Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ellenanyagot termel a szervezetem!Van-e remény? fórum

Ellenanyagot termel a szervezetem!Van-e remény? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 9. 16:39

Sziasztok!


Tud ebben valaki segíteni még, engem is érint....írjon már légyszi, akinél sajnos ez fenn áll, hogy miket mondtak rá az orvosok.köszi

2009. aug. 3. 23:17
Én szülés után kaptam szurit hogy a következő terhességgel ne legyen baj.
2009. jan. 10. 17:06

Sziasztok!


Valaki tudna még írni ebben a témában!!!

Nagyon megköszönném, ha beszélgetnénk róla!!!

Ez mindig fennáll???vagy hogy van ez, mert hallottam, akinek megállapították, hogy ellenanyagot termel a szervezete, próbálkoznak a babavállalással és közben van már közös gyermekük!!!

3. macus17 (válaszként erre: 2. - 7abb7adbf0)
2009. jan. 8. 17:17

Szia!

Ez nem vérből összeférhetetlenség, hanem sajnos megöli a szervezetem a spermákat és állítólag súlyos esetben idegenként ismeri fel a beültetett embriót és megöli a szervezet!!!Ezt az utóbbit a neten olvastam és mivel volt 3 lombikom NAGYON EL VAGYOK KESEREDVE HOGY SEMMI ESÉLYEM MÁR!!!

2. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 1. - Macus17)
2009. jan. 8. 16:03

Ez igazából nem betegség. Legalábbis amennyire én tudom, itt a kettőtök RH-faktor összeférhetetlenségéről van szó. Én RH-neg vagyok, a férjem RH-pos, a terhességem alatt havonta nézték (vérvétellel) az ellenanyag termelődést. Nem volt, de ha lett volna, (azt mondta a doki), születés után azonnal lecserélik a baba vérét. De oda kell rá figyelni.

(Nem lombik volt.)

2009. jan. 8. 15:59

Sziasztok!


Azok segítségét szeretném kérni, akiknek ellenanyagot termel a szervezete, hogy sikerülhet-e a lombik, volt már három és már nagyon kétségbe estem.Mi ez a betegség, van akinek mégis sikerült???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook