Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használt-e valaki Motilium-ot tejserkentésre? Vagy egyéb mi vált be? fórum

Használt-e valaki Motilium-ot tejserkentésre? Vagy egyéb mi vált be? (tudásbázis kérdés)


2016. aug. 20. 15:11

Anyatej mennyiségének növelése


Egyik kedvencem belső használatra az édeskömény illóolaj.


Én is csak 3. gyerekem megszületésénél fedeztem föl a tejszaporító hatását, azóta minden kismamának lelkesen ajánlom és a visszajelzések nagyon jók.

Olvastam a terhességem alatt róla és már a kórházba magammal vittem, ott el kezdtem szedni. Minden szoptatáskor bevettem 2-3 cseppet, általában a kéznél levő folyadékban, teában, gyümölcslében, vízben. A hatása még számomra is meglepő volt! Könnyen megindult a tejelválasztás, nem kellett annyit fejnem a maradék tejet, mint a másik kettő gyerekemnél, hogy a mennyisége szaporodjon. Mindig elegendő tej volt a fiam számára. 1 hónap után az illóolaj mennyiségével szabályozni tudtam, hogy mennyi legyen. Ha úgy éreztem, hogy kevesebb van a szükségesnél, akkor többet szedtem, akár 5-10-szer naponta, ha sok lett, akkor csökkentettem az adagot.


Melléktapasztalatom volt, hogy kisfiamnak nem voltak hasfájós problémái, az édeskömény átjutott a tejbe is és oldotta nála szélgörcsöket. Pedig ez a lányomnál nagyon komoly problémát okozott 3 hónapos koráig.

2010. jan. 1. 11:30
Igen, használtam motiliumot és bevált.
2009. aug. 14. 10:50
Megerősítem a homeo bogyó használatát .
2009. jan. 13. 14:34
homeós bogyó és tea keverék!
6. Ekka
2009. jan. 13. 14:32
Tejserkentő tea + homeo bogyó, vagy csak simán rengeteg folyadék
2009. jan. 13. 14:24
gyogynovenytea patikabol... nekem ez valt be...
2009. jan. 13. 14:24
Nekem használt a more milk is meg a homeos bogyók.
2009. jan. 13. 14:22
es hasznalt az a More Milk? tenyleg tobb lett a tejed?
2009. jan. 13. 14:16
Én egy hónapig szedtem a More Milk kapszulát, valamint a Laktoherb teát ittam az első időkben.
2009. jan. 13. 14:15
Hasznalt-e valaki Motilium-ot tejserkentesre? Vagy egyeb mi valt be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook