Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki Dr. Sztakó Péter nőgyógyászt? Vagy miket hallottatok róla? Egyelőre nem gyerekvállalás miatt, csak mint orvos, ember. fórum

Ismeri valaki Dr. Sztakó Péter nőgyógyászt? Vagy miket hallottatok róla? Egyelőre nem gyerekvállalás miatt, csak mint orvos, ember. (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 25. 21:07

Sziasztok,

Valakinek esetleg van valami friss információja Dr. Sztakó Péterrel kapcsolatban? Jelenleg 11 hetes kismama vagyok, de még nem választottam orvost. Gondolkodom, hogy hozzá járjak-e terhesgondozásra. Azt tudom, hogy a 13.kerületben a Kárpát utcában van a magánrendelése, arról viszont nem igazán találok infót, hogy mennyibe kerül nála a terhesgondozás? Ezen kívül bármilyen más infót is szívesen fogadok róla. :)

6. töhöske (válaszként erre: 3. - F5c6739a81)
2009. ápr. 14. 21:08

Ő volt az ügyeletes orvos mikor engem bevittek szülni, '97-ben. Elkezdett viccelni hogy nála fogok szülni,mit szólók hozzá..? mert nincs ott az orvosom..!

Így utólag aranyos volt,de akkor a víz levert,de csak azért mert akkor láttam először. Persze a szülésznő behívta az orvosomat és rendben megszületett a kisfiam. Vízíteken még találkoztam vele de csak ez az egy konkrét emlékem van róla. Akkor az Uzsokiban dolgozott nem tudom ott van-e még.

5. f5c6739a81 (válaszként erre: 4. - Manósipka)
2009. jan. 21. 12:54

Sajnálom, hogy elment a kisbabátok :-(


És nagyon szépen köszönöm, hogy írtál! Minden jót Nektek!

2009. jan. 21. 12:17

Szia!


Én nem szültem, hanem elment a kisbabánk, és emiatt kerestem meg őt, de maximálisan csak jót tudok Neked mondani róla.

Annyira figyelt rám, ami egy orvostól sajnos szokatlan, úgy éreztem törődik velem, ahányszor elment a folyosón, annyiszor jött be hozzám, mindent elmondott amire számíthatok, megnyugtató a törődése, és nem mellesleg nagyon jó fej is.

Egy szóval én csak ajánlani tudom, az biztos, ha újra babát várunk, én megkeresem…

2009. jan. 11. 19:27
Senki? :-(
2009. jan. 9. 19:17
De minden érdekel, ha valaki nála szült, az is, mert én nála születtem, és lehet, hogy hozzá mennék majd pár év múlva, ha úgy alakul.
2009. jan. 9. 19:16
Ismeri valaki Dr. Sztakó Péter nőgyógyászt? Vagy miket hallottatok róla? Egyelőre nem gyerekvállalás miatt, csak mint orvos, ember.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook