Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyire megbízható a mosó-szárítógép egyben? Érdemes 2in1-ben terméket venni? fórum

Mennyire megbízható a mosó-szárítógép egyben? Érdemes 2in1-ben terméket venni? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 9. 14:29
Sziasztok! Nekem is van egy mosó- és száritógépem egyben. Ilyenkor télen óriási segitség. A pulcsikon kivül mindent meg szoktam benne száritani. És nem gyűri nagyon össze a ruhákat. Csak ki kellet tapasztalnom, hogy miből mennyit mennyi időre tegyek száritásra. Teljesen meg vagyok vele elégedve.
2009. jan. 9. 13:02
Mindenkinek köszönöm, a napokban kellene venni valamilyet, és arra gondoltam, ha csak az ágyneműt, farmert, pamutmelegítőt (nagyobb, nehezen száradó darabokat) szárítaná meg valamennyire már az segítség lenne.
2009. jan. 9. 10:28

Nekem volt mosó+szárítógépem, de váltottam síma mosógépre.

Szárítás után szörnyű állapotban voltak a ruhák. Max. fehérneműt érdemes benne szárítani, vagy nem szabas teljesen megszárítani a ruhákat vele. Egyébként pedig sokat fogyaszt.

2009. jan. 9. 07:47

A mosó szárítógépben mosásnál 5 kg ruhát lehet beletenni viszont szárításnál a súly csak 2,5 kg lehet.

Van pár mosóprogram ami után automatikusan szárít.Itt be lehet állítani, hogy mennyire szárítasa meg a ruhát

Ezenekivül van 2 szárító program . az egyik pamut a másik szintetikus anyagokhoz.A szárítás idejét be lehet állítani.

elég ritkán használom, de néha jó hogy van.

2009. jan. 9. 07:11
A koleganőmé kettö az egyben,állandóan ugy néz ki mint akit össze gyürtek.Nekem külön álló van,egy adag mosást kétszerre rakok be,szépek a ruhák még ágynemüt sem vasalok :)
2009. jan. 8. 22:37

Szia Nina!


Én is nézegetem a szárítógépeket, tervben van, hogy veszünk, mert nincs hol szárítani a ruhákat.


Van már több topik, ami ezzel foglalkozik, írd be a keresőbe és megtalálod.


Jó keresgélést!


Dorka

2009. jan. 8. 21:49

Én még nem mertem venni ilyet, mert belegondoltam, ha elég gyűröttek a ruhák, még ha kirázza a gép magától, akkor ha ezt így szárítja meg, milyen lesz ha kiveszem?

Kutyaszája szindróma?

2009. jan. 8. 21:41
Nekem mindig évek óta van, és korábban is az volt. Bár igaz, ami igaz, én a szárítót nem nagyon használom...
2009. jan. 8. 21:40
Mennyire megbízható a mosó-szárítógép egyben? Érdemes 2in1-ben terméket venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook