Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kiderült, hogy terhes vagyok kb. 5 hetes! Amikor nem tudtam még, gyógyszert vettem be. Lehet ebből baj? fórum

Kiderült, hogy terhes vagyok kb. 5 hetes! Amikor nem tudtam még, gyógyszert vettem be. Lehet ebből baj? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 1. 13:02
Szerencsére minden ok!VBoltam a dokinál,meg ultrahangon is !8 hét és 1 napos volt akkor!Azt mondták pont meg felelő!Most megnyugodtam!Köszi a hozzászólásokat!
21. Ndia
2009. jan. 31. 20:34
az első gyerekemnél fogamzásgátlót szedtem , amellett lettem terhes. és szilveszteri berugás is volt, kb 4-6 hetes lehetett akkor szegény. második gyerekemnél kb 3 hetes terhes voltam mikor petefészekcisztával akutan megoperáltak, altattak laparoszkópos műtét volt. aztán mellkasrtg is volt. és aztán kiderült hogy terhes vagyok. Mindkettő egészségesen született, problémamentes terhesség és szülés volt.Remélem megnyugtattalak. :)
20. vikasz
2009. jan. 9. 19:19

Szia! Ne aggódj, nem ártanak. De ha megnyugtat kérdezd meg a nőgyógyászodat.

Annó én is így jártam, beszedtem gyógyszereket( fájdalomcsillapítót, gyulladáscsökkentőt), mert kiújult a gerincsérvem és egy hétig feküdnöm kellett. Ekkor már terhes volt. Akkor én is megijedtem, de a nőgyógyászom megnyugtatott. Most pedig egy gyönyörű, okos és egészséges kislány boldog anyukája vagyok. :)

19. Magdi8
2009. jan. 9. 19:13
Szerintem ezek nem olyan gyógyszerek, amik árthatnak a babának. Jó egészséget nektek, és vigyázz magatokra.
2009. jan. 9. 19:04
Igen, mivel nincs még méhlepény nem ment át babához!!!
2009. jan. 9. 18:59
nagyon bízok benne!
2009. jan. 9. 18:56

remélem nem lesz semmi baj!

nem hiszem, hogy árt, ahogy kostyi is írta de biztosan megnyugtat majd a nőgyógyászod!

15. gabi0630 (válaszként erre: 14. - Herczeg83)
2009. jan. 9. 18:56

Lehet, de algopirint és algoflexet lehet szedni. Mindenesetre én sem akartam még ennyivel sem mérgezni! Azt hozzáteszem hogy cigiztem is!

Csak nyugtatásul írtam.

2009. jan. 9. 18:54
de szerintem a bor azért nem árthat annyira mint pl.gyógyszerek!
2009. jan. 9. 18:49

Sziasztok!


nekem azt mondta a doki, hogy ilyenkor még mindent vagy semmit alapon működik a dolog. Azaz vagy megmarad, bármit teszel, vagy elmegy. Én 5 hetes terhes voltam, nem tudtam még, mikor esküvőn és lakodalomban voltunk. Ittam is jó pár pohár bort. És erre mondta a doki azt, amit leírtam. Semmi baja nem lett a babámnak!

2009. jan. 9. 18:48
Csak az ember nem akar ártani és olyan rossz érzés!Köszönöm a gyors, segítő válaszokat!
11. Zizisicc (válaszként erre: 5. - Herczeg83)
2009. jan. 9. 18:47
Ne aggódj, nem lesz semmi baja a babának ettől! Ha esetleg gyakran kell szedned fájdalomcsillapítót, beszéld meg az orvossal, hogy melyiket javasolja.
2009. jan. 9. 18:44
Ilyenkor meg nincs mehlepeny, ugyhogy a bababa nem jut at. Ne aggodj, a termeszet ezt jol kitalalta. Vigyazz magatokra!
2009. jan. 9. 18:42
Szerintem nem lesz baja a babádnak.Van aki ezektől sokkal erősebb gyógyszereket vett be,és mégis rendben zajlott minden.De ,persze orvohoz úgyis menned kell,megnyugtatni csak ő tud majd igazán.Jó egészséget neked,nektek!
2009. jan. 9. 18:42

Szia!

Az algopirint nyugodtan szedheted,én már 17 hetes vagyok és a doktornő azt mondta ez nem árt.A többi meg hát passz..........

2009. jan. 9. 18:41
Beszélj az orvosoddal, de szerintem nincs gond, algopirint lehet szedni a terhesség alatt is.
6. macs77 (válaszként erre: 5. - Herczeg83)
2009. jan. 9. 18:41
Én fájdalomcsillapítóval (apranax) tömtem magam, mikor még nem tudtam h terhes vok. Azt hittem, meg fog jönni, azért fáj a hasam. Ja és nem lett semmi bajom/nem lett semmi baja a babámnak :)
2009. jan. 9. 18:39
Kiderült, hogy terhes vagyok kb. 5 hetes!Ennek nagyon örülök, csak félek hogy baja lesz a babámnak,mert ,mert hétvégi fogorvosi ügyelet hiányában,24 óra alatt 5 db,3 különböző fajta fájdalom csillapítót vettem be félek hogy árthat,még akkor nem tudtam hogy terhes vagyok!2db algopirint,2db algoflexet,1db cataflam-ot vettem be!Szerintetek?Kérlek segítsetek!
2009. jan. 9. 18:36
Mi a gond??
3. cel
2009. jan. 9. 18:35
???
2009. jan. 9. 18:35
csak mi?
2009. jan. 9. 18:34
Kiderült, hogy terhes vagyok kb. 5 hetes!Ennek nagyon örülök, csak...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook