Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rosaceás arc- illetve dekoltázsbőrre milyen krémet tudnátok javasolni.Házi praktikák, készítmények, tippek is érdekelnek.. fórum

Rosaceás arc- illetve dekoltázsbőrre milyen krémet tudnátok javasolni.Házi praktikák, készítmények, tippek is érdekelnek.. (tudásbázis kérdés)


15. Hamil (válaszként erre: 14. - Magyarl)
2014. febr. 9. 20:41

Szií, hol tudok ilyet vásárolni? Ára kb mennyi,és mennyi ideig elég?

Elöre is köszi

2014. febr. 1. 18:09

“Körülbelül 3-4 éve rosacea betegség tünetei jelentek meg az orromon. Számtalan bőrgyógyász kezelte krémekkel külsőleg, valamint szájon át szedhető gyógyszerrel, köztük szteroid tartalmúval is, kisebb sikerekkel, enyhe javulás után a tünetek visszatértek. Még lézeres kezelést is kaptam. A szakorvosok hosszan tartó vagy végleges gyógyulást nem tudtak ígérni. Majd 2013 tavaszán az egyik szer mellékhatásaként fényérzékenység is kialakult a kezelt területen. Szerencsémre az egyik bőrgyógyász szakorvos javaslatára elkezdtem használni a 37 gyógynövényből készült ARQUEBUSE WATER gyógynövény esszenciát. Körülbelül 3-4 hét és a 100 ml 2/3 részének a felhasználása után jelentősen javult, sőt bátran mondhatom, hogy teljesen eltűnt a gyulladás, valamint a rosaceás tünet.”

2012. júl. 11. 11:32
Sziasztok! Én még a kezdeti stádiumban vagyok, ami nekem nagyon bevált az a Silicea gél (amit egyébként is iszom, volt otthon, nem akartam még több 1000-ket költeni krémekre), viszont kipróbáltam külsőleg, picit összekeverve az arckrémemmel, és csodákat tesz! Azonnal lehúzza a bőrpírt, a pöttyök pedig tünnek el szépen. Grapevitalt iszom, ha helicobacter okozza kiírtom, és építem Protexin Protect-tel a bélflórám. Mellette bioptron lámpázom, messziről, napi többször is, ha tehetem, és aloe gélt (azt is lehet kenni) is iszom. Sok zöldség, sok folyadék! Szerintem ezzel a módszerrel simán kordában lehet tartani! Sok sikert!
2009. ápr. 8. 09:09

„ A gyógykozmetikumok közül a Rosaliac és a Sensibio Flush a kedvencem, de jó a Tolériane is. Ha nem állandó a tünet, az okot meg fogja találni étrendjében. Minden esetre kerülje a forró ételeket, italokat, ne fogyasszon alkoholt - mert ezek mind fokozzák az értágulatot. Ne használjon folyékony szappant, habfürdőt, és csak hideg vagy langyos tus érje bőrét! Candida irányában érdemes lenne vizsgálatokat végeztetni.”

[link]

2009. febr. 9. 10:06
Szia!Ezeket eltüntetheted az Art Deco termékekkel (alapozó)! Douglasban kapható 2000.- forint!
10. 6342d2631c (válaszként erre: 8. - B05507d180)
2009. febr. 5. 11:42
Szia! Az én kozmetikusomnál lehet krémeket venni,ő szokott összeállitani szépségcsomagot is,amivel a vendég otthon is tudja kezelni a bőrét!És ezek nem reklám termékek,hanem professzionális krémek.Megadom a számát, ha érdekel hivd fel nyugodtan: 0630/358-0299
9. cb4c323adf (válaszként erre: 8. - B05507d180)
2009. jan. 12. 20:11
ezt nem lehet halványitani:))nem festékrendellenesség ,az érfalak gyengeségéből adódik a Rutascorbint ezért ajánlottam mert érfalerőssitő...
2009. jan. 12. 20:08

Köszönöm a válaszokat!:)

Esetleg valalmi "házi" halványítót nem tudtok?

2009. jan. 11. 18:04
Van olyan magándoki aki próbálkozik a laserrel. De inkább krémet szoktak ajánlani. Pl. La Roche-Posay Rosaliac.
6. cb4c323adf (válaszként erre: 4. - Bogárka62)
2009. jan. 11. 17:40

itt vagyok köszi:))))


próbálj meg napi szem RUTASCORBINT SZEDNI ÉS AZ ANACONDA VASOPROT ACTIV KRÉMET AJÁNLANÁM..

5. b05507d180 (válaszként erre: 3. - Syria)
2009. jan. 11. 17:19

Ugyanolyan,mint az arcomon.Kis hajszálerek.A dekoltázsnál kb tenyérnyi területen van.

Családi örökség:)Anyunak is ilyen a bőre,csak duplaennyire.Így valószínű,ahogy öregszem egyre csúnyább lesz:(

4. Bogárka62 (válaszként erre: 2. - B05507d180)
2009. jan. 11. 17:17
Szia! A fórumon van egy kozmetikus aki lehet, hogy tud segíteni neked. Kozmetikus vagyok, segithetek? szabonéjulika így megtalálod! Üdv.
2009. jan. 11. 17:13
Biztos, hogy rosacea? Mert dekoltázson én még nem hallottam.
2009. jan. 11. 17:09
Eltüntethető?Halványítható?
2009. jan. 11. 17:09
Rosaceás arc- illetve dekoltázsbőrre milyen krémet tudnátok javasolni.Házi praktikák, készítmények, tippek is érdekelnek..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook