Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek? fórum

Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
267. kismacska2 (válaszként erre: 1. - Kistehen)
2011. nov. 26. 13:37
Igaz, régi a fórum, de mégis mondanék valamit. Mikor a férjemet megismertem, kb. 85 kg voltam. Mégis összeköltözött velem. Sok éve együtt vagyunk, van már két gyerekünk is. Akkor is kitartott mellettem, amikor 117 kg voltam. Mindig ő a soványabb. Akkor se tudtam megelőzni, amikor fogyóztam. Lehet, hülyén hangzik, de neki így kellek, nem csont soványan. Én kövéren is teljes életet élek.
266. dc4e88c655 (válaszként erre: 253. - Livicica)
2009. jún. 17. 08:06

Az egész hosszú - néha üres szócséplésnek tűnő - vitában kimondtad a lényeget: "Szerintem hozzáállás kérdése. El kell fogadnod magad és akkor a környezet is elfogad, mert látszik a kisugárzásodon, hogy kövéren is tudsz csinos, magabiztos és méltóságteljes lenni."

Ugyanis, ha valaki az első negatív tapasztalat után (ami valljuk be, mindannyiunk életében előfordult már, akár csonti, akár husi) azt programozza magának, hogy őt át fogják verni, mert husi, tudat alatt is úgy alakítja a helyzetet, hogy ez újra és újra megtörténjen. És minden egyes esettel megerősíti magában ezt az "elvárást". Egy ember értékei azonban nem ott kezdődnek és végződnek, hogy hány kiló. Javasolom mindkét típus képviselőinek: egyszer üljenek le a tükör elé. Nyugodtan nézzék meg magukat alaposan, akár le is írhatják: mi szépet találnak magukon. Meg fognak lepődni, mennyi mindent. Aztán azt is szedjék össze: mi az, ami szeretni, tisztelni való bennük. Pl. határozottság, jó humor, szeretni tudás, őszinteség, bölcsesség stb. stb. Na, ebből is lesz egy pár. Aztán nézzenek magukkal szemközt, és mondják el: igen, én egy szeretni való, értékes ember vagyok. SZERETEM MAGAM, ÉS MÁSOK IS SZERETNEK. Mert ez a kulcsszó. Mások csak akkor fognak szeretni, ha te szereted és elfogadod magad, úgy, ahogy vagy. Mélyről jövő és maradandó változást is csak akkor érhetsz el, ha előtte elfogadod magad, ha szereted a tested és a lelked is. És ha ez így van, akkor tudsz mosolyogni is... Megváltozik a kisugárzásod! A mosoly varázslatos erejéről majd egy másik alkalommal.

Bocs, hogy kicsit elszaladt a kezem! Szép napot nektek!

265. Binky
2009. ápr. 6. 22:01

Engem jobban megnéztek, mikor volt rajtam azért nem kevés felesleg... de persze csak egy bizonyos réteg, akiknek ez bejön.

Na mindegy, ezért nem fogok visszahízni:D

Amúgy a kérdező látszik, hogy csalódott, nem mindent a testsúlyra kell fogni. A sovány csajokat is átvágják, és van, hogy néha ők is csak a szexre kellenek.

264. filmes
2008. szept. 13. 18:01
Ez a kérdés kissebrendűségi érzésesnek tűnik. Nem igaz. Gondolkodhat igy egy csalódott sovány, vagy mittudomén kismellű, nagyfenekű, szőke, fekete, barna, stb. Tök jő duci nőket ismerek.
263. bandita09 (válaszként erre: 259. - Helenhadsell)
2008. szept. 13. 15:12
Szerintem jobb, ha nem sértegetsz itt a Hoxan , hogy sértegetek , mert itt a Hoxan nem divat .
262. spinneli (válaszként erre: 259. - Helenhadsell)
2008. szept. 12. 11:40

ŰIgaza van, Ő is azt írta, hogy nem testfüggő, hanem agyi kapacitás kérdés.

olvass a sorok között.

2008. szept. 12. 11:39
Az átvágáshoz semmi köze sincsen a duciságnak, sem a kihasználásnak, bár elhiszem, hogy kényelmesebb erre fogni, mint a valódi okokat kutatni.
260. bandita09 (válaszként erre: 259. - Helenhadsell)
2008. szept. 12. 10:05

Ezzel nem sértegettem ,de így van .

Gondolj már bele !

259. helenhadsell (válaszként erre: 258. - Bandita09)
2008. szept. 12. 09:39
Szerintem jobb, ha nem sértegetsz itt a Hoxan. Nem divat
2008. szept. 11. 22:03
Mert az ilyen duciknak az agyuk kicsi .
2008. márc. 8. 19:29

Egy könyvet szeretnék a figyelmedbe ajánlani...

A TITOK

Nagyon sokmindenre választ találsz...

256. supin
2008. márc. 8. 15:24
Ez nem mindig igy van. van aki szereti ha van mit fogni
255. 53cc09e608 (válaszként erre: 253. - Livicica)
2008. márc. 8. 14:43
Igazad van !! Igaz én egyiksem vagyok se sovány ,se duci ,de szerintem a fiúk jobban szeretik azt a lányt ..akin van mit fogni is .))
254. katic
2007. dec. 30. 19:10
Ez nem duciság/nem duciság kérdése. Sokkal inkább a naivitásról szól. :)
2007. nov. 13. 13:32
Szerintem a sovány lányokat is kihasználják a pasik, ha a nő hagyja és a pasi olyan. Mindig duci voltam, de soha nem éreztem úgy, hogy ebből bármi hátrányom származna. Lehet, hogy én vagyok szerencsés, de se a munkahelykeresésben, se a párkeresésben nem kellett csalódnom. Szerintem hozzáállás kérdése. El kell fogadnod magad és akkor a környezet is elfogad, mert látszik a kisugárzásodon, hogy kövéren is tudsz csinos, magabiztos és méltóságteljes lenni. A soványokra sose mondják: "jaj de szép sovány!" na de miránk mondják, hogy: "jaj de szép kerek!":-)
252. 4726e582cf (válaszként erre: 251. - Caravell)
2007. okt. 5. 10:45
ok ez csak egy felmérés eredménye volt...
251. caravell (válaszként erre: 250. - 4726e582cf)
2007. okt. 5. 10:19
Sztem ez nem a teltség miatt van, hanem a sugárzó önbizalom hiány miatt (ami persze közvetetten a teltségtől van, de belülről fakad!). Nem egy telt és sikeres nőt ismerek. A Liptainak és a Szuláknak sincs karcsú alakja és mégis sikeresek,sőt...
250. 4726e582cf (válaszként erre: 247. - Bcicus)
2007. okt. 5. 09:17

Akkor jó helyre jársz (igaz én már sehova nem járok el, kivéve ha dolgozom valami koncerten)... de kimondottan nem ducikra gondolok, akin 10-15 kg súlyfelesleg van... hanem pl. olyanokra, mint én 40 kg súlyfelesleggel...


Amúgy most hallottam, hogy a kövérek ugyanolyan hátrányos helyzetben vannak munkavállalás ügyben, mintha kisebbség lenne. Amíg a vékonyakat simán felveszik pl. eladónak, képzettség nélkül is, addig egy husi képzettség nélkül sem kapja meg ugyanazt az állást. Letesztelték pár husi és pár csontival a dolgot ill. pár csonti, de kisebbség lányzóval. Ez kissé elszomorít a XXI. században. De min csodálkozom? Nincs a TV-ben olyan reklám, ahol husi reklámoz valakit (leszámítva a háziasszonyos mosóporos reklámokat, de pl. hajsampon, smink cucc vagy akármi más nincs. Jah és azt az egy állatorvosos reklámot leszámítva), vagy nincs husi/kövér bemondónő, vagy husis/kövéres plakát az utcán. Tehát mindenhonnan azt nyomják, hogy ez nem normális...

2007. okt. 5. 09:04
Az átverés sztem nem testalkat kérdése, sőt, gyakran éppen a jó csajok azok, akik csak szexre meg reprezentációra kellenek, de a ffiak szeretik a teltebb nőket és azok szerintük sokkal inkább "tyúkanyó" típusok.
2007. okt. 4. 23:04

Én erős testalkatú vagyok, de voltam vékonyabb is. Mindkét esetben próbálkozak már. Na már most, ha egy faszi csak arra pályázik hogy meg akar dönteni , akkor az a kapcsolat sosem fog elkezdődni!

Vannak ilyen egyének a munkahelyemen nem is egy, inkább úgy mondanám hogy sok! És inkább a nős férfiak pályáznának rám, de én nem leszek másodhegedűs, nem az én világom!!

247. Bcicus (válaszként erre: 245. - 4726e582cf)
2007. szept. 22. 15:44

Szerintem abszolult nem így van, pedig én is pesti vagyok.

Ha szórakozóhelyre megyek, ott is azt ltáom, hogy a legtöbb divatos vkony csaj egyedül van, vagy csak barátnőkkel, a duci csajokkal viszont szinte mindig van pasi és olyan pasik is akik próbálkoznak nála. Én pl ha szórakozni megyek, úgyhogy abrátnőim is jönnek mindig az van, hogy a pasik engem találnak meg, velem próbálkoznak és még az sem szokta őket zavarni, hogy ott a párom.

2007. szept. 21. 21:41
Én sok duci lányt láttam kimondottan jó pasikkal kézenfogva...szerintem az átverés nem testsúlytól függ, hanem naivitástól..
245. 4726e582cf (válaszként erre: 243. - Droma)
2007. szept. 21. 21:36

Akkor azt mondom, hogy itt Pesten ezt látom, a kövéreket/ducikat átverik, magányosak, szomorúak, akiket kézen fogva látsz azok általában csontik vagy kevés sulyfelesleg van rajtuk.

És mivel igazándiból valamiféle betegségnek tartják a kövérséget, eszük ágában sincs megismerni egy husi csajt a pasiknak (tisztelet a kivételnek...). Most a csontsovány a divat, úgyhogy nem igazán "menő" husival mutatkozni...

244. 4726e582cf (válaszként erre: 240. - Reiki)
2007. szept. 21. 21:33
Kijavítalak kicsit :DDDD - balkán mentalitás sajnos... Amerikában nem látsz ilyesmit...
243. Droma (válaszként erre: 239. - 4726e582cf)
2007. szept. 21. 21:17
Én pont fordítva.A párok 85-90 százaléka akiket látok,ott a nő nem csonti.Én sokkal több vékony lányt látok magányosan,mint husit.
242. Bcicus (válaszként erre: 239. - 4726e582cf)
2007. szept. 21. 15:05

Igazatok van naívat kellett volna írnom nem butát, bocsi. De szerintem ez akkor sem súlyfüggő.

Ha valaki naív és látszik, hoyg átlehet verni akkor megteszik, sajnos ez van, én voltam vékony is és nagyon kövér is, de soser sikerült ilyen téren senkinek átvágnia, mert nem hagytam magam.

241. a1a3db480a (válaszként erre: 232. - Bcicus)
2007. szept. 21. 14:18

Sajnos ezt nem hiszem... :(((

Ilyenek vagyunk mi emberek, van aki becsületesebb, van aki kevésbé, de ha valaki olyan, hogy gyárilag képes rá, hogy valakit megbántson, átvágjon, kihasználjon, az bárkivel szemben meg tudja tenni!!! Én butának nem hinném magam és ducinak sem, legfeljebb naivnak, de sajna az átvágásból, kihasználásból nekem is jutott. Minél hiszékenyebbek vagyunk, minél jobban vágyunk a jóra, annál sebezhetőbbek vagyunk :(((

240. Reiki (válaszként erre: 239. - 4726e582cf)
2007. szept. 20. 23:17

Értem én mit is mondasz drága sajnos ez ilyen világ, bár ne lenne ilyen, csúnyán ki akarják használni egymást az emberek.

Hiszem,hogy elöbb vagy utóbb mindenki megtalálja a párját)

239. 4726e582cf (válaszként erre: 238. - Reiki)
2007. szept. 20. 23:11

Ööööö, nemtom, nem voltam csontkollekció sosemnem :D.


Azt próbáltam régebben itt megmagyarázni, hogy egy husi/kövér/duci akárhogy hívjuk sokkal érzékenyebb és persze világvége van, amikor átvágják mert lehet naív (és NEM buta!!!), vagy annyira vágyik egy normális kapcsolat után, hogy szinte bármibe belemegy. Ezt mondjuk nem kéne elfelejteni a tiltakozóknak. Értem én, hogy a csontikat is átvágják, de egy husi szemszögéből nézve a világot több csontit látok boldognak, mint husit!

238. Reiki
2007. szept. 20. 22:24

Értem én mire is ment ki a dolog))

Vannak sokan akiket csak a kíváncsiság hajt. vannak sokan akik eleve nem tisztességes szándékkal közelednek, legyen az a lány nádszálvékony , vagy esetleg van mit fogni rajta, szerintem az a srác aki átver egy duci leányt az átveri a csontkollekciót is, nem?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook