Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 17 hónapos kisfiam szopizását (főleg elalvás előtti) gyógyszeres kezelésem miatt szüneteltetnem kell (kb.2hét).Te hogyan vészelnéd át? fórum

17 hónapos kisfiam szopizását (főleg elalvás előtti) gyógyszeres kezelésem miatt szüneteltetnem kell (kb.2hét).Te hogyan vészelnéd át? (beszélgetős fórum)


7. vackor0809 (válaszként erre: 6. - 2a8d549dd2)
2009. jan. 14. 22:18

Ígérem, nem adom fel!

Nekem is nagy örömömre szolgál, ha tudunk majd beszélgetni és szívesem veszem, ha magadról/magatokról is mesélnél nekem!

Addig is sokszor puszillak, jó pihenést és szép napokat!:)

6. 2a8d549dd2 (válaszként erre: 5. - Vackor0809)
2009. jan. 14. 18:35

Akkor néha váltunk pár szót,mert érdekel a további fejlemény és bízom benned,a babában meg a hitben ami mindennél erősebb!


Puszillak és neadd fel soha,soha,soha!:-)))))

5. vackor0809 (válaszként erre: 4. - 2a8d549dd2)
2009. jan. 14. 18:31

Nagyon köszönöm a jókívánságaidat, bevallom az első ékszakát végig sírtam a kicsimmel. Kedves szavaid megerősítettek a hitemben és mindent elkövetek, hogy a kimaradt csodás időt bepótolhassuk!


Örülök, hogy ezúton megismerhettelek és nektek is sok-sok boldogságot és csodaszép napokat kívánok!Szeretettel gondolok Rátok!:))))

4. 2a8d549dd2 (válaszként erre: 3. - Vackor0809)
2009. jan. 14. 18:15

Nekem 15 hónapos volt és két hétig kellet fejnem aztán már alig akarta elvenni nagy küzdelem áll előtted,de megéri az biztos én imádtam szoptatni és szerintem ez a legszebb érzés a világon a testedből etetni,nevelni,táplálni a gyermeked!


Kívánom,hogy sikerüljön,mert nagyon szép dolog a szoptatás és kívánok sok egészséget,kitartást,boldogságot és puszit a picúrnak!:-))))

2009. jan. 14. 18:11

Köszönöm Dinaka, én is próbálom fejni a tejcit(sajnos nagyon nehezen boldogulok) de mindenképp folytatom, hiszen neked is sikerült!!!

Gratulálok a Cseppedhez és a kitartásodhoz!:)

2009. jan. 14. 18:06

Szia!

Én fejtem a tejet éjjel-nappal(tudom fárasztó)és a kislányom ennek köszönhetően szépen szopott 2,5 éves koráig!:-)))

2009. jan. 14. 18:03
Nagyon hiányzik neki, próbálom pótolni öleléssel, még több simogatással, de fel-felsír éjszaka és napközben is sokkal jobban igényli a közelségemet.Sajnos nehezen tudom a tej mennyiségemet "szabályozni" és nem tudom, hogyan sikerülne a megszokott mennyiséget megtartanom a gyógyszeres kezelésem végéig. Szeretném, ha ugyanott folytathatnánk a szopit, de közben reálisan gondolkodva erre sajnos kevés esélyt látok. Segítségeteket szeretném kérni ebben, mit tehetnék!Persze én is azt szeretném, ha igénye szerint hagynánk el a szopit, nem pedig kényszerűségből.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook