Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » AMEX hitelkártya fórum

AMEX hitelkártya (beszélgetős fórum)

2014. ápr. 28. 18:01
Sziasztok! Nekem Blue van, én azt tapasztaltam ma, hogy minden 2. üzlet fogadja el.Pl Müller, Deichmann nem... Azt mondták nem tudják mi az oka.... talán az átlátszósága miatt...
2014. febr. 6. 10:10

Az OTP AMEX Blue kártyét kb.2013.nov.20.-án igényeltem,elmondtak minden szépet és jót,hogy majd milyen jó lesz a karácsonyi vásárláshoz, és majd 5000 Ft- írnak jóvá decemberben megfelelő tranzakció után.A kártya elkészültének átfutási ideje pedig 15 nap.

Ehhez képest a kártyát 2014.02.06.!!!-án kaptam meg,közben folyamatosan vonták le a havi zárlati díjat úgy hogy a szolgáltatást még nem is használtam.A kártyát természetesen nem vettem át és meg is szüntettem a hozzá tartozó hitelszámlát.

2013. jún. 23. 20:39
De ezt a kártyát hol fogadják el?
2009. jan. 11. 22:49
Ez még a kisebbik gond. Értelmezni tudtad a kivonatokat? Mert én akárhogy számolok utána, nem jön ki, pedig már elolvastam, hogy mit hogyan és mennyit kell levonni/szorozni stb.
2. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 1. - Pocy88)
2009. jan. 11. 22:36

Annyi volt, hogy az OTP levele az elszámolásról 3 hét alatt érkezett meg. Sima levél, nem ajánlott, így nem állapítható meg, hogy a Posta volt-e link vagy az OTP.

Más nem volt.

2009. jan. 11. 22:34

Sziasztok!

Olyan emberek véleményét olvasnám, akiknek problémájuk volt az American Expressz hitelkártyával.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook