Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Amatőr szakácsjelölt fórum

Amatőr szakácsjelölt (beszélgetős fórum)


2009. márc. 15. 14:16
Ha valamit itt szeretnél konkrétan megtudni, biztosan kapsz segítséget :) :)
2009. jan. 13. 13:44
Köszi a segítséget :)
2009. jan. 12. 16:54

Főzni jó című szakácskönyv, Monspart Évától 9évtől felfelé ;) Nem ciki, tényleg jó! Aukciós oldalakon is megnézheted, de azt hiszem a Libriben is lehet venni újonnan.


"Ez a szakácskönyv más, mint a többi, mert gyerekeknek szól, könnyen érthető, praktikus konyhatechnikai magyarázatot ad, egészen egyszerű, gyorsan elkészíthető ételleírásokat is tartalmaz. - az egészséges étkezés korszerű elveit hangsúlyozza, - sok saláta, zöldség, tészta és gyümölcs szerepel benne, - vannak ötletek a kiránduláshoz, tábortűzhöz, gyerekvendégséghez, - csevegő stílusa miatt élvezetes olvasmány, így játszva tanulható meg az ételek elkészítése, - nemcsak receptgyűjtemény, kultúrtörténet is van benne."

2009. jan. 12. 16:30
A príma konyha című havilap nagyon jó és ott még képekkel is van illusztrálva mit hogyan kell készíteni,vannak benne kimondottan kezdőknek és profiknak is sok sok finomság.Érdemes kipróbálni.
2009. jan. 12. 16:25

Sziasztok!


Tudom, h a neten sok jó kis recept van, többek közt itt a hoxán is...A baj az, h én nagyon kezdő vagyok főzés terén...és amatőröknek nem nagyon van se könyv, se receptgyűjtemény...én már ott elvesztem a fonalat, ha vmire rántást kell tenni...ami persze nincs külön leírva! Nem tudtok véletlenül olyan könyvet vagy netcímet, ami szájbarágós, jó kis receptekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook