Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A ti lagzitok milyen volt? fórum

A ti lagzitok milyen volt? (beszélgetős fórum)


2009. febr. 24. 13:50
én az esküvői tortát nem kódtoltam meg:( már sajnálom, de akkor nem voltam valami sütievő hangulatban
2009. jan. 25. 23:05

Egy vendéglőben volt 54 vendég volt. Jó volt a hangulat, élő zene, amit a "kedves" vendég kért azt játszották, az étel is jó volt.

Utólag többen mondták, hogy nagyon jól érezték magukat! Én sem változtatnék semmin, így volt jó és még mindig jó érzés visszaemlékezni pedig ennek áprilisban lesz 21 éve!

2009. jan. 25. 22:04
Nagyon szerényen 13 éve. Nemvolt templomi, csak polgári, kb 30-an voltunk egykis vacsi egy étteremben, csndesen zene nélkül. Aztán mindenki haza. Nem változtatnék rajta így utólag!
2009. jan. 25. 21:48

A lagzi nagyon jó volt,csak nagyon gyorsan eltelt. Szinte igaz sem volt. Úgy éreztem magam mint egy királylány , gyönyörü ruhámban.A lagzi 120 fős, élőzenés volt. Egy gimnázium étteremi részében volt megtartva.A dekoráció is nagyon szépen sikerült, bordó és fehér kombinációval. A székken bordó-fehér székselyem, a plafonon bordó és fehér légömbök.Ültető kártyát használtunk a vendégeknek, s egy mézes szivecskét ajándékoztunk ,megköszönve , hogy eljöttek. Reggel 6 óra után mentek el a vendégek.

Szeretném eladni gyönyörü , fehér vállpánt nélküli menyasszonyi ruhámat / 42 méret/, kellékkekel együtt, valamint 2 bordó-fehér koszoruslányruhát 11-12, és 14-15 évesre való. Érd: mgyneva@gmail.com vagy 59/313-161 telefonon.

14. ce91523917 (válaszként erre: 12. - Franc22)
2009. jan. 25. 21:16
várjuk a beszámolót:)
2009. jan. 25. 11:57
Nagyon jó.
2009. jan. 25. 10:09
nekem még sajnos nem volt lagzim, de remélem, hamarosan beszámolhatok róla
2009. jan. 25. 09:21
Sziasztok!A mi lakodalmunk az nagyonszép volt,250 vendég , sátorban tartottuk.Igazi falusi lagzi,nagyon büszke vagyok rá.Igaz egy hétig csak arra készültek a falubeliek,de ott ez így szokás!Azt sajnálom,hogy nem ott a kertben adtak minket össze ,az lett volna még az igazi,de akkor ez eszembe sem jutott.Pedig rábeszéltem volna a tiszteletest!Azóta ia boldogan élünk!
10. frutty
2009. jan. 22. 21:31

nekúnk,50 fős lagzi volt élő zene.

meg finom,kaja ittal.

csakk,menyasszony tánc nem,volt.

2009. jan. 12. 16:29

Nekünk 150 fős lagzink volt, egy kollégium éttermében. Élőzene szólt (1 fiatal pár, a férfi énekelt és szintizett, a csaj énekelt), nagyon szuper lagziba való zenét játszottak. Amíg szünetük volt, Barry White ment cd-ről, arra is lehetett táncolni.

Reggel 6-kor indultunk haza, szuperjó volt:)

Nem változtatnék rajta semmit, ha nem lenne pénzfüggő a dolog, bármikor megcsinálnám még egyszer:)

2009. jan. 12. 16:27
Falusi lagzi kb.150 fős 8tagú zenekar,és nagyon nagyon jó hangulatú volt.Úgy volt jó ahogy volt és nagyon kedves emlékeim közt őrzöm
2009. jan. 12. 16:26

én a párom részéről kevesebb embert hívnék meg, máshol tartanám más zenével , hívnék fotóst és másik kamerást fogadnék.ezeket leszámítva nagyon szép volt.

A templomi esküvőt evangéliku templomban tartottuk, a lagzi egy közétkeztetőben, étteremben volt, és egy szintis volt aki énekelt. kb95-en voltunk

2009. jan. 12. 16:24
csak engedtem volna haza két testőrrel, de sajnos nem így tettem:(
2009. jan. 12. 16:23
Nekünk élőzenés (lakodalmas zene), kb 50 fős jó hangulatú lagzink volt. Amit változtatnék az az lenne, hogy anyóst csak két testőrrel engedtem haza, mert akkor nem ütötték volna le utána, és nem kellett volna a sürgősségin töltenünk a nászéjszakát, és kórházi látogatással a nászutat...
2009. jan. 12. 16:22
Egyikünk sem bulizós, így igazi lagzi sem volt. Esküvő 2-kor, utána templomkertben állófogadás mindenkinek, este meg vacsi a családnak. 10 után lassú hazaszivárgás. Nekünk így volt jó:)))
2009. jan. 12. 16:16

A miénk igazi falusi lagzi volt 400 emberrel. Egy tornateremben volt, élő (lakodalmas) zenével.

Utólag azt változtatnám rajta, hogy kevesebb embert hívnék (bár ezt a rengeteget sem én hívtam), és más zenekart választanék.

2. mugli (válaszként erre: 1. - Ce91523917)
2009. jan. 12. 16:14

Élő zene volt, magyar nóták és cigányzene. 80 fő, és mindenki el is jött.

Mit változtatnék rajta? ...meg se tartanám

...szerencsére, már, olyan rég volt, hogy el is felejtettem. :)

2009. jan. 12. 16:06
Hol tartottátok, milyen zene volt, hány ember...? Így utólag mit változtatnátok rarjta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook