Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lenne par kerdesem azokhoz, akiknek a babája mostanában lesz/lett szobatiszta! fórum

Lenne par kerdesem azokhoz, akiknek a babája mostanában lesz/lett szobatiszta! (beszélgetős fórum)


17. Dorka29 (válaszként erre: 16. - Ármin Márk Anyu)
2009. máj. 22. 13:42

Gratulálok!


Az én lányom holnap lesz két éves, de még csak most kezdtem el szoktatni arra, hogy pelus nélkül bugyi és wc.. Egyelőre kevés sikerrel, de a meleg miatt legalább nem a pelusban van.

2009. máj. 14. 16:33
Ujabb hireim vannak!! Leszoktunk a az ejszakai cicizesrol, es igy mar ejszakara is szobatisztak lettunk!!!!!!
2009. márc. 23. 11:17
Szeretnem megosztani Veletek, hogy sikerrel jartunk :-) Armino nappalra szobatiszta, sot a deli alvashoz is, elotte pisilunk es alszik, ha felebred rogton megyunk pisilni! Elmeneshez adok ra pelust, de altalaban szarazon jon vissza, ha meg kell neki akkor is szol, hogy pisi ,pisis, es aztan pisil csak bele a pelusba, hogy szoltunk neki, hogy van rajtad pelus most. Ejszaka viszont mar 2 napja szaraz a pelus reggelre. Mikor vegyem le rola? es tegyek ala gumilepedot?
14. Zsu77
2009. jan. 21. 12:07
Én ezt a korszakot kiskutyus korszaknak neveztem. Az én kislányom szinte 15 percenként produkált pár cseppet, aztán elmúlt az újdonság varázsa és sajnos egy kicsit vissza is esett. Néha be-becsorrant a bugyiba. Aztán szépen normalizálódott minden. Nappal már nem hord pelust, csak amikor nagyon hosszú autózás van. Hideg van az útközben pisiléshez és még nem tudja olyan sokáig visszatartani, amíg egy benzinkúthoz elérünk.
2009. jan. 9. 15:31
Koszonom meg egyszer.. tovabbi szep napot Nektek! es persze Gyermekeiteknek is!!
2009. jan. 9. 15:13
Hát türelem az enyém 3 éves lesz és a pelenka este még kell mert nem kelne fel hogy szóljon már próbáltuk nekem meg nincs kedvem és idegzetem pisit szagolni!!!
11. McKenzi (válaszként erre: 9. - Ármin Márk Anyu)
2009. jan. 9. 15:12

ezt nem tudom, mi még adunk rá éjszaka kb. öt hónapja szobatiszta. Miután megtanult bilizni, kb. két hónap múltán már délutáni alváshoz nem kellett a pelus.

Barátnőméknél egyidőben lett szoba és ágytiszta a gyerek.

2009. jan. 9. 15:00
Edesek nagyon a kisfiuk, ahogy mindenben Apat akarjak utanozni :-) vennunk kellet ugyanolyan kapucnis pulcsit neki, olyan szinbe, mert Apa mindig azt hordja itthon..es nem vesz mast Armin se :-)
2009. jan. 9. 14:59
Mennyi ido tellik el, az elso ilyen wcbe pisilestol, addig mig ejszaka is szobatiszta lesz?
8. McKenzi (válaszként erre: 6. - Ármin Márk Anyu)
2009. jan. 9. 14:54
a kisfiam is látta az apját, azóta állva pisil a bilibe :)))
7. McKenzi (válaszként erre: 3. - Ármin Márk Anyu)
2009. jan. 9. 14:53

:) eleinte az én kisfiam állandóan a bilire ült, annyira tetszett neki, kipréselt egy csepp pisit már már jött nagy örömmel, hogy pisilt. Minden csepp pisit együtt vittünk ki a wc-re :)

kb. 1 hétig tartott a nagy lelkesedés :)

2009. jan. 9. 14:51
Igazsag szerint en is korainak tartottam, de allandoan jott oda wcre es rangatta le a pelusat, utalja... gondolom ezzel minden gyerek igy van.. de amikor latta, hogy Apa is oda pisil, onnantol kesz, muszaly volt vennunk wc szukitot.. remelem leszokik rola, mert ez igy faraszto.. Koszonom, hogy valaszoltatok!!
5. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Ármin Márk Anyu)
2009. jan. 9. 14:48
Az ujdonsag az ami tetszik a babadnak ! Majd leszokik rola :)
4. 3a92f8d690 (válaszként erre: 3. - Ármin Márk Anyu)
2009. jan. 9. 14:48
Az jó csak még korainak tartom nagyon okos ha megy pisilni:_))
2009. jan. 9. 14:47
Lehet csak az ujdonsag? es majd idovel elmullik, nem regota 1hete pisilunk oda... es mindig ugy vigyorog, mikor belepisil :-)
2009. jan. 9. 14:44
Az enyém 3 lessz és estére még 1 pelenkát ráadok a nyugalmunk miatt!!Majd leszokik:-))van vécé szükítőnk is de nem szereti inkább bili !!Pisiléshez meg feláll a mosóporos dobozra és a vécébe pisilünk!!
2009. jan. 9. 14:39
Masfel eves a kisfiam, delutan, ha mar nem megyunk sehova, akkor szoktam levenni rola a pelust, wc szukitonk van... Megy is a pisiles bele, sot szol es odavisz, ha kell neki. Viszont egesz nap ott akar ulni, vagy raulunk, nyomja kegyetlenul, jon is, szol hogy kesz, lehuzzuk stb... es utana 2 masodperc mulva megy vissza, ha rarakom megint nyom es jon par csepp, de egyszeruen nem tudom vele megertetni, hogy nem kell ott ulni egesz nap!!! Valaki jart igy? Mert mar kezdek kilenni!! :-( egesz delutanunk azzal tellik, hogy le-fel ruha, ra wc, papa pisi, lehuz, villany le, ki... aztan vissza.. :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook