Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párom régi exe fórum

Párom régi exe (beszélgetős fórum)


2009. jan. 15. 11:26
Hát igyekszem megfogadni a tanácsotokat,nehéz lessz :(
23. Franc22 (válaszként erre: 1. - Kiskata__88)
2009. jan. 14. 10:41
Nálam rosszabb a helyzet. Nekem a párom 3év8hónapig volt együtt a barátnőjével. És rossz volt, mert jó fél évig mellettem sem tudta túl tenni magát rajta. Aztán ugye mivel a haveri körbe ö is bele tartozik így ha összejöttünk Ő is jelen volt. Gondolhatod én milyen ideg voltam, de inkább nem mutattam, mert nem akartam, hogy azt gondolja a párom, hogy nem bízom benne, és hogy a csajt vérszemet kapjon, ugyanis ő meg szabad préda volt. Szóval jó párszor volt ilyen összejövetel. És az utolsó előttinél már minden elszállt. Láttam a pasimon, hogy már nem akar semmit az exétől. És az utolsó összejövetelnél(szilveszterkor), akkor már a pasijával jött az ex. Minden rendben volt. Nem érdemes féltékenykedni, mert így csak a pasidat kergeted a csaj markába. Ne húzd fel magad.
22. 87dcc92a81 (válaszként erre: 21. - Fruzsa003)
2009. jan. 13. 00:18
hmhm-okos nő:)..valóban, sok apró ok is összehozhat egy szakitást,ha a végén egy apró csepp esik csak a pohárba, akkor is.
2009. jan. 12. 22:25
az idő majd megold mindent. de figyelj oda ezekre és akkor menni fog. nekünk is majdnem ráment a kapcsolatunk a kis hisztijeimre. tod sok kicsi sokra megy...
2009. jan. 12. 22:19
én meg bika xD nehéz eset:S egyre rosszabb vagyok tényleg le kell nyugodnom.
2009. jan. 12. 22:17
leginkábba arra hogy tudom hogy csak én kellek neki. nem egy hisztis picsa... meg hogy nekem sem esne jól ha megosztanék vele ilyeket és így reagálna.. fordítva is bele kell gondolni néha. de bevallom még így is nehéz néha mert igazi kos vogyok :D fejjel a falnak :)
2009. jan. 12. 22:15
és te hogy csinálod?mire gondolsz olyankor mikor ilyen helyzetbe kerülsz?hogy tudsz lenyugodni?
17. Fruzsa003 (válaszként erre: 16. - Kiskata__88)
2009. jan. 12. 22:12
nagyon nehéz higgatnak lenni. de megéri. utánna nem csak neki de még neked is jobb lesz. hidd el annyira jól fog esni neki hogy még a kapcsolatotoknak is jót fog tenni!
2009. jan. 12. 22:07
hát igen..ismerős. bárcsak mindig sikerülne lehiggadnom.. mostanában ,inkább meg sem szólalok 10percig ,mert félek, hogy máskor meg nem osztja meg velem ezeket az infókat. Remélem elviseli az 5-10perces dühkitöréseimet ilyenkor. De jó lenne ,ha nem reagálnák ennyire túl mindent..
15. Fruzsa003 (válaszként erre: 14. - Kiskata__88)
2009. jan. 12. 22:05

engem is idegesít. de miután lenyugodtam mindig rájövök hogy felesleges idegesítettem fel magamat.

és ezt a férfiek sose fogják megérteni hogy miért csináljuk ezt.. azóta ha van valami ilyen akkor próbálom megörini a hidegvéremet mert így már elmondja. pl: pont tegnap mondta hogy (amúgy egy plázában dolgozik) egy közeli boltból 1-2 csaj rászállt.. de elhajtotta őket.. ez az igazi bizalom :)

2009. jan. 12. 21:59
fruzsa003 na erre én is gondoltam,hogy csak azért húztam ki belőle nehezen. de annyira tudnak idegesíteni az ilyen dolgok.
2009. jan. 12. 21:58
ez még nem is olyan durva. nekem a barátomhoz a munkahelyén ment oda az exe hogy megpróbálhatnák újra mert nagyon hiányzik neki.. de elhajtotta és ő se szívesen mondta el nekem. sziplán csak ezért nem mert tudta h idegesíteni fog. és nem akart felesleges indulatokat.
2009. jan. 12. 21:58
Na igen erről jut eszembe ,hogy van egy csaj akit mindennél jobban utálok, nem nevezném a legjobb barátnőmnek ,de ő azt hiszi hogy az, szóval, tett ő is egy két dolgot amivel felhúzott rá is kell figyelnem :S
11. 5b3ed71e62 (válaszként erre: 9. - Fruzsa003)
2009. jan. 12. 21:56
Az ördög sosem alszik, sajnos a nők nagyon rafkósak... az én páromra is rászállt 1-2nő régebben és nagyon idegesített, de persze nem kellett volna aggódnom mert a páromnak én vagyok a mindene, de azért jobb néha résen lenni...szerintem..
2009. jan. 12. 21:54
nem is arról van szó h nem bízom a barátomban ,csak nem tetszett ,hogy úgy kellett kihúzni belőle. ÉS ami igazán bosszant ,hogy mit képzel az a csaj???...
2009. jan. 12. 21:50
Lehet én vagyok a hülye de én 100%-osan megbízok a barátomban....
2009. jan. 12. 21:49

En a gyerekeim apjaval , jo kapcsolatban vagyok ! Penzt is kertem töle es adott is , nem is keveset kölcsön ! De a mostani felesege entölem nagyon nyugodtan alhat !

Ugy , hogy szerintem embere valogatja ? !

Egyebkent a volt ferjem megcsalja es megcsalta a mostani feleseget De nem velem. Itt csak barati kapcsolatrol van es lehet szo !

2009. jan. 12. 21:46
Azért engem bizti idegesítene a dolog.De lehet majd lenyugszol!!
2009. jan. 12. 21:44
Ehhez kapcsolódva vannak még múltbeli gondjaim ha érdekelnek szóljatok.
2009. jan. 12. 21:41

szia

sztem tényleg túlregálod! A lényeg hogy elhajtotta és biztos hogy azért nem fejtette ki bővebben mert lényegtelennek tartaja.

2009. jan. 12. 21:40
Hát ismerve magamat engem idegesítene a dolog, főleg mert alig tudtad kihúzni belőle... a pasik elég szarul hazudnak... nem akarlak megijeszteni de én a te helyedben azért odafigyelnék rá egy kicsit jobban addig amíg nem nyugszom meg hogy minden a legnagyobb rendben...
2009. jan. 12. 21:37
Hát jó csak kicsit felhúzott a dolog.
2. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1. - Kiskata__88)
2009. jan. 12. 21:35
A pasid elhajtotta, és ez a lényeg, nem? Hagyd a fenébe az egészet :o)
2009. jan. 12. 21:32

Hello!

CSak annyit kérdeznék tőletek, hogy mit tennétek a helyembe? szitu:

Ma összefutottam a barátom excsajával a buszmegállóban délután,de annyira nem utálom a csajt, mert kb 2-3éve lehettek együtt, és után a csaj a barátom bátyjával jött össze,akivel kb fél éve szakítottak, lényeg ,hogy csodálkozom magamon ,de nem tekintem vetélytársnak,meg annyira nem vált ki belőlem a csaj érzéseket.vagyis nem váltott ki egészen a mai napig...

Mert ma a Barátomat felhívta,hogy kölcsön akar kérni tőle pénzt, persze barátom elhajtotta,de akkor is felidegesített a dolog ,főleg,hogy alig bírtam a pasimból kiszedni. Mert felhoztam hogy találkoztam A...- val a bmegállóban stb.. erre mondja a barátom ,hogy ma felhívta. Mondom miért.. erre ő nemtudja...aztán mondja h felvette ,de nem tudja,aztán kiszedtem belőle,hogy kölcsön akar kérni,de ő nem ad neki. És ami idegesít, hogy az hülye picsa mit kéreget a pasimtól mikor közük sincsen egymáshoz már,és fél éve nem is láttuk stb... (mert egy nagy társaság is voltunk) Meg ami még felidegesített,hogy miért kellett a pasimból ilyen nehezen kiszedni... Azt mondta jelentéktelen. De én nem tudom ,én nagyon kiakadtam.. Szóval ti mit tennétek, simán lenyugodnátok. én vagyok a túlérzékeny??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook