Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdi anyukákat keresek!. fórum

Érdi anyukákat keresek!. (beszélgetős fórum)


7. rencsilany (válaszként erre: 6. - Varbóc)
2008. nov. 10. 11:01
köszönöm már megoldódott!Nagyon aranyos dr nénink lett!!
2008. nov. 9. 04:29
Ha azonnali segítség kell nézd meg az érdi önkormányzat lapját, vagy hívd fel a hivatalt
5. rencsilany (válaszként erre: 4. - PALINGRID)
2006. nov. 11. 14:57

nem,nem azonosak.:)

Teljesen tanácstalan vagyok doki ügyben...

A fogoly utcát majd megnézem térképen.Mi a narancsfába megyünk.

4. PALINGRID (válaszként erre: 3. - Rencsilany)
2006. nov. 10. 14:12
fogoly utcában. jánosi györgy név ismerős a politikából. de azt nem tudom, hogy azonos e vele. :)))
2006. okt. 2. 18:42

Előre is köszönöm.Kaptam máshonnan is infót.Jánosi György azt hiszem a neve.Ismered?Vagy hallottál róla?

Érden hol éltek-melyik részén?

2006. okt. 2. 17:11

7 éve élek érden. nem változtattam gyerekorvost, mert nem találtam olyat, aki megütötte volna a mércét annakidején. még a felnőtt dokik is "érdekesek". így mi még a régi dokinénihez "járunk". javaslom, hogy telefonon hívogasd fel őket, és kérj tőlük repit, kimegy-e házhoz, megadja-e a mobilszámát, stb. mi pestre járunk vissza, mert tündéri a dokinénink.

ha meg tudod tartani a régi orvost, akkor feltétlen tedd azt. én meg tudom azt oldani, hogy felhívom mobilon, távgyógyítunk, ha nagy a gáz kijön érdre, ha kevésbé gáz, bemegyünk pestre. majd körbekérdezek, ha akad valaki, szólok.

2006. okt. 2. 15:54
Nem sokára Érd parkvárosába költözünk.De nem találtam még gyerekorvost.A körzetes dokiról eddig nem sok jót hallottam.Van valakinek megbizható házi gyerekorvosa?Egyenlőre minden megoldás érdekel!Köszi a segitséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook