Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 áprilisban született babák topikja fórum

2008 áprilisban született babák topikja (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jan. 19. 19:26
Sziasztok! A kisebbik fiunk 2008. áprilisában született. Van kedve valakinek itt beszélgetni , tapasztalatokat cserélni?
2009. márc. 3. 17:02

Szegényke, biztosan nem lehetett könnyű egyikötöknek sem.

Mi jól vagyunk, Bazsi egyre többett tud ellenni egyedül, de vannak nehéz napok, mikor egész nap nyüglődik.Most tettem le aludni, de meg kellett harcolnom vele, mert nem akkart aludni.Az apja átment a szomszédba számítógépet bűvölni és Bazsi ott kuporgott a bejárati ajtóban és várta.Már majd leragadt a szeme, de nem akart aludni.De ha nem teszem le akkor nem bírtam volna vele estig.Nagyon várjuk a tavaszt, hogy végre kimehessünk a kertbe.Már van neki hintája, meg homokozója.

Bazsinak is van olyan hogy napokig nem akar enni, mondtam is a doktornőnek mikor tanácsadáson voltunk, de mivel jól gyarapszik a súlya, azt mondta nincs gond.De azért mondta, hogy vegyünk neki Multikid étvágynövelőt.Még nem vettem, de majd kipróbálom.Multhét szerdán voltunk méreckedni és 8860g és 73 cm.Bálint mekkora.Fogyott mikor beteg volt?

2009. márc. 3. 16:24

Szia!A Markusovszky kórházban voltunk.Ott dolgozom én is.De az a pár nap tényleg rémes volt.Amióta itthon vagyunk mindenben más nem akar enni,szépen mondta már hogy baba meg ilyenek de mostanság azt sem csinálja.Sokkal nyugodtabb baba lett meg ilyenek...

Veletek mi újság?

63. micsuned (válaszként erre: 62. - Evinover)
2009. febr. 12. 19:49
Szia!Remélem már jobban van Bálint!Milyen volt a kórház?Melyikben voltatok?Ez rémálmaim egyike.Hogy viselte?És te?
2009. febr. 12. 18:25
Sziasztok!Hát nem a foga miatt volt hasmenés elkapta a kalici vírust!Vasárnap óta kórházban voltunk!
2009. febr. 8. 10:32

Szia!Lehet, hogy a foga miatt van hasmenése, de ha nem múlik akkor szerintem vidd el a dokihoz, nehogy valami gond legyen.Meg van duzzadva az ínnye?Bazsinak, most felül egyszerre 3 is jön, nagyon meg van duzzadva és fehérlik is neki.Sokszor rágja a kezét és eléggé nyűgös.Ilyenkor bekenem az ínnyét Dentinox géllel.Szerintem segít neki.

Ma felrakjuk a gyerekülést a biciglimre kiváncsi vagyok mit fog szólni hozzá?Remélem tetszeni fog neki.

2009. febr. 8. 07:41

Az éjszakák mióta jobban van sokkal jobbak már két este is az ágyában aludt a kis drágám.Úgyhogy csak ez lehetett a baj.Mi is voltunk sétálni de Bálint azért bírja a babakocsit régebben pedig nem akart bent megmaradni.

Tegnap egész nap hasmenésünk volt lehet hogy a foga?

De ma meg nem volt semmi.

2009. febr. 6. 14:47

Sziasztok!Evinover örülök, hogy Bálint hamar meggyógyult.Az éjszakákkal hogy álltok?A helyén alszik?Nálunk nincs semmi újdonság, eddig elkerült a betegség.Gyönyörű idő van nálunk, voltunk is sétálni egyet, de Bazsival nem lehet sokat, mert hamar ki akar jönni a kocsiból.

Tegnap levette a zokniját és addig mutogatott oda mig odamentem visszaadni rá.Szószerint mutogatott a lábára, és meg sem mozdult.Annyira okos a kis drágám.

Bazsi is mindig lábujjhegyen lépeget, de nem is lép szinte szalad.Nagyon tetszik neki ez a közlekedési mód.Montam is neki, hogy tanuljon meg egyedül menni, mert nem bírja a derekam.

58. 4e6546fe63 (válaszként erre: 57. - Evinover)
2009. febr. 6. 13:18
Remélem!-,mert így félek vele lépegetni!
2009. febr. 6. 09:05
Szia!Bálint már jól van hála isten elég hamar át vészeltük ezt a betegséget.Bálint is egyébként lábujjhegyen megy de szerintem ez majd később jobban megy nekik.
2009. febr. 6. 07:24

Sziasztok!


Hogyvagytok!Gyerkőcök,hogy viselik magukat?A betegek jobban vannak már?Minket eddig szerencsére elkerült ez az orrfolyós dolog,de nem is bánom!Remélem nem is fog elkapni semmi nyavaját!:)


Éjszakák milyenek?Nálunk változatlan!:( Aludt a lelkem olyan 2-ig a helyén, majd 3 fele felsírt és onnantól aludt fél6-ig és reggel mikor apa ment dolgozni megébredt, de nagy-nehezen sikerült visszaaltatnom, viszont a 3-as kelése után meg én nem tudtam visszacsucsulni, olyan fél4 körül még fent voltam!:(Remélem a mai éjszakánk jobb lesz!


Nem baj,ha gyermekem séta közben lábújhegyen lépeget még?Azt hallottam,hogy akkor ereszkednek talpra,ha biztonságban érzik magukat!Szerintetek?

55. micsuned (válaszként erre: 54. - Evinover)
2009. febr. 3. 19:51
Örülök, hogy azért viszonylag jól viseli.Vigyázzatok magatokra, szép és nyugodt éjszakát kívánok.
2009. febr. 3. 17:40
Szia!Azt mondta hogy valami vírus és hétvégére elmúlik neki.Hát remélem is.Sinecodot meg lázcsillapitót írt fel nekünk.Azóta már volt láza.Az orrát folyton szívjuk neki mert elég hamar megtelik sajna.De azért elég jól viseli mert nem fekszik el hanem ugyanúgy játszik mintha beteg se lenne.Csak én hallom hogy totyog az orra.
2009. febr. 3. 10:26

Szia!Jobbulást Bencének!Mindenhol hallom, hogy betegek a gyerekek, remélem Bazsi kihagyja.Egyszer volt eddig náthás, de akkor 3 hétig.Most isnagyon nyüglödik, és az éjszaka is nagyon nyugtalanul aludt.Bár ha elindulok vele sétálni, akkor semmi baja, de annyira fáj a derekam.Ő meg mióta rájött, hogy kétlábon is lehet menni, állandóan úgy akar közlekedni, és nem fárad el.És már el akarja engedni a kezem, de hát még nagyon nem áll biztosan és akkor elesik.Szerintem akarna menni egyedül is, de még rákéne állni rendesen a talpára.A cipőt meg nem tűri meg a lábán, peddig úgy könnyebben menne.

Majd írd meg mi volt a dokinál.

2009. febr. 3. 06:55
Szia!igen teli talpon de ha sétálunk akkor lábújhegyen megy.Szerintem megoldodott az éjszakai nem alvás meg oda jövés hozzánk mert ma reggelre köhögött, náthás ,lázas volt és szerintem tuti ez volt a baja vagyis remélem mert már tegnap is hőemelkedése volt csak ráfogtam arra biztos jön a foga pedig a betegség lapangott bene.De nem mert beteg lett.délután viszem dokihoz.Holnap kéne tanácsadásra menni de nem érdekel holnapig nem várok.Csak most nem mérik meg ennyi.Bár lehet holnap meg elviszem és lemérik de a dokihoz már nem megyünk be.
51. micsuned (válaszként erre: 50. - Evinover)
2009. febr. 2. 19:56

Szia!Hogy telt az éjszaka?Van valami változás?Drukkolok neked, hogy maradjon az ágyában.Én már elrontottam.És még így sem alszom nyugodtan, mert ha nem is ébred fel én sokkal ébereben alszom, sokszor megfogdosom, hogy ott van-e./Pedig hát hova menne/

Bálint mikor áll akkor teli talpon áll?Mert Bazsi mindig spiccel és nem tudom, hogy az nem baj-e?

2009. febr. 1. 07:07
Sziasztok!Micsuned hát én is gondoltam rá hogy nem akar a kiságyban lenni most is át kéretözkődött de csak 5kor hoztam közénk.Előtte is sírt sokat de odamentem adtam neki teát cumit és aludt vissza.Nem akarnám mellém szoktatni mert nem igazán férünk el hárman és aki nem tud aludni az mindig én vagyok.Meg kell neki szokni a kiságyát!Eddig is szépen aludt bent most nem tudom miért nem akar.
49. 4e6546fe63 (válaszként erre: 48. - Micsuned)
2009. jan. 31. 14:09
Nem,nem kell és lagalább 1 éves koráig forrald a vizet!
2009. jan. 31. 09:00
Lenne két kérdésem, mindig elfelejtem megkérdezni a védőnőt.Kell-e még minden nap mosni a haját, és hogy meddig kell forralni a vizet?Rendes vezetékes vizünk van.
47. micsuned (válaszként erre: 46. - Evinover)
2009. jan. 31. 08:59
Szia!Nem akarlak elkeseríteni, de nálunk is így kezdődött, hogy este még aludt az ágyában aztán éjszaka, mikor felébredt nem akart visszaaludni, csak a mi ágyunkban.Azóta már eltelt 2 hónap, és végleg a mi ágyunkba szokott.Bazsi viszont most nagyon jól aludt, este 8-kor megitta a tejpépet és közben már aludt is.Leraktam és reggel 7-ig aludt.Nem volt nyöszörgés, meg rámmászás semmi.Na erre meg én nem tudtam aludni éjjel 1-től néztem a tévét, aztán kikapcsoltam, hogy nehogy felébresszem, és csak forgolodtam a sötétben.
2009. jan. 31. 07:10
HÚúúúúúúúú.Megint egy nehéz éjszakán vagyunk túl éjfélbe felébredt a kis drága és nem nagyon akart visszaaludni.Hajnali egykor sikerült végre elaltatni persze köztünk aludt és már fél hét óta megint fent van.Nem tudom mi baja lehet.De nem szokott ilyet csinálni.
2009. jan. 30. 18:32
Sziasztok!Bálint is szépen lépeget már.De ő is nyüglődik egész nap én az időjárásra fogom pedig lehet neki is a fogy jön majd nem tudom.
44. 4e6546fe63 (válaszként erre: 42. - Micsuned)
2009. jan. 30. 15:02
J a!Mi is örülnénk már neki,ha beszélne,mert így sokszor nem tudom mi a baja és olyankor bármit teszek nem jó neki,hát akkor meg,hogyan segítsek?
43. 4e6546fe63 (válaszként erre: 41. - Micsuned)
2009. jan. 30. 15:00
Mi is lépegetünk már és szintén remélem hamar elkezd járni magától,mert az én derekam sem bírja!:)-,de annyira édesek!
42. micsuned (válaszként erre: 40. - 4e6546fe63)
2009. jan. 30. 14:33
Biztos a foga, gondolom bármelyik pillanatban kibújhat.Én már nagyon várom, hogy végra elmondja, hogy mit akar, vagy hogy mi a baja, mert néha megörülök, hogy nem tudom mit csináljak vele, csak nyüglödik.
2009. jan. 30. 14:31
Sziasztok!Bazsit már nem elégiti ki a mászás, meg a butorok menti lépkedés.Most már sétálni akar, hogy én állok a háta mögött, fogom a kezét és ő meg lépeget.Annyira édes és annyira tetszik neki, csak az én derekam nem bírja sokáig.Úgy megy hogy az egyik lábával előre lép a másikkal meg mellé zár.Remélem megtanul hamar egyedül járni, mert tényleg nagyon fáj a derekam.Nálatok van már ilyen?
40. 4e6546fe63 (válaszként erre: 39. - Micsuned)
2009. jan. 30. 08:52
Igen,kipróbáltuk már a tjpépeket is,de nem váltak be,sőt ez a tápszer sem,mert ugyanúgy óránként fent voltunk!-,de hinnám,hogy éhhes lenne ilyenkor,mert tegnap is egésznap,megállás nélkül evett,este meg vacsizot,aztán fürdés után megivott egy üveg tápszert!Fogalmam sincs miért nem tud aludni szegénykém!:(A fog lenne talán?-,ugyanis még nincs egy sem!:(
39. micsuned (válaszként erre: 38. - 4e6546fe63)
2009. jan. 29. 19:40
Nem ismerem.A tejpépeket vagy tejberizspépeket adtál már neki?Azok elvileg elég laktatóak.Mondjuk én is azért kezdtem el adni, hogy átaludja az éjszakát és 1 hétig segített.Aztán nem tudom, biztos hozzászokot.
2009. jan. 29. 13:19

Sziasztok!


Nálunk is nyűgölődés volt tegnap egész nap,de biztos a front végett volt!Éjjel 2 óránként sírt fel szegénykém és már reggel 6-kor fent volt!Viszont ma nagyon jó baba!Már voltunk lent sétálni,a hó persze ömlik,de a kicsimet csak az autók érdekelték!:)Ma még mennünk kellene védőnőhöz,de majd inkább holnap,mert nagyon rákezdett a havazás,sőt még a szél is bele-bele kap!Köszi az infókat az étkeztetésről!-,amúgy általában mi 5x-ör eszünk egy nap,de van hogy becsúszik egy kis süti,tejszelet,kuki,stb...:)Vettemm ma egy üveg tápszert,Hipp-est!Mi a véleményetek róla?Este azt fogom neki adni,egy próbát megér!Ha átalussza az éjszakát,akkor mostmár tudni fogom,hogy kevés neki a vacsi!

2009. jan. 29. 11:22

Sziasztok!Vagyok csak tegnap elég nyügis napunk volt, Bazsinak semmi sem volt jó, ha felvettem tegyem le, ha letettem, akkor kapaszkodott, hogy vegyem fel.A mi éjszakánk is nagyon nyugtalanul telt,Álandóan csak mászott rám legalább 3X éreztem, hogy mindjárt leesem az ágyról.Remélem a mai nap jobb lesz, mert ez az szürke, esős idő engem is kikészit.Szerintem nagyon unatkozik, de így hétköznap hova is mehetnék vele?Az unokatesói iskolában anagyszülök dolgoznak.Tegnap beugrott a sogornőm a kislányával és Bazsi nagyon örült és sirt amikor elmentek.Igérték, hogy suli után ma bejönnek játszani egy kicsit.Remélem.

Bazsi is 5X eszik naponta, kb ugyanazt amit ti Evinover, csak este tápszer helyett tejpépet kap.

Ő is megeszik mindent amit mi, bár tegnap a lecsó nem izlett.De a sárgaborsó pürét nagyon imádja, azt meg mi nem.

Tegnap egész nap nem volt kaki, és du annyi volt, hogy a köldökétől a háta közepéig szaros volt.Meg is fürdettem egyből így a 7 órai programm kimaradt, lehet, hogy ettől is meg volt zavarodva kicsit.Mindig pontban 7-kor fürdünk, és ha kicsit késünk már reklamál.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook