Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet valakiből modell? fórum

Hogyan lehet valakiből modell? (beszélgetős fórum)


1 2
34. Dodi44
2014. ápr. 17. 05:04

Model hajo lehetnek egy darabig, mert uszni azert tudok.

Tengeralattjaro csak max 2 percig. [treningezni kellene me'g]

:D :D

33. grizus
2014. ápr. 17. 03:58
Úgy, ha magas, vékony, jó alkatú és fotogén és emellett van hozzá érzéke, adottsága.
2014. ápr. 16. 19:52
Úgy, hogy elmegy az esze.
31. Fabma (válaszként erre: 29. - C7ea6e021c)
2014. ápr. 16. 19:42

Sziasztok Hathorosok!!!Nekem is a hathor modelliskoláról vannak nagyon szép élményeim, annyit nem nevettem életemben sosem, mint ott!!!:))))) Nagyon szép emlék marad!!!! Van ez a jarastechnika.hu oldaluk is, ami új. Ezen voltunk a barátnőmmel 2 hete és nagyon szupi!!! Megtanítanak szépen járni, helyesen menni magas és lapossarkúban!

Puszi Mindenkinek!

2012. nov. 5. 14:51

Sziasztok!

Nem vagyok jártas a modellvilágban, de már gondolkodtam azon, hogy kipróbálom magam ebben a szakmában. Nemrég megkeresett a NINE Model Management, kaptam lehetőséget tőlük külföldi munkára. Az érdekelne, hogy mi a véleményetek róluk, hallottatok már erről az ügynökségről valamit?

29. c7ea6e021c (válaszként erre: 28. - Evika87)
2010. szept. 13. 11:59

Üdvözlök mindenkit! Nem vagyok egy nagy fórumozó, de a HATHOR Modell- és Stílusiskolával kapcsolatban nekem is vannak tapasztalataim, amit szívesen megosztanék veletek. A nyár elején kisebbik lányomat ( 16 lesz) beírattam a BOMBANŐ elnevezésű tanfolyamra, hátha tudnak ott segíteni járásán, tartásán. Voltak fenntartásaim, hiszen vajon 3 óra alatt milyen változás történhet egy kamasz beidegződött tartásán??! Elkísértem Anit( lányomat) és végignéztem hogyan zajlik egy ilyen "tréning".

Meg kell mondjam nektek, nagyon hatásos volt. Mindenfajta gyakorlattal oldották a mozgását, az órát tartó hölgy nagyon kedvesen és jó hangulatban oktatott ( végig csinálta ő is amit elvárt, nem csak dirigált!!!) lányom jól elfáradva, de önmagához képest 180 fokos fordulattal jött ki a teremből.

Én nem hiszek a modellképzésekben, nem is szeretném, ha a lányom ezzel foglalkozna, de azóta már a fotómodell- és manöken tanfolyamra is beírattam. Amit se a lányom, sem én nem bántam meg. Tovább erősödött az önbizalma, volt smink, meg fotózás...bár pontosan a részleteket már nem tudom, de az biztos hogy rengeteget tett hozzá, hogy jól érezze magát a bőrében.

Gondoltam ezzel a pár sorral tudok segíteni azoknak az anyukáknak, akik a egy megbízható, színvonalas modelliskolát keresnek. Hát csak ennyi lett volna! :)

2009. márc. 13. 16:37

Sziasztok!

Én is Hathor-lány vagyok..csatlakozom az előttem szólókhoz..mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!

Mottó: Magabiztosság, elegancia, kedvesség!:)

2009. febr. 26. 11:37

HI!


Én is HATHOR párti vagyok!!! Náluk végeztem, velük dolgozom ma is!!!! Vannak még intelligens, normális emberek...ők ilyenek!!!! Puszi nekik!!!

26. selila
2009. febr. 26. 11:26

Sziasztok!


Szerintem aki komolyan akarja csinálni, kezdje itt: www.hathormodell.hu!

2009. jan. 14. 18:27

Engem érdekel. Merre dolgoztok, én Debreceni vagyok. És milyen árban? Küld már át privibe!


Köszi

24. Difik3
2009. jan. 14. 18:07

Sziasztok Csajok!

Szeretnék Nektek segíteni, amennyire csak tudok. A párom jelenleg fotózással is foglalkozik. Nem csinál rossz képeket, és portfóliókat is vállal. Mivel mi éppen belecsöppentünk ebbe az egészbe, sajna tudom, hogy hol kezdődik egy portfólió ára. Mi próbálunk olcsóbban fotózni, mivel nem sikertült még sehova sem bekerülni. Én voltam a párom első modellje. :)

Én meg szeretném mélyebben beleásni magam, hogy hogyan tudnám a modelleket manage-elni, mivel olyan sok szép lány van szerintem. Meg az a véleményem, hogy nem csak azoknak a lányoknak kellene lehetőséget adni, akik olyan alkatúak, hanem az egyéniségeknek is. Meg úgy gondolom, hogy egy szép arc többet ér, mint egy átlagos "mindent ki lehet hozni belőle" arc. Remélem értitek mire gondolok.

2009. jan. 13. 20:42
El is olvastam, itt vagyok, de már megyek is.
22. 673567bc24 (válaszként erre: 21. - 50d0def203)
2009. jan. 13. 15:30
Ok,én meg leírtam a kis sikertörténetemet,kicsit hosszúra sikeredett,de megkövetelte....:DDD
2009. jan. 13. 12:24

Szia!


Ma voltam délelőtt, de most dolgom van. 3 kor jövök itt leszek kb 5 -ig. Írtam privit.

2009. jan. 12. 11:54
SALIMA--hová tűntél????
2009. jan. 12. 11:40
OK,megvan!
18. 673567bc24 (válaszként erre: 17. - 50d0def203)
2009. jan. 12. 11:35

Egye fene felrakok egyet,de gyorsan nézd meg mert leveszem---és ezek sem a legjobb képeim ,)



Láthatnék én is egyet rólad?

2009. jan. 12. 11:31

Sok sikert kívánok!

Van rólad fent kép valahol? Kíváncsi vagyok Rád.

16. 673567bc24 (válaszként erre: 13. - 50d0def203)
2009. jan. 12. 11:22

Nem,nem kötöttünk még szerződést,februárra lett halasztva a megbeszélés,hogy hogyan lesz tovább!

Az én magasságom sem engedi a kifutót--de engem sem érdekel----telefonon úgy beszéltük meg,hogy mint arcmodell szeretnék érvényesülni.Majd kiderül,hogyan tovább....

2009. jan. 12. 10:33
Hát kifutóra nem kerülsz 180 cm alatt szerintem. Legalábbis azt szokták hangoztatni.
2009. jan. 12. 10:22
tenyleg nagyon sokat szamit a magassag?? :( ha alacsony (161 cm) vagyok meg se probaljam? :(
13. 50d0def203 (válaszként erre: 11. - 673567bc24)
2009. jan. 12. 10:21

És szerződést kötöttél? Milyen modell leszel?

Én csak fotózásokon szeretnék résztvenni, a kifutó nem érdekel, amúgy sem vagyok egy manoken alkat.

167cm 59 kg vagyok.

Az arcomra mondták már, hogy fotogén, ez érdekelne.


Tudnál írni néhány dolgot, mit hogyan kezdtél...stb.

Jöhet akár privibe. Köszi

2009. jan. 12. 10:02
Újságokban szoktam látni, hogy modelleket keresnek, ilyet is megpróbálhatnál.
2009. jan. 12. 09:50
Én 2 helyen is "nyertem" felvételt----szerepeltem újságban,rádióban,stb...dec 2.-án felvettek egy pesti modelliskolába,ahová,majd később tudok csak sajna elmenni,mivel vidéki vagyok!:((
2009. jan. 12. 09:28

Most pont bele is vágok eldöntöttem. Most írtam e-mailt egy debreceni ügynökségnek.

Megkérdeztem, hogy hajlandóak-e megnézni a képeimet, és megmondani, hogy van-e esélyem??!!


Na , várom a választ.

9. monika1225 (válaszként erre: 8. - 50d0def203)
2009. jan. 12. 09:24

indulásnak persze hogy jó! IDőközben eszembe jutott, hogy akár még hasznos is lehet a saját kép! Mert az valóban te vagy és nem egy megcsinált beállitott képsorozat!


Csinálj pár képet aztán hajrá probáld meg magadat!

2009. jan. 12. 09:03

Mondjak Nektek valamit?

Szerintem egy jó géppel otthon a párom is tud szép képeket csinálni, csak egy szép háttér kell hozzá, meg jó díszlet. Ha elviszem valakihez, és tetszik neki, akkor majd aztán lehet portfóliót csináltatni. Szerintem.


A modell iskolából a nő is azt mondta, hogy vigyek saját képeket.

2009. jan. 12. 09:00

Nem tudom a 10 ezer csak arról szólt ,hogy leül velem megbeszélni, vigyek képeket stb. Ez semmi konkrét.



Szerintem becsületesen is lehet csinálni, csak tényleg legyenek jó képeid. nekem az arcomra mondták sokan, hogy fotogén. A testem nem az, tudom, nem vagyok egy gebe liba. :D

6. monika1225 (válaszként erre: 4. - 50d0def203)
2009. jan. 12. 08:51

nrm gyanus , hidd el a fotosok teljesen más szempontból néznek , mint te magadat! azt nézik mennyire vagy fotozható, esetleg vágj bele 1 ilyen ajánlatba , kérdezz rá az árára! s akkor már tudsz mérlegelni!


Láttad a hugom képét! egy fotos 90 ezerért csinált neki portfoliót Pesten, vagy 8-10 ügynökséghez bevitte, de sehol semmi! nem igazán fotozható az arca!


Igen itt elég nagy a veszélye annak hogy bukod a pénzedet!


De lehet érdemesebb valamelyik megyeszékhelyen csináltatni 1 portoliót, talán olcsobban is meguszható, és Bpesten azért minden útat ki kell térdepelni sajnos! Sajna, ez a tapasztalat!



Bővebben esetleg msnen!

5. 1247d35ab8 (válaszként erre: 4. - 50d0def203)
2009. jan. 12. 08:49

Ha szeretnéd, vágj bele!

Szerintem a 10.000 nagyon alacsony összeg, én olyanról is hallottam, ahol 100.000- ekbe kerül egy igényesebb portfólió.

Igen, ha nem sikerül, mindent buksz, sajnos.


Az számít fotózásokon, hogy mennyi "foto- géned" van :), vannak kifejezetten csúnyácska csajszik, akik gyönyörűek lesznek, amint kamera elé kerülnek, és vannak olyan szép csajok, akikről képtelenség normális fotót készíteni.

:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook