Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pattanásos arc ápolása: Miután bekentem az arcomat aloe verás géllel, utána milyen hidratálót használjak? fórum

Pattanásos arc ápolása: Miután bekentem az arcomat aloe verás géllel, utána milyen hidratálót használjak? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 26. 18:59
ha utána kiszárad a bőröd /mert nekem szokott/, akkor propolissal. De ha rendes arclemosó készletet veszel /ami azt hiszem 3 terméket tartalmaz/,akkor abban van.A Sonya termékcsaládból kellene megpróbálnod, fehér teát tartalmaz, és tényleg jó, mert nemcsak a sminket tudod eltávolítani, hanem minden mást...
2009. márc. 26. 16:38
Szerintem se keverd az aloet semmivel.Van a palettán nagyon jó propolis-krém,annak is gyulladáscsökkentő,pőrtápláló,nyugtató hatása van.Tökéletes a pattanásos bőrre.
2009. jan. 12. 19:17
Szerintem az aloe is eleg.
2009. jan. 12. 19:08

Szia!


Szerintem próbáld ki, hogy csak az aloe verát használod, és utána nem kensz fel mást. Ahhoz, hogy lásd mennyire válik be a bőrödnek, az kell, hogy csak 1félét használj. Amúgy sem jó keverni nagyon a dolgokat, többet árt mint használ. Ha ez beválik, lehet másra szükséged sem lesz. Ha nem elég, majd használsz mást. Remélem bejön:)

2009. jan. 12. 18:22
:((((((
2009. jan. 12. 14:05
valaki? :/
2009. jan. 12. 13:35

Sziasztok bocsi hogy nyitok még egy topicot!


A kérdésem az lenne hogy miután bekentem az arcomat aloe verás géllel, utána milyen hidratálót használjak??


Van egy Garnier Pure Hidratálom: agyag,cink, és anti bakt. hatóanyag van benne. Amikor bekenem vele akkor csipi az arcomat mint az őrült. És nem tudom hogy ez a jobbik vagy az amelyik nyugtatja az arcbőrt.


Akkor van még egy Garnier Pure A szalicil savval és cinkel.


egy Garnier Sensitive bőrnyugtató növényi kivonatokban és E vitaminban gazdag.


meg egy Eucerines hidratáló 2% tejsavval hatóanyagként...


Valaki segitsen melyiket használjam. köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook