Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van olyan honlap ahol meg lehetne nézni egy szülést? fórum

Van olyan honlap ahol meg lehetne nézni egy szülést? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. márc. 16. 00:00

Engem ez a szülés nagyon meghatott.Minden természetes volt és az újdonsült anyuka még a placentából is evett.....


10 részletben van fent, ez az első


[link]



"Aki nem látott még szülést,nem tud az életről valamit, nem tud valami biztosat és "alapvetőt", mint az iskolában mondanák -bizonyos, hogy aki nem látott szülést, nem látott bele a szerkezetbe,nem ismeri a műhelyt, azt a rejtélyes és félelmetes műhelyt, ahol az élet készül.Az erők, amelyek szülés közben megmozdulnak, az élet és halál erői: az anya és a gyermek állandóan élet és halál között tapogatóznak ez órákban,vak sötétben, süket ösztönnel.Olyan erők mozdulnak meg e pillanatokban, olyan erők feszítik az anyatestet, mint földrengéskor.A néző nem csodálkozna, ha vér és placenta helyett láva és hamu ömlene ki füstölögve az anyaméhből.Igen, láttam a szerkezetet. Az ember csendes lesz, egészen csendes.Később, mikor a gyermek sírni kezd, a néző kisompolyog a szobából, s úgy érzi Michelangelo kontár volt, és Newton, minden számításával, műkedvelő."

35. c8f7404b48 (válaszként erre: 33. - Dorottya84)
2009. márc. 9. 14:02
na törölték,mert már olyan cím volt. most olyat csináltam hogy csajos témák D-vel és B-vel.
34. c8f7404b48 (válaszként erre: 33. - Dorottya84)
2009. márc. 9. 13:49
Megnyitottam Beszélgessünk néven. Legegyszerűbben az adatlapomon az interaktivítás alatt találod meg. na gyere:)
33. Dorottya84 (válaszként erre: 32. - C8f7404b48)
2009. márc. 8. 19:38
Rendben! Igen elég furcsán nézhettünk ki hogy a szülés videók alatt ezekről beszélünk.......a fórumot illetőleg szabad kezet kapsz :0)
32. c8f7404b48 (válaszként erre: 31. - Dorottya84)
2009. márc. 8. 14:53
szia, ne hari, hogy csak most írok, nem sokat voltam gép előtt mostanában. Nem csinálunk megunknak egy új fórumot ahol tudunk beszélgetni a mindennapos dolgainkról? nem tudom te hogy vagy vele, de én ezt valahogy nem érzem a "sajátomnak"...
31. Dorottya84 (válaszként erre: 29. - C8f7404b48)
2009. márc. 4. 21:52
Megtudlak érteni! Én is halálos stresszbe vagyok mikor munkát keresek no és mikor állásinterjura megyek az a másik fele ...de aztán mikor meg próba nap van áááááááááááááááááááá szóval a gyomrom mint egy borsó szem.Értem min mész át,én nemrég játszottam el agondolattal ha visszzamegyek dolgozni akkor nem a mostani cégemhez mennék ,hanem egy új munkát keresnék.........már a gondolattól is bepánikoltam egy pár pillanatra.De ez csak 1-2 hétig rossz aztán már ok.
2009. márc. 3. 14:17

youtube-on van!

[link]


és a jobb oldali listában is regizni kell..:) h tudják elmúltál 18

29. c8f7404b48 (válaszként erre: 26. - Dorottya84)
2009. márc. 3. 13:27

Fel fogom venni őket mert nálam pont ez az az időpont amikor biztos nem tudok tv elé ülni. igen hallottam már ilyen támogatásokról, a sógornőmék Szegeden is kapnak kb. 1 millió ft körüli összeget mert ott vesznek házat.+ egy kis szocpol -2gyerekre- aztán már meg is van az önrész. kár hogy nem minden falu-város gondolkozik így. na de sebaj lesz nekem is 1-1,5év múlva. Csak vissza kell mennem dolgozni. ajj annyira félek ettől és munkát is kell keresnem. Ettől olyan stresszes tudok lenni hogy elmondani se lehet...és nem is szülhetek most újra mert csak a gyest meg a családit kapnám, köszönhetően hogy az előző munkáltatóm jól kibaxxxott velem. Szóval ez a rész nálam totális szívás, és amég nem látom az alagút végét addig marad az idegeskedés.

képzeljétek ráadásul tegnap kaptunk a rendőrségtől egy levelet hogy gyorshajtásért megbűntetnek és fizessek be 60.000ft-ot...olvasom olvasom aztán láttam a dátumot és hogy szombat 08-15re szól meg olyan helyre ahol nem is voltunk. aztán végül kiderítettük, hogy elnézték a rendszámot és ez a levél nem nekünk szól... ja és elszólta magát a csaj mert azt mondta egy kérdőjel volt a gépben... khm khm. enyje... ennyit a magyar igazságszolgáltatásról. ahol csak tudnak megpróbálnak leakasztani pénzel. Tiszta hülyének nézik az embereket. Olyan ideges lettem, hogy fél év után megint majdnem rágyújtottam... a tegnapi délutánom ilyen volt, gondoltam is magamba hogy vki rosszat kívánt nekem és be is jött. Hihetetlen. na most megyek később visszanézek.

2009. márc. 2. 18:30
kismama vagyok, véletlenül láttam egy szülést a TV-ben, hát inkább nem nézek ilyet, szerintem te se tedd
2009. márc. 2. 18:26
youtube-on vannak. "birth" néven keress rá. nagyon durvák, nekem elment a kedvem a gyerekvállalástól.
2009. márc. 2. 18:06

hétfőtől-péntekig:kb.10:15-30 körül kezdődik

ne is mondd én életem végéig csal állapotos lennék és szűlném a babákat annyira fantasztikus érzés élmény,..........

Hallodtad azt hogy Eszertgomba(asszem ott ) ha babát vállasz születés után ha jól emlékszem 500ezer ft-ot kapsz+ a többi a mi jár.......az már nem rossz legalább valamivel ösztönzik a lakosokat

25. c8f7404b48 (válaszként erre: 24. - Dorottya84)
2009. márc. 2. 17:36
Detto:) mostanában már nem láttam az adásokat de én is imádtam. hány órakor kezdődik és milyen napokon? ha tehetnénk már a 3.gyereknél tartanánk, csakhát úgy látom állambácsi családellenes... nemhogy támogatnák a gyerekszületéseket még inkább pénzt vesznek el. nem akarok poltizálni csak pfff annyira idegesítő hogy ennyire nem támogatnak minket... lehet női miniszter kéne:)
24. Dorottya84 (válaszként erre: 23. - C8f7404b48)
2009. márc. 1. 20:31
Én tavaly késő tavsszal néztem a zone realityn,és imádtam nem lehetett hozzám szólni míg vége nem volt az adásnak.No és minden szülést pityergésel és mosolygással követtem végig.Most hogy jó pár héttel ezelőtt megint megláttam újra előjöttek az emlékek hogy ezt nem is olyan rég még pocakosan néztem.................azóta is mindig megnézem.
2009. márc. 1. 15:54
a realiy tv-n vannak szüléstörténetek, nagyon jók.
2009. jan. 13. 11:01

Biztosan jó ötletnek találod, hogy ilyen videót akarsz nézni??????

Teljesen más amikor látod, és amikor te vagy a "film" főszereplője.

Én a helyedben kihagynám!

21. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 15. - Dorottya84)
2009. jan. 13. 10:42
Nekem a második szülésnél adott a szülésznő valami bökit (kétszer is), de csak azután, mikor a szülészdoki elment, felőle csak szenvedtem volna. :(
2009. jan. 13. 10:39
nézd meg a www.youtube.com oldalát és a keresőbe írd be, hogy szülés.
2009. jan. 13. 10:14
Megnéztem, most már tudom, milyen a másik végén lenni, én is így csináltam valahogy, csak nem mosolyogtam annyit.
2009. jan. 13. 10:08
youtube-on biztos vannak fent
17. Ekidli
2009. jan. 13. 09:53
www.szulesvideo.hu
2009. jan. 13. 09:40
igen a youtube-on vannak fent videók és még ezt az oldalt tudom ajánlani neked: [link]
15. Dorottya84 (válaszként erre: 13. - 52d3e0b8a8)
2009. jan. 13. 09:34
én is kértem érzéstelenítést de nem kaptam helyette inkább ordítottam pedig a kéjgázt kipróbáltam volna :D
14. Dorottya84 (válaszként erre: 9. - 127f14054c)
2009. jan. 13. 09:33
Én is rengeteget néztem 6-7 hónapos várandósan!Sőt most megint megy a Zone Realityn kb 11 körűl a szülés történetek az is jó volt mert nekem az is segített!
13. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 12. - Dorottya84)
2009. jan. 13. 09:33
Kéjgáz, hipnózis....olyan sok új dolog van ezen a téren is!
12. Dorottya84 (válaszként erre: 7. - Akvamarin)
2009. jan. 13. 09:30
Ezt én is megnéztem de szerintem a nő nagyon be van gyógyszerezve mert ez eléggé hihetetlen hogy valaki így szűljön..........
2009. jan. 13. 09:23
Én is megnéztem a videókat.....hát nem volt könnyű végignézni sem.
2009. jan. 13. 09:18

Szülés előtt vettem ilyen videókazettát, még egy kolléganőm is elkérte. Felkészülésnek jó, már aki bírja. Kíváncsi voltam mi lesz, hogy lesz.

De tényleg egy természetes dolog! Annak idején már attól is rosszul voltam, mikor egy szurit kaptam gyerekkoromban, na a fogorvos volt a mumus! Volt olyan ismerősünk, aki felvette videóra a saját gyereke születésénak pillanatait.

2009. jan. 13. 09:14

jajj lanyok...ez egy termeszetes dolog...nem kel rosszul lenni tolle..:-)))

A youtube-on sok van....eleg ha ugy irod be, hogy birth...vagy give birth......kiad egy csomot, vereset, durvat, otthonszuloset, kadbanszuloset satobbi:-)

En sokat neztem szules elott....segitett felfogni mi var ram....:-))..nem bantam meg...a legrosszabra keszultem...

8. Akvamarin (válaszként erre: 6. - 260de82744)
2009. jan. 13. 09:13
De ha érdekel nézd meg!Én sem hagytam volona ki.
2009. jan. 13. 09:12
az első,ami fekete-fehér felvétel,gyönyörű,megható.Végig nevet a nő szülés közben,de a többi véres.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook