. A hasznos bacik kevesen vannak. Úgy kell elképzelni, hogy ezek a bacik az őrök a szervezet kapuiban /testnyílásai/. Ha kevesen vannak, akkor mindenki jöhet mehet, nincs ami megállítsa a káros bacikat és gombákat. Ekkor tudnak elszaporodni és különböző problémákat okozni, emésztés, puffadás, láb és körömgomba, hüvelyfertőzés. Tudnunk kell, hogy nem az antibiotikus kezeléssel lehet ezt megszüntetni, hanem a hasznos bacik számának növelésével a bélflórában. Ezeknek a baciknak az anyagcsere termékeik olyanok, hogy az emberi szervezetre káros bacik és gombák nem tudnak szaporodni.

46. MelisUK (válaszként erre: 40. - Vikicy)
2009. jan. 23. 11:55

A gomba a nedves, nyirkos meleg sötét helyeken szeret megtelepedni. Ha a bugyid nedves lesz, azt is ajánlatos lecserélni. Tehát, ha egész nap az ember betétben van, abba eléggé benedvesedik az ember, mivel a betétek alja valamilyen műanyag, nem szellőznek. Bár hallottam már szellőző betétről is, de az meg akkor a büdös alvad vér szagot engedi ki... Hiába cseréli gyakran az ember, akkor is "belerohad", tehát táptalajt képez az ember a gombának.

De nagyon sok nő van, akik soha nem lesznek hüvelygombások, nekik tökéletesen megfelel a betét. De annak, aki hajlamos rá, annak inkább tampont kell használnia, persze azt is gyakran cserélve, plusz szellőző fehérnemű (nem műszálas, hanem pamut), tanga helyett valamilyen bugyi és persze kerülni kell a szűk nadrágokat, helyettük inkább szoknyába kéne járni. Harisnya helyett is combfix ajánlott, mert abba is "belerohad" az ember.

2009. jan. 23. 00:03

Sziasztok!

Nekem 18-24 éves koromig rendszeresen volt ilyen problémám. Egyszer a dokim ajánlott egy vény nélkül kiváltható folyékony anyagot: Glicerin borax a neve.

Mondta, hogy amint érzem hogy kezd kialakulni a gomba, akkor mártsam bele ebbe a löttybe egy tampont és éjszakára helyezzem fel.

Bevált. Csak ajnálani tudom.

2009. jan. 22. 18:14
Ahogy látom kegyelen sokan szenvednek a gombától és egyéb hüvelyfertőzéstől. Mindenképp egy jó orvost találni a nehezebb sokszor, mert sajna az orvosok nagy zöme nem az alapproblémát kezeli hanem a megnyílvánulási formát.Elfelejtik, hogy vannak természetes anyagok, vagy épp olyan dolgokat nem írnak fel, vagy ajánlanak ami az immunrendszert erősíti...Protexin, Normaflore....Bázikus termékek amik segítik a szervezet működését....Szóval az alapvető szemléletváltásra még mindig várni kell....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook