Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy szemölcs-eltávolítás után a fejbőrről meddig nem szabad hajat mosni, illetve festeni? fórum

Egy szemölcs-eltávolítás után a fejbőrről meddig nem szabad hajat mosni, illetve festeni? (tudásbázis kérdés)


1 2
33. Eszti3
2019. máj. 29. 17:09

Sziasztok! Junius 13-án mütik le a fejemröl a nagy szemölcsot .

Azt szeretnem kèrdezni hogy meďdig tart egy ilyen mütèt ?

Fàjni fog? Annyi minden törtènt velem màr hogy fèlek az orvosoktol.

32. sshine
2009. febr. 16. 02:02
bocsi, nem tudom miert ment el negyszer...
31. sshine (válaszként erre: 27. - Magud)
2009. febr. 16. 02:01

Szia!


Kivagtak a szemolcsot ket hete. Kivagtak egy jo darab fejbort is vele egyutt, es utana 4 oltessel osszevartak. Nem kellett borotvalni a hajam hal' istennek, es nem is fajt, csak a szuri volt egy kicsit kellemetlen. Tettek ra valami hulye kotest, ugyneztem ki mint valami muszlim, de azt csak azert, hogy ne verezzen ossze mindent. Miutan hazaertem le is vettem, es utana nem volt rajta semmi. Egy het mulva vettek ki a varratokat, es mar majdnem be is gyogyult. Meg egy kicsit sebes, de mar alig veszem eszre, hogy ott van. Jo tullenni mar rajta, nem is tudom minek halogattam ilyen sokaig, igazan nem volt olyan nagy dolog :-) Remelem tudtam segiteni :-)

30. sshine (válaszként erre: 27. - Magud)
2009. febr. 16. 02:01

Szia!


Kivagtak a szemolcsot ket hete. Kivagtak egy jo darab fejbort is vele egyutt, es utana 4 oltessel osszevartak. Nem kellett borotvalni a hajam hal' istennek, es nem is fajt, csak a szuri volt egy kicsit kellemetlen. Tettek ra valami hulye kotest, ugyneztem ki mint valami muszlim, de azt csak azert, hogy ne verezzen ossze mindent. Miutan hazaertem le is vettem, es utana nem volt rajta semmi. Egy het mulva vettek ki a varratokat, es mar majdnem be is gyogyult. Meg egy kicsit sebes, de mar alig veszem eszre, hogy ott van. Jo tullenni mar rajta, nem is tudom minek halogattam ilyen sokaig, igazan nem volt olyan nagy dolog :-) Remelem tudtam segiteni :-)

29. sshine (válaszként erre: 27. - Magud)
2009. febr. 16. 02:01

Szia!


Kivagtak a szemolcsot ket hete. Kivagtak egy jo darab fejbort is vele egyutt, es utana 4 oltessel osszevartak. Nem kellett borotvalni a hajam hal' istennek, es nem is fajt, csak a szuri volt egy kicsit kellemetlen. Tettek ra valami hulye kotest, ugyneztem ki mint valami muszlim, de azt csak azert, hogy ne verezzen ossze mindent. Miutan hazaertem le is vettem, es utana nem volt rajta semmi. Egy het mulva vettek ki a varratokat, es mar majdnem be is gyogyult. Meg egy kicsit sebes, de mar alig veszem eszre, hogy ott van. Jo tullenni mar rajta, nem is tudom minek halogattam ilyen sokaig, igazan nem volt olyan nagy dolog :-) Remelem tudtam segiteni :-)

28. sshine (válaszként erre: 27. - Magud)
2009. febr. 16. 02:01

Szia!


Kivagtak a szemolcsot ket hete. Kivagtak egy jo darab fejbort is vele egyutt, es utana 4 oltessel osszevartak. Nem kellett borotvalni a hajam hal' istennek, es nem is fajt, csak a szuri volt egy kicsit kellemetlen. Tettek ra valami hulye kotest, ugyneztem ki mint valami muszlim, de azt csak azert, hogy ne verezzen ossze mindent. Miutan hazaertem le is vettem, es utana nem volt rajta semmi. Egy het mulva vettek ki a varratokat, es mar majdnem be is gyogyult. Meg egy kicsit sebes, de mar alig veszem eszre, hogy ott van. Jo tullenni mar rajta, nem is tudom minek halogattam ilyen sokaig, igazan nem volt olyan nagy dolog :-) Remelem tudtam segiteni :-)

27. magud (válaszként erre: 25. - Sshine)
2009. jan. 26. 12:43

Szia!

Nekem is a hajas fejbőrömön van valami szemölcs féleség, és nagyon zavar. Érdekelne mi lett veled és a szemölcsöddel.Levették?

26. sshine (válaszként erre: 24. - Burkuska)
2009. jan. 10. 01:21
Lehet, hogy ecsetelo eleg ra, menj el bordokihoz! Most jutott eszembe, hogy egyszer az arcomon is volt futoszemolcs, de ugy mindenhol. /majdem el is felejtettem mar, olyan regen volt, es olyan rossz elmeny :-( Szinten ecsetelo gyogyitott, csak az arcomon sebesedett, es nagyon fajt. De hegesedes nelkul elmult szerencsere.
25. sshine (válaszként erre: 23. - Tacus)
2009. jan. 10. 01:19
Jovo szerdan.. Ja, mindegy is csak a lenyeg, hogy megszabaduljak tole. Neha mar ki-kivillan a hajam alol, es csunya egy valami :-/
2009. jan. 9. 15:19

HUpsz!

Akkor nekem a nyakamon és arcomon futószemölcs van:(

Fejemen meg piros színű:(

23. Tacus (válaszként erre: 16. - Sshine)
2009. jan. 9. 13:21

Nekem a fejem tetején volt. műtét után teljesen visszanöt a hajam.

Hamar tulleszel rajta, azon ne agyalj, hogy hogy fogsz utána kinézni, hosszu hajnál rengeteg variáció van, hogy eltakard.


Mikor csinálják?

22. sshine (válaszként erre: 21. - 52d3e0b8a8)
2009. jan. 9. 11:48
igen, es terjed.. valami ecsetelot kaptam ra aminek olyan szaga volt mint a technocolnak :-)
21. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 20. - Sshine)
2009. jan. 9. 11:18
A futószemölcs az a sok kicsike?
20. sshine (válaszként erre: 19. - Burkuska)
2009. jan. 9. 08:29
Nem tudom, gondolom attol is fugg, hogy milyen. Volt var futoszemolcs a kezemen, es attol egy kin volt megszabadulni, de ez a fejboromon mar megvan gyerekkorom ota. Csak egyre nagyobb es nagyobb lett.
2009. jan. 9. 05:31
Egyáltalán mitől alakul ki?:(
18. sshine (válaszként erre: 17. - 52d3e0b8a8)
2009. jan. 8. 23:35
Gondolom, de az a terulet pont a fejem tetejen van akkor eleg furcsan fogok kinezni :-( Na mindegy, ugysem tudok mit csinalni vele, meg akarok mar szabadulni nagyon ettol a rondasagtol..
17. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 16. - Sshine)
2009. jan. 8. 20:59
Biztos csak egy kis területen vágják le körülötte!
16. sshine (válaszként erre: 11. - Tacus)
2009. jan. 8. 20:57
Te jo eg :-( En nem akarom, hogy levagjak a hajam, hogy fogok kinezni... Nekem is hosszu, es a szemolcs lathato helyen van...
15. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 14. - Burkuska)
2009. jan. 8. 19:26
Azt nem tudom, hogy akkor jó-e, de végülis azt a sárgás nedvét használják, mikor leszakítják a növényt.
14. Burkuska (válaszként erre: 13. - 52d3e0b8a8)
2009. jan. 8. 19:18
Igen,hallottam róla, de azt akkor kell alkalmazni amikor virágzik úgy tudom.
13. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 12. - Burkuska)
2009. jan. 8. 19:12

Nekem csak a nyakamon voltak ezek a picik, és főleg a terhességek alatt jöttek ki.

Elég kellemetlen volt, mikor beleakadt valamibe. Van egy növény: vérehulló fecskefű, azt szokták a szemölcsökre használni.

12. Burkuska (válaszként erre: 10. - 52d3e0b8a8)
2009. jan. 8. 19:04
Nyakamon van pár és egyre több iciri-piciri az arcomon:(((
11. Tacus
2009. jan. 8. 19:00
Nekem vettek le a fejemröl. körülötte levágták a hajam és ugy vágták ki. Elérzéstelenitették, nem azt mondom hogy nem fájt ahogy beszurták, de éreztem már sokkal rosszabat is. Utána a hajammal kötöztek oda a kötést. Mondjuk jo hosszu a hajam.
10. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 9. - Burkuska)
2009. jan. 8. 18:53

Inkább kellemetlen, mint fájna. Meg a szaga, kicsit gyomorforgató...Mármint, amikor leégeti.

Szurit nem adott, azt mondta nem kell, meg az jobban fájna, mint maga a leégetés.

9. Burkuska (válaszként erre: 8. - 52d3e0b8a8)
2009. jan. 8. 18:50

Köszi!

Én Budapesten lakom, itt kell körülnéznem:)

Fájt?Sok idő?

8. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 6. - Burkuska)
2009. jan. 8. 18:25
Nekem az itteni rendelőintézetben a bőrgyógyász csinálta. Időpontot kell kérni! Először megnézte, utána elhozta a gépet Zalaegerszegről, mert ott a rendelőben nem volt.
7. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 5. - Sshine)
2009. jan. 8. 18:23
Akkor azt lemetszik szerintem. Legalábbis nekem azt akarta a doki, de mivel nyár volt nem mentem bele, azt már nem bírtam volna, hogy a hónaljamat ne mossam! :)
2009. jan. 8. 18:22

Sziasztok!

Érdekelne,hogy hol csinálták ezt a leégetést?Nekem is van és egyre több lesz:((

KÖszönöm!

2009. jan. 8. 18:20
Aha.. Az enyem kb fel centi atmeroju, ugyhogy majd kiderul a vallataskor :-) Koszi!
4. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 3. - Sshine)
2009. jan. 8. 18:19
Úgy csinálták, hogy lefertőtlenítették valami jódos löttyel (sárga volt jó sokáig) és utána leégették. Picik voltak, így nem metszették. Utána nem kaptam rá kötést.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook