Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekfelügyelet kölcsönösen Budapesten.. fórum

Gyermekfelügyelet kölcsönösen Budapesten.. (beszélgetős fórum)


2012. jún. 10. 13:46
Kedves Szülők! Budapesten vállal gyermekfelügyeletet, illetve iskolás korú gyermeknél korrepetálást is pedagógus diplomával rendelkező egyetemista lány. Ha szüksége van rám vegye fel velem a kapcsolatot: andreabirc@gmail.com
2009. júl. 13. 13:28

Sziasztok!


Gyermekfelügyeletet vállalnék!

19 éves vagyok, most érettségiztem! Nyáron, illetve évközben délutánonként, esténként (suli mellett) szívesen vigyáznék gyerkőcökre!

Még nem dolgoztam bébisitterként, de vannak kisebb testvéreim és unkatestvéreim, akikre nagyon sokat vigyáztam, valamint sokat játszottam velük!

Ha a gyerekek/szülők szeretnék szívesen tartok kézműves foglalkozásokat is (kornak megfelelően, gyurmázástól kezdve a gyertyaöntésig)

Részletes információkat, képet..stb.. e-mailben lehet kérni: kapitany_anna@citromail.hu

Az árban megegyezünk..Budapesten és Dunakeszin vállalnék elsődlegesen (Dunakeszi-alsón lakok)

3. zombiildi (válaszként erre: 1. - Catswd)
2009. márc. 7. 14:28

Szia!

Megoldódott már a problémád? Igaz már elég régen

írtál ide, de azért szeretnék rákérdezni, talál-

tál-e bébiszittert?

2009. jan. 15. 23:22

Szia, sajnos mi nem éríntjük ezt a vonalat, túl macerás lenne a szálítás. Mióta ellopták az autónkat, kétszer is meggondolom, merre BKV-zzek a két kis leánykámmal.

Csak azért írok hogy elmondjam: nagyon jó ötletnek tartom!

2009. jan. 11. 22:53

Sziasztok, több fórumon- lapon keresek bébiszittert hetente 1 - másfél napra (iskolába járok :( ), és eddig nagyon pénztárcába vágó volt szinte mindenki ajánlata, akire rá is bíznám a gyerekem.

Most jött az ötlet, hogy esetleg "ismerkednék" :) olyan anyukával és babával, akikkel kölcsönösen meg tudnánk szervezni a heti 1-2 nap egymáséra vigyázást. Természetesen csak kölcsönös szimpátia (mind baba mind anya) esetén.

Nekem kisfiam van, 2 éves. Helyileg pedig a 9 ker, illetve a 4-es 6-os villamos vonalához közel eső helyek (bármelyik érintőleges kerületben) a megközelíthetőek, mivel nem rendelkezünk autóval.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook