Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mért sikerül mostanában olyan nehezen az orgazmus? fórum

Mért sikerül mostanában olyan nehezen az orgazmus? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 6. 13:10
Ami kimaradt, hogy el is megy tőle a kedve, és teljesen passzívvá vált. :(
2010. aug. 6. 13:09
Sziasztok! A kedvesemnek az elmúlt két alkalommal nm jött össze az orgazmus. mikor egy hajszálnyira volt tőle, egyszercsak elmúlt az érzés. Eléggé kikészíti, mert soha nem volt vele ilyen, én meg nem tudom, hogy most velem van a baj? Lehet, hogy csak stressz (a héten az is volt), vagy az hogy 2 hónapja szed tablettát és ennek van ilyen hatása?
2010. jan. 13. 15:53
Szerintem is tuti a gyógyszer miatt.....ezt írják is egyébként a tájékoztatójában minden fogamzásgátlónak.Én még csak nem is kívántam a sexet mikor szedtem.
22. zsoan78 (válaszként erre: 1. - Schmetterling89)
2010. jan. 12. 06:50
Szia! Nálam is felmerült a gyógyszer téma, viszont nálam inkább kampányszerűek a sikeres orgazmusok. Mostanában pl. nagyon sokat stresszelek és érezhetően kevesebbszer tudok elmenni. Ami azért a legrosszabb, mert a párom attól érzi igazán férfinak magát ha minden alkalommal ki tud elégíteni. Látom, hogy nagyon zavarja, ha nekem nem sikerül, és ez nagyon bánt. Egyébként szerintem MINDEN FEJBEN DŐL EL, de nem zárom ki kategorikusan a gyógyszerek negatív szerepét sem. Én konkrétan érzem, hogy mostanában nem tudok teljesen ellazulni, ezért van a probléma.
21. martini64 (válaszként erre: 20. - Csipkerózsika)
2010. jan. 10. 20:31
dehogynem, fórum is van erről.
20. Csipkerózsika (válaszként erre: 14. - Schmetterling89)
2009. febr. 10. 03:59

A problémának nem a fogamzásgátlóhoz van köze szerintem, az nem befolyásolja az orgazmuskészséget.

Egyszerűen arról van szó, hogy óvszerben a pasit kisebb inger éri, és tovább bírja. Így mi nyugodtan elmehetünk, még akár többször is.

Én -többek között- ezért is óvszerpárti vagyok. Amikor gyógyszert szedtem, nekem is sokkal nehezebben ment a dolog. Míg óvszerrel tökéletes volt az "időzítés", a közös gyönyör...

19. Linina
2009. febr. 9. 18:56
sziasztok! most olvastam, hogy létezik olyan hogy Gpont nagyobbítás? hallotatok már róla?
2009. jan. 14. 15:11
Nekem csak jó tapasztalatom van vele kapcsolatban, kivéve ezt, illetve azt hogy össze-vissza jön meg.
2009. jan. 14. 14:50
Nekem nagyon nem jött be a belara. Pedig nyáron megint gyógyszert kell majd szednem,h zavartalan legyen a nyaralás,de fogalmam sincs,h melyiket. Újat nem akarok,mert ki tudja milyen mellékhatása lenne.
2009. jan. 14. 14:44
A Belara nagyon alacsony hormontartalommal rendelkezik, nálam még is ugyanazt váltja ki, mint nálad.
2009. jan. 14. 14:17
Még amin gondolkodok, és amiről ki szeretném kérni a véleményeteket, az az, hogy esetleg ha átváltanék alacsonyabb hormontartalmúra, az lehetséges hogy megszüntetné a problémát?
14. schmetterling89 (válaszként erre: 13. - E5f926c705)
2009. jan. 14. 14:16
Huh, hát ez kicsit olyan mint az oroszrulett, én így nem vállalnám be. Amúgyis nagyon nagyon paranoiás vok a témával kapcsolatban, mindig túlaggódom a dolgokat. Én páromnak is jobban tetszik így a szitu, hogy nem kell óvszert használni, viszont nagyon bántja ez a dolog hogy nekem most sokkal nehezebb elmennem, és ő maga mondta, hogy akkor inkább álljunk vissza az óvszerre, csak hogy megint legyen olyan jó m int régen...
2009. jan. 14. 14:06
Én yadine-t szedtem több hónapig, attól nem volt gondom,csak a libidóm csökkent. Utána belara-ra váltottam( 1 hónapig szedtem), de nekem is vannak ilyen gondjaim, és még a kedvem sem nagyon jött vissza. Kb 1,5 hete nem szedek semmit, de még most sincs változás. Várom,h a szervezetem kitisztuljon. Így sokkal rosszabb,h nincs gyógyszer, nagyon oda kell figyelni,mert a párom nem szereti az óvszert. :S
2009. jan. 14. 11:52

Nem tudom. Én várok, már 6 hónapja, de ki tudja.

Nálam idegi alapon is lehet, és az oka pont egy időben kezdődött a tabi szedésével.

Ki kellenne próbálni, hogy abbahagyom, kicsit várok, hogy ez okozza-e? Vagy csak a stressz?

De nem akarom befejezni. nekem ez a tabi tökéletes egyébként.

Reménykedem egy darabig még.

2009. jan. 14. 11:43

Na remek, meg vagyunk áldva... Ha védekezünk, hogy ne essünk teherbe és a párunknak is jobb legyen, akkor nekünk lesz rosszabb.. tök fair...

De most mit csináljak? Tabival sokkal nagyobb biztonságban érzem magam, nem kell minden szeretkezés után azonnal rohanni a mosdóba, nehogy valahogy hozzámérjen ugy és becsusszon a baj, meg nem stresszelem szét az agyam havonta hogy nem e-lett valami, mert alapból nagyon össze-vissza a menzeszem, és igy legalább pontosan jön meg, megsporolom az aggódást, de hát ugy felmerül a kérdés, hogy nem tul nagy ár-e ez érte...

Most nem tom hogy váltsak újra, hátha az jobb, vagy várjam ki a 3 hónapot, hátha azalatt hozzászokik a szervezetem és helyreáll a felbolygatott hormonháztartás is, vagy mi... Tanácstalan vagyok... :(:(:(:(:(:(

2009. jan. 14. 11:37

Ezt én is érzem. Én belarát szedek, bár nekem ezzel előtte is volt néha gondom, na de nem ennyire.

Lehet hogy hat annyi idő után is, az én tabim nyengébb, mégis kiváltja.

9. schmetterling89 (válaszként erre: 8. - Schmetterling89)
2009. jan. 14. 11:10
Ja, meg még annyi, hogy mikor végre sikerül is összehozni, természetesen az is jóval nehezebben sikeredik mint korábban.
8. schmetterling89 (válaszként erre: 4. - 50d0def203)
2009. jan. 14. 11:08

Szia, én Gracialt szedek. Ja, és amugy még másfél hónapja sincs ám, létezik hogy ilyen hamar kijönne ilyen hatás? 7. nap után szeretkeztünk először ugy hogy mást nem hsználtunk, akkor minden ok volt, után levő 2 alkalom nem jött össze, akkor utána megint ok volt, de tegnap is próbálkoztunk 3szor is, és az istennek nem akart sikerülni. Már tök fáradtak voltunk mind a ketten, és egyszerüen csakazértsem...:( Én nem értem. Régebben nem kellett ennyit erőlködni mégis megvolt az eredménye, m ost meg folyamatosan azt érzem hogy mindjárt jó, csak egy pici kell, de csak nem jön az a pici, végére meg ugy elfáradunk, h sztem már azért is nem megy...:(

Huh, ez most elég hosszura sikeredett, bocsika :D

2009. jan. 14. 10:50
Szia, én több ilyen esetről is hallottam. Amint abbagyták a gyógyszert, vagy másra váltottak, megoldódott a probléma.
2009. jan. 14. 10:23
Nem is neked írtam. Hehehe :D
5. 80ASIQ (válaszként erre: 4. - 50d0def203)
2009. jan. 14. 10:20

Semmit.

:DDD

2009. jan. 14. 10:17

Ez nálam is előjött, amióta a Belarát szedem. Nincs más hatása, de ritka, hogy orgazmusom legyen. Minden jó, kívánom a páromat, de nem érem el a csúcsot.


Én nem gondoltam eddig a fogamzásgátlóra, de most , hogy itt olvastam, kb azóta olyan nehéz, sokszor nem is sikerül.


Te mit szedsz?

2009. jan. 14. 10:08

Szerintem nem a gyogyszer az oka...elmeletileg nem tud gyogyszer ilyen hatast kivaltani.Tudtommal.

En mashol keresnem a hibat...gondolkozz el...pl.valami miatt ideges vagy, nem lazulsz el igazan.....inkabb lelki problemak okozhatjak....

Ez csak szemelyes velemeny:-)

2. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Schmetterling89)
2009. jan. 14. 10:03
Lehet a gyógyszer az oka, igen! Beszélni kell az orvossal, van másfajta gyógyszer is. Sőt módszer is.
2009. jan. 14. 09:58
Azt vettük észre a párommal, h kb azóta mióta fogamzásgátlót szedek, sokkal nehezebben sikerül elérnem az orgazmust, mint korábban. Nem a libidómmal van a baj, kívánom a párom, de egyszerüen sokkal nehezebben akar összejönni. Korábban az egymás után több se okozott gondot, most az 1ért is meg kell szenvedni, és van hogy még így se jön össze. Én ezt nem értem, teljesen kétségbe vagyok már esve :( Sokkal jobb érzés nekem is így, hogy csak őt érzem, nagyon nagyon szeretem a páromat és kívánom is. Mi lehet akkor a probléma? Szegény már azt hiszi nem kívánom annyira, vagy kezd unalmassá válni a számomra, de ez egyáltalán nem így van. Lehet hogy a gyógyszer miatt van? Az kavarta meg a hormonokat? Ha így van, akkor ez helyreáll majd idővel? Már azon is gondolkodunk hogy inkább hagyjuk a gyógyszer témát, mert nem ér ennyit az egész :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook