Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás utáni szex fórum

Szakítás utáni szex (beszélgetős fórum)


1 2 3
69. 850bb2a149 (válaszként erre: 67. - Krisztina1215)
2016. szept. 11. 13:44
Minek egy olyan férfi, aki egyszer már eldobott?
68. massalhangzo (válaszként erre: 67. - Krisztina1215)
2016. szept. 11. 13:40
ha o mar nem akarja folytatni, akkor nem tudod eroltetni, mert hiaba szexelgettek meg, el fog menni. szerintem adj neki idot, menjen el, ne szexelgess vele, ne keresd. majd tisztaba jon az erzeseivel
2016. szept. 10. 17:49
Sziasztok 5 ev utan szakitot a parom 1honapja velem .Elvileg nmar nem ugy szeret es keresi önmagat .Nem kell mondani hogy en lelekileg tönkrementem szerettem nagyon es meg most fog elköltözni a kozos hazunkbol . Azota egyszer együtt voltunk .,azt mondta nem akarja hogy beleeljem magam hgoy ujra kezdjuk de minden olyan votl mint regen .Ereztem rajta is .Vajon lehet ebböl valami ujra?
66. 266abbdae5 (válaszként erre: 1. - Andibaba)
2011. jan. 29. 02:50

Ha ő dobott ki,és még érzelmeid vannak akkor nem ajánlatos...mert azért teszed,mert még szereted...

De fordítva sem....

Ha valakinek érzelmei vannak,akkor már bonyolódik...nem lesz tiszta...


De lehet,hogy nem sérül senki,ha mindketten,tényleg csak azt akarjátok...de ez ritka....

2011. jan. 28. 23:36
JÓ JOBB LEGJOBB A többi nem szalon képes.
64. mstak
2009. dec. 27. 13:37
ajjj hívott én meg megint igent mondtam mindegy legalább átrágjuk a témát megint.
63. mstak
2009. dec. 27. 13:23

[link]


szép szám meg a felette lévő is!:)

62. mstak
2009. dec. 22. 13:46
Sziasztok! Nekem 5 hónapig volt kapcsolatom.Féltékenykedésem miatt lett vége. A szexuális életünk nagyon jól működött. Már lassan 1 hónapja lett vége,de szinte minden nap beszélgetünk. Én még szeretem őt,de ő azt mondja semmi értelme nem lenne kibékülni mert elveszett a bizalom.reménykedek ,h kibékülünk pár napja összejárunk sexelni,de nála úgy veszem észre csak arra kellek .azt mondta ,h majd kialakul valahogy.Nem tudom most csak hagyom magam kihasználni és csak hiteget addig kellek neki amíg nem lesz más?
2009. máj. 14. 18:51
Sziasztok!Hát mi másfl hete szakítottunk,közös megegyezéssel mert a problémáink miatt nagyon feszült helyzetek voltak,megbeszéltük így jobb lesz mindkettőnknek,de a héten eljött a cuccaiért és megtörtént a dolog,olyan volt mint régen vagyis ezen a téren soha nem volt probléma köztünk.Nem tudom lenne még valakivel ilyen.Viszont ha együtt sem bírjuk.??Nem vagyok már tini lány van viszonyítási alapom nem tudom mi lesz ebből.Eleinte én kerestem,amiota ujra együtt voltunk inkább ő.Ez van.
60. megtalál (válaszként erre: 34. - Nokika)
2009. máj. 14. 18:37
Hasonló helyzetben vagyok, mint te, csak nálunk nincs összejárás, sem szex. A barátnőim hatására tudom magam távol tartani az exemtől, és minden nappal könnyebb, még ha vannak is érzelmi hullámzások. Ha viszont nem zárod le, sokkal nehezebb új utat, új szerelmet találni és a tőle való függéstől megszabadulni. Talán az válik be -nálam legalábbis így van- ha minden kapcsolódási módot megszakítasz vele. Ha vannak bizalmas barátaid, biztosan melletted állnak majd!
2009. máj. 14. 18:24
ÁÁáá kapcsolatban se miért éppen utána?
2009. febr. 15. 15:41
Hű, még nem volt részem benne, de az biztos, hogy ha neadjisten a párommal valaha is szakitanánk, az fix, hogy összejárnánk még. Annyira tökéletesek az együttlétek... És erről beszélgettünk is pár hónapoja, már nem tudom, hogy jött fel a téma, valszeg épp azzal a barátnőmmel beszélgettünk, akinek a szobatársa visszajár az exe ágyába... Mind2jüknek van új kapcsolata, de még hónapokkal a szakitásuk után is csendesen, diszkréten összejárnak. A párjaik nem is sejtenek semmit. Szóval erről beszélgettnk aztán mi is, és nem tudnánk elengedni egymást. Túl szépek az együtt töltött esték mind2nk számára.
2008. aug. 17. 16:30
Ismerős helyzet, volt részem ilyesmiben. Bár az exet szerettem még, de ő szakított. Egyszerűen az embernek elborul az agya, és már kínjában nem tudja mit csináljon. Amúgy egy pár embernek télleg igaza van. Ha magunknak akarunk jót, akkor ne csináljunk ostobaságot, meg csak nekünk fáj utána...
2008. aug. 11. 09:06

Hát, fájdalmas szakítás után nem lehet kellemes, szerintem én képtelen volnék rá. Viszont egy "közös megegyezéses" után nálam is volt már rá példa. Az ok prózai: míg együtt jártunk (3 hónap alatt), nem volt rá lehetőség. Kolisok voltunk, a "természet lágy öle" pedig még igencsak fagyos volt :D De megbeszéltük, hogy ennyivel még tartoztunk magunknak. Nem volt rossz, de mégsem volt az igazi.

Utólag tudom, hogy a srác még nagyon sokáig szerelmes volt belém, így neki valószínűleg jobban fájt, mint nekem. Furcsamód hamarabb túltettem magam a dolgon, mint ő. Ilyen is van.

55. o.andi
2008. jún. 22. 21:26
hát nem is tudom...ha szereted akkor ne...csak fájni fog!!és ujra eröre kapsz...ugye nincs is értelme!!
2008. máj. 25. 18:42

Majdnem megtörtént...

Két hete szakítottunk. Én még mindig nagyon szeretem, szerelmes vagyok, de nála már kihűlt ez a dolog.

A naokban írta, hogy az ágyban tökéletes volt velem, erre jött az ötlet, hogy találkozgathatnánk néha. Először nem-et mondott, mad igent, és ismét nemet, mer többre tart ennél. Nagyon korrekt,.... sajnos. Bízom benne most is, hogy szex nélkül is meggondolja magát, és visszajön.

2008. máj. 25. 18:01
nem a legjobb,nekem is volt már ilyen.inkább egy uj pasit kell keresni,mert igy sose fogod elfelejteni a pasit:S meg ki tudja kivel csinálja még rajtad kivül....
2008. máj. 24. 22:23
Nem sok értelme van. Ha az egyik fél még mindig szereti a másikat azért megy bele, hátha visszakaphatja, ilyenről már hallottam. Önámítás, mert csak rosszabb lesz utána.
2008. febr. 11. 23:44
én szexet max a legjobb barátoddal ajánlok, feltéve ha lány:D nekem a legjobb barátom pasi.. és állati jot szexeltünk tegnap.. ez volt az elsö, de nagyon jo volt..:) csak ebbe sem szabad érzelmet vinni:) itt csak baráti szeretetröl van szó:) alig öltöztem föl de már azt kérdezte mikor talizunk megint:D
50. 22f56b42c8 (válaszként erre: 49. - Fefe87)
2008. febr. 11. 23:40

engem nem is az bántott hogy másssal is csinálhatja... nem voltunk már együtt nem igazán érdekelt kivel van. nekem az fájt hogy szex közben éreztem hogy már nem szerelemböl csinálja és igy egészen más volt.. merev, figyelmetlen velem szemben...mivel már nem szeretett nem érdekelte más csak az hogy neki jó legyen..

tán ezért sértődőtt vérig amikor megmondtam urána hogy nem akarom többet...

annak ellenére hogy csunya szakitás volt, én még akkor szerelmes voltam belé, de ha akkor ujra ott lehetnék, szakitás után nem feküdtem volna le vele megint... nagyon rossz volt hidd el. ráadásul te is szerelmes vagy még mindig... hidd el nagyon kilennél utána, mert tudnád hogy ö nem szerelemböl van veled tehát kihasznál...

amig együtt voltunk szerettük egymást, a szex is nagyon jo volt:) de utána már egyáltaán nem...

49. fefe87
2008. febr. 11. 22:58

füge175!

Te is ismered szerintem akor azt az érzést hogy majd bele örülsz abba ha belegondolsz hogy mással csinálja ugyanazt mint veled ugyan ugy csokolja ...........stb! Ebbe bele lehet örülni. De az ágyban nagyon megértettük egymást. nem volt probléma.de félek hogy nagyon kilennék utánna!!!

2008. febr. 11. 22:18
El tudom képzelni.Ha két ember szexuálisan jól megérti egymást,a szakítás után sem fogják hanyagolni a témát.Csak érzelmeket nem szabad belevinni.
47. szabotimi (válaszként erre: 46. - 22f56b42c8)
2008. febr. 11. 19:29
Szerintem tudja fejből:))
46. 22f56b42c8 (válaszként erre: 34. - Nokika)
2008. febr. 11. 19:18
töröld ki a számát a telefonodbol:)
45. szabotimi (válaszként erre: 1. - Andibaba)
2008. febr. 11. 19:15
Nekem szakítás után még 1,5 évig volt viszonyom az Exemmel. Az a baj ezzel, hogy én nagyon szerettem még és végig azt hittem, hogy visszajön hozzám - neki volt más közbe, nekem nem. Így nehezebb túl lenni a szakításon:(
44. 22f56b42c8 (válaszként erre: 43. - Fefe87)
2008. febr. 11. 19:15

én csináltam ezt az exemmel, de csak egyszer.. nagyon rossz volt:( a végefelé el is bőgtem magam, egyszerüen azért mert tudtam hogy nem szerelemböl feküdt le velem...:(

aztán amikor megmondtam hogy többet nem akarom, akkor meg persze meg volt sértve, és azóta nem beszélünk...hiába.. a férfik büszkesége:D

szerintem ne csinált.. rosszul járnál. deee ez csak egy tanács,:)

43. fefe87
2008. febr. 11. 19:12
Szerintetek ha kidobott a barátnőm és én iszonyatosan szeretem attól még szexelhetek vele vagy nagyon szar lessz?
2007. dec. 31. 20:49
Soha többet nem csinálnék ilyet! Egyszer megesett és mi lett az eredménye, újra kapcsolatot teremtettünk! És ennek? Otthagyott a nővére esküvőén, miközben én koszorúslányként parádéztam, ja és lelépett egy szőkével! Na? Megérte? NEM!!! Hál istennek, már jött egy új szerelem, amit nem adnék fel semmiért sem!
2007. dec. 31. 15:57
Nem vagyok híve az ilyesminek. Ha valaki szakít a párjával, akkor az teljes szakítás legyen. Ha pedig nincs benne érzelem, csak a szex miatt történik a dolog, háát... Nos, ki szereti, ha szexuális tárgynak nézik?
40. Szanka
2007. dec. 31. 15:29
Én egyszer csináltam ilyet. Ő hagyott ott, utána megbántam az egészet.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook