Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha valaki tud Csepelen jó háziorvost, segítene? fórum

Ha valaki tud Csepelen jó háziorvost, segítene? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 30. 17:44

Érdeklődni szeretnék,hogy tud-e valaki,olyan háziorvost ajánlani aki lelkiismeretes és felnőtt betegekkel foglalkozik,és még vállal beteget...

Jelenleg a Vénusz utcai rendelőbe járok,de nem vagyok elragadtatva a Vermes doktortól,voltam már a Simondy doktornál is kb. egy szinten van a Vermessel...Olyan férfi doktorra lenne szükségem Csepelen,aki még vállal beteget...

A segítséget előre is köszönöm!!!!

2009. jan. 9. 18:18
De van csak,még doki de azokat sem ajánlotta sajna senki.Ráadásúl az egyik még meg is verte a betegét,hát ezek után nem igen van kedvem innen választani.Azért köszi
2009. jan. 9. 18:11
királyerdőn meg megöregszel.. Ott ahol eddig voltatok nincs doki? vagy menj és nézd meg az sztk aljában. ha jól tudom, ott is van
2009. jan. 9. 18:11
A várakozás az itt is hosszú volt mindig.Kb 2-3 óra a nagy semmiért.
2009. jan. 9. 18:09
Eddig a Vénusz utcában volt a háziorvosunk,de az nem normális,kidobja az embert ha már nincs kedve dolgozni!Ja és úgy beszél mint egy kondás.
2009. jan. 9. 18:07
Királyerdőben nincs jó doki, azt tudom.. minimum 2 óra ülés...
3. heleon@citromail.hu (válaszként erre: 2. - 1f9774333a)
2009. jan. 9. 18:07
ok csak azt kérem akkor kit?nnagyon kellene.
2009. jan. 9. 18:05
csak ne a Király Máriát
2009. jan. 9. 18:05
Ha valaki tud Csepelen jó háziorvost írja meg,nevét és,h hol rendel.köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook