Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrpiercing ára érdekelne. Hogy csinálják? Fájdalom? fórum

Orrpiercing ára érdekelne. Hogy csinálják? Fájdalom? (tudásbázis kérdés)


1 2
39. ében11 (válaszként erre: 38. - Kispiros90)
2011. júl. 22. 17:38
Feltünően olcsó volt!És hogy lőttek be egy szabályos orrpiercinget?Kíváncsi lennék, nem fülbevaló van benne?Én nem vagyok híve a lövésnek-roncsol-és ezt csak fülbevalóhoz találták ki-a többi ékszer-testékszer teljesen más...illetve a területek is.Ezt senkinek nem javaslom.
2011. júl. 22. 12:57
Nekem lőtték az orrom, 1000Ft volt a lövés, 800ért vettem nemesacél ékszert bele, (én csak azt birom, a köldökömben is nemesacél van ) a fájdalom? Nevetségesnek tűntem mikor odaültem parázva:D aztán meg Már kész is???:D
37. sg_strange (válaszként erre: 21. - Zsuzsispain)
2010. aug. 1. 20:49
Nekem azt mondta a srác aki szúrta, hogy normális a váladékozás, én úgy szoktam leszedni, hogy a fertőtlenítő spray-el ráfújok egy fültisztítópálcikára és körben letörlöm.
2010. aug. 1. 20:43

Nekem 4000Ft volt ékszerrel együtt.

Inkább kellemetlen volt, mint fájdalmas, és hamar túl voltam rajta :) Szúrták.

35. Moncicca (válaszként erre: 16. - Zsuzsa88)
2010. júl. 31. 15:51
nekem is olyan van,de ha kiveszed akkor nagyon nehéz vissza tenni..nekem se ment elsőre..vigyázni kell vele..a próbálkozástól sokszor begyulladt..de mindig sikerült..:)
34. Moncicca (válaszként erre: 33. - Moncicca)
2010. júl. 31. 15:44
És nekem 8000 volt pc-vel együtt..:)
2010. júl. 31. 15:43
Nekem lefagyasztották az orromat...ilyen fagyasztó sprayal..nem éreztem semmit..de nekem mondjuk bökték mert úgy kevesebb az esély hogy utána valami baj lesz vele..lövetni nem szabad...már több mint egy éve megvan..:)..Jövő héten meg megyek nyelv pc-t csináltatni..:)
32. Nita.
2010. jún. 23. 19:42

Hát én holnap megyek, kicsit parázok, de már régóta szerettem volna!6000-ért szúrják és benne van az ékszer is,de majd beszámolok a kész!

:)

31. b.íí (válaszként erre: 30. - Ében11)
2010. jún. 19. 23:18

Bocs, ha félre érthető voltam nekünk nincs /pill itthon a spray... ő használt vmi. fekete-piros címkés spray-t...

igen tudom, h csak patikába lehet kapni a dolgokat...

majd hétfőn...addig a növény és tengeri sós víz(forralt:D)

jah raktam fel képet:D...

Köszönöm a válaszokat..aranyos Tőled..

2010. jún. 19. 19:04

ja és nem a srácnál kapod meg ezeket a dolgokat hanem patikába neked kell megvenned:).

nem értettem hogy neki miért nincs-szúrás előtt és után valamilyen hasonló bőrfertőtlenítőt neki is kellett használnia!

29. ében11 (válaszként erre: 28. - B.íí)
2010. jún. 19. 19:02

Szia!

az ár teljesen rendben van.nem szabad sajnálni-hiszen a bőrét viszi vásárra az ember.a jó szolgáltatást meg kell fizetni.

én vennék mindenképp antibakteriális szappant és octenisept-vagy clarasept derm sprayt.jó az aloe, de ha belemegy mégis a piszok vagy pirosodik gyulladás kezdődik-akkor már kevés az aloe.illetve később is tanácsos rendszeresen letisztogatni-fertőtleníteni a már gyógyult piercinget-heti rendszerességgel.

28. b.íí (válaszként erre: 26. - Morkika)
2010. jún. 19. 17:19

Szijja!

Egerben csin. és háát..5000.- volt :S , de én dolgoztam az áráért úh. nem sajnálom érte...

Am. semmi baja kicsit piros, de ez érthető... és nagyon széép:D

27. edikee (válaszként erre: 2. - Vikó 26)
2010. jún. 19. 14:42
evvel egyetertek én 5 éve csináltattam nekem 1000 ft ba kerult nekem is begyulladt kivettem 2 ev utan majd egy evig semmi es utanaa atszurattam es semmi baj nem gyullad be es nem is faj....
26. morkika (válaszként erre: 25. - B.íí)
2010. jún. 19. 13:39

Hello!


Majd számolj be, mert érdekel!

Én is mostanában akarom szúratni! Hol csináltattad és mennyiért?

25. b.íí (válaszként erre: 24. - Ében11)
2010. jún. 19. 00:41

szia!

nem lett lőve,mert kicsi hozzá az orrom...

de ma ki szúrattam:)bocs tegnap:D

érzékeny,de ez ezzel jár...nem fájt csak épph. nagyon rendes volt a srác... aloe vera növénnyel kenem...mert /pill a spray-e(ő mondta) nincs...

majd elválik reggel milyen lesz...

24. ében11 (válaszként erre: 22. - B.íí)
2010. jún. 16. 15:04

szia!hát te tudod.nem is a higiénia a gond itt a lövésnél-hanem hogy nem orrpiercing kerül bele-és ebből lehetnek gondok.pl. picit megduzzad az orrod és a szára nem ér át, a belső lyuknál nem lóg tovább akkor elkezdhet benőni a lyuk.

vagy kiesik-mivel egyenes a vége-és akkor már nem lehet visszatenni-főleg egy frissen szúrt piercinget.

és lehet kényelmetlen,szúrhat belülről,már láttam olyat aki belekapott az egyenes szárú piercingbe és felsértette az orrát belülről vérzett neki-és ezzel kell lenni pár hétig amíg cserélni lehet.szóval ezek szoktak gondok lenni vele.de a te döntésed.remélem minden rendben lesz vele.

23. ében11 (válaszként erre: 21. - Zsuzsispain)
2010. jún. 16. 14:59

Szia!

a váladékozás nem gond, normális.csak még kezelni kell.

kb. egy hónap is lehet még cserélni lehet, de ezt így nehéz megmondani.ha visszamennél oda ahol csinálták biztos megnézik és szívesen ki is cserélik.szerintem a hajlított végű a legjobb-azt könnyebb otthon cserélni.a bogyós végűt általában levágják ha cserélni kell, mert nem jön ki.most az egyenessel is vigyázz, nehogy kijöjjön-akkor rögtön vissza kell menni a piercingeshez-hamar összeesik a lyuk.illetve remélem a másik oldalon belül picit kilóg az ékszer, ha nem nőhet bőr-és akkor újra szúrni kell.

22. b.íí
2010. jún. 13. 23:44

Sziasztok!

Én holnap csináltatok op-t...lőve lesz, kozmetikus...szerdán lőtte a fülem semmi baja, és tényleg rendes tisztán dolgozik...régóta ismerem..panasz eddig nem volt..az más tészta, h vendég volt olyan okos, h másnap kicserélte az op-et ráadásul bizsura...vannak ilyenek..

A másik fórumot végigolvastam, néha meghátráltam, így szúrás-lövés "vita" alapon (:, kezelés ügyileg teljesen felvilágosult lettem (:, csak annyitól parázok, h ugye fülbevaló félét lő bele vmivel kisebbet, mint amit a fülembe... éjszakára megoldom leragasztom, meg a higiéniával sem lesz gond nem olyan vok... rem nem lesznek egyéb mellékhatások, mint amiket olvastam..

2009. júl. 5. 12:39

sziasztok!

én 2hete csináltattam meg az orrpiercinget. szakemberhez mentem vele és szúrattam.nem azt mondanám,hogy fájt,inkább kellemetlen volt.de gyorsan kész lett szerencse:)viszont majd ki akarom cserélni,de még mindig nem tudom milyen végűre.. nekem most egyenes szárú van,de nem ér el addig,hogy bökné az orrom vagy valami és eddig ki sem csúszott soha...de lehet hosszabb távra meg munka,suli,tesióra mellé jobb lenne a hajlított szárú!aki tudna,segítsen légyszi!:)

másik kérdésem,hogy mennyi idő múlva lehet cserélni az ékszert,mikor tuti nem nő be a lyuk, mert ki nem szúratnám még egyszer:))

és a harmadik,hogy nekem estére ilyen fehéres-sárgás cucc van az ékszer körül.fülpálcikával le szoktam szedni az nem gond,de ez normális? és mikor múlik el?begyulladva nincs az orrom meg nem is fáj,szóval nem tudom,mitől lehet. aki tud segíteni,e-mailt írjon legyen szíves,mert ide hátha nem találok vissza!:)zsuzsispain@citromail.hu

köszönöm szépen!:)

2009. jún. 21. 11:25
igen lehet, nap strand szoli szauna tilos.tusfürdő,arckrém,smink sem tesz jót neki ha belemegy.nagyon kell rá vigyázni, csak kézmosás után szabad hozzáérni és kezelni kell(octenisept spray 3*naponta)végül is egy sebre kell vigyázni pár hétig.
2009. jún. 21. 10:45
Sziasztok! Szerintetek érdemes nyáron piercinget szúratni? azt tudom, hogy szoláriumozni nem szabad.. a nap is ugyanúgy árthat neki, nem?
2009. ápr. 27. 17:51

Én olyan 5-7 ezer körül hallottam most.

Nekem is volt, branüllel szúrják és nagyon gyorsan megvan.A pici műanyag cső benmarad azzal húzzák be az ékszert.Ékszert adnak hozzá,jó ha olyan a vége ami nem szúrja belűlről.Szerintem a szalonba vegyél ékszert,azok orvosi fémből vannak, és gyorsabban gyógyul.Utánna lehet majd cserélni!Még gyógyul nagyon tisztán kell

tartani, nem szabad összefogdosni és nem szabad kirántani, mert akkor nem lehet visszatenni.Ha meg megrántod csak hajlamos begyúladni.

Egyébként ha magadnak akarod majd cserélni, menj vissza a piercingeshez,segít betenni az újjat(kíméletesen,mert ha te rántod meg újra begyúladhat),ezért általában nem szoktak kérni pénzt,jobb helyeken :-)!

17. d9d8721118 (válaszként erre: 16. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 26. 12:37

Nem tudom ki hogyan csinálja. Elvileg barnüllel szúrnak, abba teszik be valahogy az ékszert. Én branüllel még csak vénát biztosítottam betegnek, nem tudom a piercinges hogyan használja.

Szerintem menj el egy piercingeshez és kérdezd meg, az a legjobb.

16. Zsuzsa88 (válaszként erre: 14. - D9d8721118)
2009. ápr. 25. 20:31
És ha nekem olyan "malacfarkú" kell, akkor azt hogy teszi be elsőre? Először kilyukasztja, és aztán csavarja bele a piercinget?
15. d9d8721118 (válaszként erre: 14. - D9d8721118)
2009. ápr. 25. 17:28

Bocsi, elírtam:

Szóval, a piercingesnél tartósabbak a kövek mert nem csak simán beleragasztják a követ, mint a 200 ft-osnál.

14. d9d8721118 (válaszként erre: 13. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 25. 17:25

Szerintem az, attól függ, hogy a piercingesnek milyen ékszere van. De szerintem amilyet kérsz. Legfeljebb veszel ékszert, ami tetszik és azt rakatod be.


Nekem volt ilyen olyan is, de a spirális végűt nem bírom. Piszkálja az orromat, ráadásul külön mutatvány míg kiveszem. Nekem valahogy a pötty végű jobban bejön.

Mondd meg barátnődnek, hogy vegyen piercingesnél ékszert, ott általában tartósak a kövek, mert csak simán ragasztják, mint az amit 200 ft-ért vesz meg az ember.

Nekem is van 200 ft-os, de annyit is ér...

2009. ápr. 25. 15:41
Hali! Én is nagyon gondolkodok egy ici-pici pöttynyi piercingen... Olyat szeretnék, amelyiknek spirál bemenete van, tehát nem pöcök a végén, és nem is egy cinkelt pötty, amivel át kell szakítani a porcot, ha cserélem a piercinget. Milyen az első ékszer, amit belőnek? Milyen a vége? Mert egyik barátnőmnek (nem emléxem, milyen volt az első) olyan a piercingje, hogy ahogy van a pici kő illetve a "rúd", a végén van egy kis spirálszerű kampó vagy miaszösz :) és csak bedugja, csavar egyet rajta, és már bent is van. Nem fáj, nem vérzik ki. Egy másik barátnőm meg folyton olyat vesz, amelyiknek a rudacska végén egy pötty van, mint a gombostű feje. Folyton kiesik neki a kő. És mikor vesz újat, a hülye mindig ugyanolyan szart vesz, a végét nem lehet lecsippenteni, mert se olló, se más nem fér be az orrába, így mikor kiveszi, mindig kivérzik az orra, mert már körbenőtte a porc a piercinget. Ezért kérdezem, milyen az első ékszer, amit belövéskor tesznek bele? Mert nem szeretném, ha nekem is olyan gombostűfejes lenne...
2009. márc. 27. 16:54
Nekem már elég régóta van kb 4éve,nekem lőtték az orromat,olyan pisztollyal mint amivel a fülbevalót is szokták..nem fájt:)1000ft volt,miután meg lehet cserélni Pesten tudok egy helyet ahol nagyon sok piercing van és csak 200ft-ba kerül...
11. Jupika
2009. márc. 25. 20:53
az enyém 3000 Ft volt. kb.2másodpercig fájt, de akkor a konnyem is kicsordult :)utána már egyáltalán nem fáj, csak gyakran kell tisztítani eleinte, hogy be ne gyulladjon!én nem bántam meg, hogy megcsináltattam !
2009. márc. 25. 19:47
Sziasztok! Szerintem nem fáj, legalábbis nekem nem fájt. Csak mivel lefújták érzéstelenítő spray-vel vagy fagyasztóval olyan melegség érzést érzel semmi mást. A szúrás meg ,egvan fél perc alatt se.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook