Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Napsugár születése fórum

Napsugár születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Napsugár születése

2009. jan. 27. 14:12

Sziasztok.

Nagyon köszönöm a gratulációkat!El sem hiszem hogy már 3 hónap eltelt a szülés óta.

Napsugár már sokat gőgicsél,nevet, és nagyon jó baba. Az éjszakákat 3 hetes kora óta végig alussza,és csak akkor sír ha fáj a pocakja,vagy unatkozik.

Vérszegénységem 2-3 héttel a szülés után normalizálódott,mire a 9.vénás vasinyekciót megkaptam.A többit már nem bírta el a szervezetem mert feltöltődtem mint a duracel nyuszi. :)

Mindenkinek köszönöm a véleményét és jó egézséget kívánok nektek!

2009. jan. 20. 10:31
Szia gyönyörü kisbabátok van.Én 2008,10,13-án szültem a másadik gyerekemet Dóra babát és én is igy jártam mint te csak akkor vették észre hogy a burokbol bent maradt egy darabka mikor keszülödtünk haza, mert én is szédültem és kezdtem jobban vérezni alvadt vér is jött.A férjem megérkezett a babaruhával hogy vigyen haza és akkor közölték vele hogy a felesége a mütöbe van nagyon féltünk de mostmár minden rendbe van és a pici nagyon aranyos a kisfiam is nagyon örül a kistesónak.
2009. jan. 10. 21:55
szia tündéri a kislányod,örülök hogy nem lett semmi bajotok ,nekem is voltak komplikációk sajnos mindhárom szülésemnél,de szerencsére mindegyik egészséges:))
2009. jan. 10. 21:45

szia gratulálok:)

szép név a Napsugár,és nem új keletü már hallottam párszor:)

6. 43287dec91 (válaszként erre: 5. - E87e4cce43)
2009. jan. 10. 21:25

A Napsugár az szép név, de így biztos nem nevezném el a kislányom...

Mi is kislányra gyúrunk, már a másodikra :-))


egyébként gratulálok a kisbabához, nagyon szép kicsi...

szerintem mindketten hibáztak, ezt észre kellett volna venniük, komolyabb baj is lehetett volna....

2009. jan. 10. 19:08
A Szivárvány, vagy Bárányfelhő név hogy hangzik?
2009. jan. 10. 19:04
szeretnék neked gratulálni igy ismeretlenül is nekem még nincs kisbabám de már én is nagyon szeretnék de nem jön össze ha kislányom lesz én is napsugárnak fogom hivni gratulálok mégegyszer és sok egészséget kivánok nektek
2009. jan. 10. 17:59
A babádhoz gratulálok:), de hibáztak mind a ketten (mármint a doki és a szülésznő is)
2009. jan. 10. 17:55

:))) Gyönyörű, gratulálok :)

Szülés után én is erősebben véreztem, és nehezebben húzódott összébb a méhszáj, de a szopiztatás segített, és dupla annyi időt maradtam bent, azt hiszem 4 órát.

Mert 2 óra után amikor felültettek, visszazuhantam, bedugult a fülem és nagyon szédültem. De elmúlt, és a dokim már eleve a nyomások előtt infúziót szúrt a bal karomba, a megelőzés "kedvéért". És most 4 és fél éves a kislányom :)


Mégegyszer gratulálok, szép kisbaba :)És a kedvenc lányneveim a Lilien, a Napsugár és a Regina :)


Szia :)

2009. jan. 10. 17:03
Történetem 2008. október 26.-án kezdődött. Aznap reggel, amikor felébredtem, arra lettem figyelmes hogy szivárog a magzatvíz. Szóltam a páromnak, lehet, hogy ma megyünk szülni. Én nyugodtan vártam a fejleményeket, izgultak éppen elegen körülöttem.

Ugrás a teljes írásra: Napsugár születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook