Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fizetési probléma a Vodafone-nál. Volt már valakinek hasonló? fórum

Fizetési probléma a Vodafone-nál. Volt már valakinek hasonló? (tudásbázis kérdés)

14. f8db0709b8 (válaszként erre: 13. - Réci81)
2015. nov. 30. 13:26
Ezt nem ide szántad szerintem....
2015. nov. 30. 13:13
Abszolut egyetertek veled. Elsore nagyon megnyero , felkeszult minden reszletre kitero es a tudasat sem kerdojelezem meg de szerintem amiket olvastam naplokat illetve lattam azt gondolom hogy a semmi cicikbol illetve a milimeterre egyforma szimmetrikus mellekbol gyonyoruket csinal. Ami viszont enyhen tonusvesztett mondjuk egy szoptatas utan mint nalam vagy nem teljesen szimmetrikus vagy ennel bonyolultabb mondjuk felvarras plusz impli ott mar mas orvost valasztanek. Hangsulyozom a tapasztalat birtokaban. Persze van olyan lany akinek ezeket a problemakat is gyonyoruen orvosolta de ha beleesel abba a szazalekba akinek nem ott a hozzaallasa a gond szerintem. Es velem is nagyon normalis volt az elejen!!
12. n.beja
2009. okt. 15. 15:19

Nekem se volt még vele semmi gondom.Pedig egyszer 2 előfordult h késöbb fizettem be.

De ha már ott tartanak h kikapcsolják akkor ott már több havi tartozás lehet

2009. aug. 2. 15:45

Használ valaki Vodafone korlátlan internetet?

Az áfa emelés miatt az edigi 6000 Ftos számlámnak emelkednie kellett volna. Az előző csekkem 138 ft volt, június végén kaptam. Mivel rendeszeresen átutalom automatikusan elküldte a bank a 6000 Ft-ot. Semmi baj gondoltam úgyis kapok még egy csekket, az nem lehet h ennyit fizessek.

Nem kaptam...


Megjött a héten a következő csekk 458 FT. Több lett volna de levonták a +6000Ft-ot belőle amit előző hónapban átutaltam.


Szerintetek szóljak vagy ne? Mert így előző hónapra végülis 138 Ft-ot fizettem be.

Ha észreveszik úgy is bekell majd fizetnem nem?


Volt még valakinek hasonló?

10. toro32
2009. márc. 27. 14:18

évek óta a vodánál vagyok és nekem semmi gondom velük

persze,én is meg szoktam csúszni a számlabefizetéssel:)

én már otp-s automatán keresztűl rendezem a tartozásom!díjmentesen!!!!!

volt,hogy nekem is korlátozták a kimenőmet,de ahogy rendeztem automatán keresztűl,ahogy kiértem az otp-ből,már vissza is volt kapcsolva a kimenőm és díjmentesen!!!!nem számolt visszakapcsolási díjat!!!

nekem még sosem volt vele rossz tapasztalatom!

ja!mind a három szolgáltatót kipróbáltam!!!!!

2009. márc. 27. 14:16
Ajánlom, hogy írj e-mailt a Tékozló Homárnak ( [link] és olvasgathatod is, rengeteg vodafonos szenyaság van fenn leírva.
2009. márc. 27. 14:09
nekem mindig az van
2009. jan. 19. 18:06

Bármelyik szolgáltatónál előfordulhatnak hasonló tévedések, ott is emberek dolgoznak, ők is tévedhetnek. Válthatsz szolgáltatót, de mi a garancia, hogy ott nem fog előfordulni hasonló?

A tapasztalatom az, hogy az ügyfélszolgálatnál kedvesek és segítőkészek.

2009. jan. 19. 12:05
Köszönöm válaszotokat,de nagy nehezen sikerült nekik be bizonyítani,hogy be van fizetve.De még elnézést se kértek.Jövő hónaptól már ajánlottan kapom a számlát.Nagyon meg bántam,hogy át mentem.
2009. jan. 14. 10:58
De ha mégis lecsapják a kimenő hívásait, azért az elég gáz lenne! Ráadásul neki kerülne pénzbe újra aktiválni. Azért egy telefonhívást megér a dolog, hogy minden rendben van-e.
2009. jan. 14. 10:57
Szioka én is jártam már igy Befizettem de nem ért oda időben jött az sms hogy korlátozzák a kimenő hivásomat ha ma nem rendezem a tartozást.Felhívtam az ügyfél szolgálatot és megkértem nézenek utánna.Nagy nehezen megtalálta.DE itt is attól függ kivel beszélsz néha nem egyformát mondanak.
3. c45cf0522b (válaszként erre: 1. - 6dd1c9baf3)
2009. jan. 14. 10:51
Én is jártam már így,hopgy már rég befizettem a számlám,mégis küldtek sms-t,hogy tartozásom 1 napon belül rendezzem illetve,hogy faxoljam el a feladóvevényt.De nem kell félni,nem fognak semmit csinálni.Ha befizetted,megnyugodhatsz!
2009. jan. 14. 10:50
Telefonálj újra, és reklamálj! Van hűségnyilatkozatod? Mert ha nincs én ezzel a lendülettel meg is szüntetném náluk az előfizetést, és átmennék egy másik szolgáltatóhoz!
2009. jan. 14. 10:48
Volt valakinek problémája a vodával?Mert én úgy jártam velük,hogy már három napja így megy.Decemberbe befizettem a számlát,de még azt se kaptam.Én mentem utána,hogy lehet befizetni.Meg lett oldva.Erre jön a felszólítás,hogy tartozunk.Megint írtam,akkor ott rendben volt,könyvelik.Ma meg jött az sms,hogy rendezem le egy napom van rá.Még a csekken lévő azonosított is elküldtem.Most mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook