Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg magic, vagy a taposógép jó kardio edzésre? fórum

Leg magic, vagy a taposógép jó kardio edzésre? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 12. 11:01
Nekem van mindkettő, de csak a taposót használom, nekem az jobban bejön. A LM elég durva és én annyira nem vettem észre a hatását, mint a taposónak.
2009. ápr. 11. 23:06
Hosszú távon vagy hosszú ideig? Ha az előbbi, akkor miért nem? Tényleg érdekelne, köszi a választ!
2009. ápr. 11. 21:56

Mindenképpen a kardió edzés a legjobb.

Nekem több féle gépem van,de a leghatásosabb az eliptikustréner a kardió mozgás. Intenzíven november óta csinálom, az eredmény fantasztikus.

A leg magic is nagyon jó, de azt nem tudod hosszú ideig csinálni.

10. Awela (válaszként erre: 8. - Roncsika)
2009. jan. 10. 15:57
Én is akkor csinálom.:) Bár még csak egy napja az enyém, már órákat mentem rajta, mert nagyon tetszik. És mert remélem, hogy szép leszek tőle.
2009. jan. 10. 13:03
Köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 10. 12:37
Nekem lépcsőző gépem van, mostanában csak ritkán használom, de régen gyönyörű popsim és combom volt tőle. (napi 1 óra, filmnézés közben remek szórakozás..) Tehát ha valakinek ez a célja, akkor tudom ajánlani, és egyébként kardiónak sem rossz, csak oda kell figyelni az intenzitásra.
2009. jan. 10. 12:24

Nekem van Leg Trainerem és lépcsőgépem is. A LT tényleg halálos, csak néhány percet lehet rajta bírni. A hozzá való DVD 14 perces,nekem eddig 6 a rekordom, bár edzésben sem vagyok az igaz.

A két gép szerintem kiegészíti egymást mert más izmokat mozgat. Én kardiozásra szívesebben használom a lépcsőzést, az LT inkább erősítésre jó (comd fenék stb.)

2009. jan. 10. 12:15
Nekem azt mondták, a LM-re, hogy sokáig nem lehet csinálni. 1-2 perc csak, mert nehéz. (Nem tohonya mondta, hanem akinek konditerme volt.) Lépcsőzőm van. Használni kéne. :-) Ha elférne vennék LM-et is. Még a szalagos rázó is jó nagyon! Lehet attól is izomláz, és lehet belső combra és felkarra vagy hát maszírozásra is!
5. micimacko72 (válaszként erre: 3. - Mocori)
2009. jan. 10. 11:43
Köszi szépen csak most láttam a Tc-ban ez akciós de akkor meg sem nézem :-((
2009. jan. 10. 11:41
Szerintem mind a kettő jó! Lépcsőzőgépem nincs, de sok jót hallottam róla. De van Mezítlábjárdám (kavicsos, alul szivaccsal), én azon fogok járni, az is szupi! :)
3. Mocori (válaszként erre: 2. - Micimacko72)
2009. jan. 10. 11:40

Szia!


Nekem L.M.-em van és próbáltam a Trenert is, és szerintem a Magic sokkal keményebb, a helyedbe biztos, hogy a Magic-et, az eredetit venném meg!

2009. jan. 10. 11:21
Én is kíváncsi vagyok rá s még kérdezném, hogy a Leg Trenert valaki használja-e és van különbség a LM és e között?
2009. jan. 10. 11:20
Leg magic, vagy a taposógép jó kardio edzésre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook